Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Kabaret Paranienormalni w Luboniu - mamy wejściówkę

9 września br. do Lubonia zawita Kabaret Paranienormalni z programem "Pierwiastek z trzech". Występ odbędzie się o godzinie 17.00 w hali LOSIR. "Pierwiastek z trzech" to program pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej. Żaden z tematów poruszających opinię publiczną nie umknie uwadze Paranienormalnych. Relacje międzyludzkie, sport i zdrowy tryb życia, polska służba zdrowia, ucieczka z więzienia – to wszystko zostanie przez nich przedstawione w niezwykłym paranienormalnym świetle. Na najwierniejszych fanów czekają za to nowe perypetie znanych postaci, dzięki którym Paranienormalni stali się tak popularni i lubiani. Mariola, Balcerzak i Kryspin napiszą kolejne rozdziały swoich absurdalnych historii. 

Bilety w cenie 65-90 złotych można nabyć w hali LOSIR – recepcja klub fitness NEW YORK ul. Kołłątaja 2 oraz na stronach internetowych: www.kabaretowebilety.pl lub www.biletynakabarety.pl Czas trwania programu to prawie 2 godziny. Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994. Bilety wraz z fakturą dostarczane są na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia. Ilość miejsc ograniczona.

Mamy dla Państwa jedno podwójne zaproszenie, aby je otrzymać należy polubić facebooka https://www.facebook.com/gazeta.lubon i odpowiedzieć na tym ostatnim na pytanie w którym roku do kabaretu dołączył Michał Paszczyk ? 

Michał Paszczyk dołączył do kabaretu w 2008 roku. Miło nam ogłosić, że polubił stronę na FB i dokonał poprawnej odpowiedzi pan Sławomir Wojciak! Gratulujemy!

izi

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl