Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Ulica Dworcowa - list do redakcji [odpowiedź z UML]

Do naszej redackji napisała Czytelniczka, która zwróciła uwagę na studzienke kanalizacyjną znajdującą się na ulicy Dworcowej.

Od pewnego czasu w Luboniu na ulicy Dworcowej na skręcie do przejazdu przez tory kolejowe i dojeździe do drogi nr 430 (pomiędzy ulicami Fabryczna i Reymonta) "straszy" źle naprawiony fragment jezdni, gdzie kilka miesięcy wcześniej były prowadzone prace przez Aquanet. Czy Miasto Luboń zna sprawę i czy zamierza w tej sprawie podjąć kroki, w celu należytego zakończenia remontu studzienki kanalizacyjnej na środku skrzyżowania? W tej chwili Aquanet położył na jezdni prowizoryczne płyty chodnikowe . Stan sprzed remontu był zupełnie inny.... Bardzo proszę o interwencję - pisze mieszkanka.

Sprawę przekazaliśmy do Urzedu Miasta Luboń. Ponizej publikujemy odpowiedź jaką otrzymaliśmy.

Odpowiadając na zadane pytanie informuję, że na ul. Dworcowej w Luboniu w rejonie przejazdu kolejowego wykonywana była kanalizacja tłoczna. W powyższej lokalizacji zostało wykonane tymczasowe utwardzenie ulicy w celu dokonania stosownych odbiorów. Miasto Luboń pozostaje w stałym kontakcie z wykonawcą prac. Docelowe utwardzenie zostanie wykonane w terminie do 30.09.2020 r.

UML

izi

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl