Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Wyłaczenia prądu i organizacja ruchu Ogrodowa/Dworcowa.

Treść pytania: 

1. Mijają kolejne 3 miesiące od czasu kiedy podobno miasto zwróciło się do Enei w kwestii wyłączeń prądu w Lasku i ciągle cisza. Wczoraj (05.10.2017) w wyniku wichury Lasek znowu został pozbawiony energii podczas gdy reszta Lubonia pławiła się w światłości. Twierdzenie UeMeLa (kimkolwiek jest) że Luboń nie jest stroną w umowie podczas gdy awarie dotykają regularnie dużą część miasta jest lekceważeniem mieszkańców i odbieram je jako komunikat: radź sobie sam.
2. W związku z ostatnim zapytaniem o sens zmiany organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Ogrodowa/Dworcowa chciałbym poznać opinię Miasta z lipca 2014. Interesuje mnie też jaki status ma odcinek Dworcowej od Walki Młodych do przejazdu wyłożony płytami betonowymi - drogi utwardzonej czy nie utwardzonej. Jest to dość istotne w kwestii pierwszeństwa.

Data przekazania: 

2017-10-10

Data odpowiedzi: 

2017-10-25

Odpowiedź: 

 

W odpowiedzi na pytania Czytelnika dotyczące energii elektrycznej w Lasku oraz zmiany organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Dworcowa/Ogrodowa informuję: 1. W sprawie dostaw energii elektrycznej w Lasku informuję, że zgodnie z odpowiedzią ze strony Spółki Enea Operator aktualnie trwają prace nad polepszeniem niezawodności dostawy energii na terenie Lasku. Zakończenie prac planowane jest do końca roku 2017. Jeśli problemy z dostawą energii elektrycznej w Lasku będą powtarzały się w nowym roku, Miasto podejmie kolejne rozmowy z Operatorem. 2. W sprawie organizacji ruchu na skrzyżowaniu Ogrodowa/Dworcowa, Miasto zaopiniowało pozytywnie wprowadzenie pierwszeństwa przejazdu w istniejącym kształcie. Ulica Dworcowa na odcinku od Walki Młodych do Grzybowej jest ulicą utwardzoną. 

UML

Dzielnica: 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Magazynier - Plewiska
 • Dam pracę
  Magazynier
 • Dam pracę
  Praca dla Murarzy
 • Sprzedam
  Kuchnia do zabudowy 1200 złoty
 • Dam pracę
  Zatrudnię kasjerów
 • Dam pracę
  PROSTE CZYNNOŚCI PRODUKCYJNE (Poznań, Jeżyce)
 • Dam pracę
  MECHANIK 200.204
 • Dam pracę
  Nauczyciel języka angielskiego do przedszkola w Luboniu