"Kozucha Kłamczucha" - spektakl dla dzieci
Biblioteka Miejska w Luboniu zaprasza wszystkie dzieci na spektakl w wykonaniu krakowskiego Teatru ART-RE p.t. "Kozucha Kłamczucha".
Przedstawienie na motywach utworu Janiny Porazińskiej to klasyka polskiej literatury dziecięcej. Zrealizowane jest w formie zabawnej opowieści o niesfornej Kózce.
Ze spektaklu wypływa cenny morał uczący prawdomówności, umiejętności wybaczania i prawdziwej przyjaźni.
To żywy, wesoły spektakl, podczas którego widz ma szansę kilkakrotnie wykazać się na forum publiczności u boku aktorów (np. umiejętnością tańca góralskiego).
Uwagę zwraca piękna scenografia i oryginalne stroje aktorów akcentujące piękno Podhala. Występują postacie: Wilk, Koza, Lis, Gospodarz, Niedźwiedź, Zazulka.
Serdecznie zapraszamy!
15 marca 2010 r., godz. 17:00
Czas trwania: około 40 min.
Biblioteka Miejska w Luboniu, ul. Żabikowska 42
- Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać
Wersja do wydruku- Wyślij do znajomego

