Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Problem ze śmieciami przy ulicy Poniatowskiego i Kołłątaja

Treść pytania: 

Witam, od długiego czasu przy ulicy Poniatowskiego - głównie na przystanku - gromadzą się bezdomni. Czy straż miejska może interweniować w tej sprawie i patrolować ulice? Dzieci boja się stać pod wiatami przystanku. Jest tu wieczny problem pozostawianych butelek po alkoholu, wszędzie widać tego typu śmieci. Problem jest również na ulicy Kołłątaja - butelki i śmieci przy każdym drzewie. Czy miasto może zareagować na problem tych śmieci? Tym bardziej, że jest to teren zielony, aż żal patrzeć jak wokół drzew walają się butelki...

Data przekazania: 

2020-07-21

Dzielnica: 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

  • Dam pracę
    Zatrudnię sprzątaczkę
  • Szukam pracy
    Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)
  • Sprzedam
    płotek balkonowy
  • Sprzedam
    Lodówka z kostkarką side by side Samsung
  • Dam pracę
    Praca w markecie
  • Sprzedam
    sprzedam miejsce postojowe w hali garażowej Jana Pawła II Luboń
  • Sprzedam
    Sprzedam antenę satelitarną / sat.
  • Dam pracę
    Pracownik ochrony - Luboń