Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Chodnik przy ulicy Unijnej - list do redakcji [odpowiedź z UML]

Do naszej redakcji napisał Czytelnik, który zwrócił uwagę na problem związany z utrzymaniem czystości chodnika w tunelu przy ulicy Unijnej.

Czy chodnik w tunelu pod wiaduktem kolejowym, przy ul. Unijnej, ma gospodarza? Jest tam brudno: piach, walające się kołpaki, płyta pilśniowa. Oświetlenie tunelu (po pracach wykonywanych parę miesięcy temu, na trawniku wzdłuż chodnika) raz działa, raz nie - zimą, jadąc rowerem, nie widać było po czym się jedzie. Płytki chodnikowe przy studzience rozwalone. Dorosły nic sobie nie zrobi ale dzieciak tam nogę wsadzi. Jakiś rok temu poruszany był tutaj ten temat i wtedy miejsce zostało uprzątnięte. Ale czy to tak ma wyglądać, że jak mieszkańcy nie pokażą palcem to nikt tam nie zadba o porządek? - pyta mieszkaniec (pis.oryg.)

Poniżej publikujemy odpowiedź jaką otrzymaliśmy z Urzędu Miasta Luboń.

Informuję, że w związku z zakończeniem prac związanych z rozbudową autostrady teren w tunelu zostanie uporządkowany w ramach działań związanych z bieżącym utrzymaniem infrastruktury. Warto zaznaczyć, że usterki związane z oświetleniem są na bieżąco usuwane.

UML

izi

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Zaginął pies rasy Golden Retriever
 • Inne
  zgubiono telefon
 • Wynajem - oferuję
  Wynajmę pomieszczenie biurowe
 • Inne
  Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)