Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Zakłócanie ciszy - list do redakcji [odpowiedź z SMML]

Do naszej redakcji napisał Czytelnik, który poruszył kwestię zachowania młodzieży w godzinach wieczornych na placu zabaw znajdujacym się przy ulicy Konarzewskiego.

Na placu zabaw prawie każdego dnia po godzinie 21.30 zbiera się bardzo hałaśliwa grupa młodych osób - czasem ponad 10 która zakłóca ciszę wieczorną. Nie tylko są uciążliwi ale także niszczą wszystko dookoła i zaśmiecają. Problem ten występuje od wielu miesięcy. Nikt z tym nie potrafi sobie poradzić. Najlepsze jest to że ta młodzież tu nie mieszka i przychodzi z innych rejonów miasta .Próbowałem zainteresować tym problemem inne służby ale nie ma efektu. Proszę o ile można o pomoc w rozwiązaniu w/wym. sprawy. Sprawa dot. wspólnoty przy ul. Konarzewskiego 25 - pisze mieszkaniec (pis.oryg.).
  
W imieniu Czytelnika bardzo prosimy o interwencję.  Ponizej zamieszczamy odpowiedź jaką otrzymaliśmy od Straży Miejskiej. 
 

Straż Miejska Miasta Luboń w odpowiedzi na maila dotyczącego kwestii zakłócania spokoju publicznego i zaśmiecania terenu placu zabaw przy ul. Konarzewskiego 25 informuje, że teren placu zabaw, tak jak wynika to również z treści maila, należy do wspólnoty mieszkaniowej, a co za tym idzie jest terenem prywatnym i w związku z tym to właściciel terenu powinien poczynić wszelkie starania aby nie dopuszczać do takich sytuacji. Jak się okazuje wejście na parking wspólnoty jest cały czas otwarte, jak również furtka na wspomniany plac zabaw. Przed wejściem widnieje tablica informująca o tym, że jest to teren prywatny co obligatoryjnie wskazuje kto jest odpowiedzialny za zabezpieczenie placu.

SMML

 
izi

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Zaginął Pies Husky
 • Inne
  Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)
 • Inne
  Zgubiony kluczyk FIAT PANDA
 • Inne
  Zaginęła mili
 • Inne
  Zaginiona kotka Fionka
 • Dam pracę
  Praca dla nauczyciela wychowania przedszkolnego
 • Kupię
  Kupię mieszkanie
 • Inne
  Zaginął kotek!