Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Mistrzowie parkowania?

Mieszkańcy naszego miasta czuwają i wyłapują źle parkujących kierowców. Zdjęcie kolejnych "mistrzów parkowania" przesłano do naszej redakcji kilka dni. Fatalnie zaparkowane pojazdy zostały uwiecznione na zdjęciach między innymi przy ulicy Ziemniaczanej, Pułaskiego oraz na osiedlu NCL.

Tak parkując niszczą w ten sposób chodniki, po których później nie można jechać np. wózkiem. Blokują całkowicie przejazd a taki krawężnik jest nie do pokonania dla wózkowiczów - pisze Czytelnik.

Rozumiem, że na osiedlach coraz trudniej o miejsca parkingowe, samochodów przybywa, miejsc niestety nie. Ale kurde, takie zachowania (jak widoczne na zdjęciu) doprowadzają człowieka do.... szewskiej pasji. Naucz się baranie, jeden z drugim chociaż podjeżdżać maksymalnie do krawężnika, żeby każdy mógł swobodnie wjechać, a najważniejsze WYJECHAĆ z parkingu. Chyba czas pomyśleć nad zakupieniem specjalnych naklejek dla - NA takich klientów - napisał inny Mieszkaniec.

Jak pokazała nasza ankieta mieszkańcom najbardziej przeszkadzają w mieście źle zaparkowane samochody (29% ankietowanych), drugie miejsce to zaśmiecanie miasta (17% głosów), trzecie to wybryki chuligańskie (8%). Okazuje się jednak, że aż 40% ankietowanych przeszkadzają zarówno źle zaparkowane samochody, zaśmiecone miasto, wybryki chuligańskie, ale i również bezpańskie psy i spożywanie alkoholu w miejscach niedozwolonych.

Cały czas przypominamy, że jeśli ktoś posiada zdjęcie "mistrza parkowania" może wysłać je do nas na adres redakcjaate-lubon [dot] pl. Straż Miejska przypomina, iż widząc źle zaparkowany pojazd można zawiadomić służby mundurowe. 

max

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl