Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń - wejściówki rozdane

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń to największa tego typu impreza w Wielkopolsce. Odbywa się cyklicznie od 2013 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich jako impreza towarzysząca targom turystycznym Tour Salon. Festiwal to 3 dni fantastycznych prelekcji, podczas których można zobaczyć zdjęcia i filmy z 7 kontynentów. Autorami prelekcji są polscy podróżnicy i pasjonaci. Festiwalowi towarzyszy także kilka wydarzeń dodatkowych typu pierwszy w Polsce koncert zespołu Riders Connection a także warsztaty fotograficzne oraz językowe.
Festiwal inspiruje - wśród tegorocznych prelegentów posłuchamy osoby, która Festiwal odwiedzała do tej pory jako widz. Jarosław Kaptajn, zainspirowany opowieściami z poprzednich lat postanowił na 50 urodziny przejechać Polskę rowerem wzdłuż jej granic. Kolejną niesamowitą historię przedstawi nam Michał Woroch – wielkopolski podróżnik wraz ze swoim przyjacielem przemierzył ponad 30 000 kilometrów na podwójnych czterech kołach. Obaj poruszają się na wózkach inwalidzkich, a w podróży specjalnie do tego dostosowanym samochodem byli 262 dni. Paweł Kosicki pokaże nam prawdziwy Teksas w obiektywie fotografa, a Jakub Rybicki opowie o próbie zdobycia drugiego najwyższego na świecie niezdobytego szczytu w Himalajach.
Zapraszamy do Poznania, na imprezę która rozbudza pasję i inspiruje.

Miejsce:
Poznań – Międzynarodowe Targi Poznańskie
Ulica Głogowska 14 - Pawilon 15, sala G1
www.sladamimarzen.pl
Program Festiwalu: http://sladamimarzen.pl/festiwalowy-rozklad-jazdy/
Prelegenci poznaj ich - http://sladamimarzen.pl/festiwal-podrozniczy-sladami-marzen/prelegenci-poznaj-ich/

Dla Czytelników mamy bezpłatne wejściówki na Festiwal. Uprawniają one do wejścia na teren targów w dniach 9-11 lutego 2018. 5 pierwszych osób, które polubią naszą stronę na FB oraz napiszą komentarz na FB pod artykułem, dalczego lubią podróżować otrzyma po dwa zaproszenia.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl