Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

tonąc w błocie

Treść pytania: 

Witam,czy my w XXI wieku naprawdę musimy znosić taki stan dróg?Konkretnie chodzi o ul.Podgórną przy przejeździe kolejowym gdzie trwają roboty.I ja to oczywiście rozumiem ale przejście tamtędy w tym okresie gdzie często pada bez zapasowej pary obuwia jest masakrą.Również na prowizorycznej kładce na przejściu przez tory jest sporo błota i łatwo jest się poślizgnąć.Czy nie można wysypać w tym miejscu jakiś kamyszków czy coś żeby można było sucha stopą przejść?I czy za każdym razem trzeba pisać do gazety żeby polepszyć jakość życia w tym "mieście"?

Data przekazania: 

2017-12-05

Data odpowiedzi: 

2017-12-13

Odpowiedź: 

W odpowiedzi na list czytelnika w sprawie stanu ulicy Podgórnej informuje, że za realizację inwestycji w tym miejscu odpowiada Spółka PKP PLK. Telefoniczne oraz mailowe monity Urzędu Miasta nie przynoszą skutku. Wobec powyższego w dniu 6 grudnia skierowaliśmy oficjalne pismo do Inwestora z prośbą o trwałe utwardzenie przejścia dla pieszych w tym miejscu. Pismo trafiło do PKP w dniu 8.12.2017 r. Dodatkowo zwróciliśmy się do Straży Miejskiej z prośbą o podjęcie interwencji w sprawie. Stanowisko Inwestora przedstawimy Państwu bezzwłocznie. 

UML

Dzielnica: 

Odpowiedzi

prawie rok temu 5.01.2016 ,,prośba o interwencje poprawy przejścia z ul.Podgórnej do ul Armii Poznań,,prosiłem o interwencje i nic się nie zmieniło a odpowiedz UML jest ta sama(praktycznie odpowiedz jest taka sama) -PARODIA-jak mozna mieć ludzi w głebokim poszanowaniu bo od mojej prośby nic się nie zmieniło-bagno jak było tak jest-czy tak trudno pomóc ludzią i utwardzić owe przejście,czy tak trudno zmusić do tego wykonawce owego przejscia?

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Praca
 • Inne
  Znaleziono klucze od samochodu
 • Inne
  Zgubiłam złoty kolczyk
 • Dam pracę
  Оператор продукції
 • Dam pracę
  Operator wózka widłowego