Mecz I Ligi Kobiet w Tenisie Stołowym


syrenka - 30 sierpień 2010, 12:29

11/09/2010 - 17:00
Mecz I Ligi Kobiet w Tenisie Stołowym

 

Zapraszamy na pierwszy mecz inaugurujący rozgrywki I Ligi Kobiet w Tenisie Stołowym - nasze zawodniczki podejmą zespół z Łomży.


W tym sezionie zespół Lubanty wzmocnił skład o dwie nowe tenisistki: Anitę Jaworską (poprzednio MKSTS Polkowice) i Małgorzatę Derlich (przedtem Górnik 09 KHW Mysłowice). Ponadto w rozgrywkach zobaczymy: Joannę Drygas, Adriannę Drgas, Aleksandrę Bucher, Monikę Wojciechowską, Martę Barylską i Annę Janik. Zespół poprowadzi trener Piotr Ciszak.


Liczymy, że dziewczyny nowym składem zawojują I Ligę i zapraszamy na pierwsze, inaugurujące sezon spotkanie. Doping z pewnością pomoże luboniankom w zwycięstwie!

 

 

Mecz LKTS Lubanta Luboń - KU AZS PWSIP Wałkuscy Łomża

11 września 2010 r., godz. 17:00

Hala Widowiskowo-Sportowa w Luboniu, ul. Kołłątaja 2

Pierwszy mecz dziewczyny niestety przegrały u siebie 2:8, ale mamy nadzieje, że to złe miłego początki ;-)

Masz pytanie dotyczące Lubonia?
Zadaj nowe pytanie
Zadane pytania [ 51 ]