Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Ławki w NCL

Treść pytania: 

Dlaczego jakiś czas temu zlikwidowano ławki na terenie zielonym między Wschodnią a Jana Pawła?? Komu przeszkadzały? Korzystały z nich dzieciaki, grające w piłkę, a także my - mieszkańcy, którzy chcieliśmy czasem odpocząć. Teraz mamy tylko trochę trawy i błoto..

Data przekazania: 

2017-09-16

Data odpowiedzi: 

2017-09-26

Odpowiedź: 

W odpowiedzi na zapytanie czytelnika w sprawie ławek w rejonie uli. Wschodniej Burmistrz Miasta Luboń uprzejmie informuje, że do tutejszego urzędu wpłynał wniosek mieszkańca z informacją o problemach związanych z głosnym zachowywaniem się osób korzystajacych z ławki w rejonie ul. Wschodniej 21.  Z wniosku wynikało, że osoby siedzące na ławce zakłócają spokój i porządek mieszkańców. O sprawie została powiadomiona Straż Miejska w celu dokonania częstszych patroli i kontroli przestrzegania porządku w rejonie ławki przy ul. Wschodniej 21. W związku z tym, iż opisywane problemy w rejonie ul. Wschodniej nadal były zgłaszane do urzędu, podjęto decyzję o usunięciu przedmiotowej ławki przy sąsiednim bloku.

 

UML

Dzielnica: 

Odpowiedzi

To wszystko wiadomo. Przez jedną babę, której przeszkadza wszystko, zostaliśmy pozbawieni dwóch ławek. Wypadałoby zapytać innych mieszkańców okolicy o opinie w tej sprawie przed wymontowaniem ławek. Proszę się zastanowić ile osób z nich korzystało w ciągu dnia, ile rodziców dzieci czy osób starszych! A nie sprowadzać tego do rzekomego "zakłócania spokoju". Ja osobiście tego tematu nie odpuszczę i będę walczyć o te ławki!!

Z ławek korzystała również "dorosła młodzież" pijąca piwko itd. ale jestem za ławkami - a te bzdury które wypisuje urząd są śmiechu warte - na wschodniej mieszkam już 7 lat i jakoś nie widziałem straży m. ani policji patrolującej okolice wschodniej - straży zależy aby wlepiać mandaty za parkowanie samochodów, które parkują na zatoczkach przy wschodniej przez oczywiście BRAK MIEJSC PARKINGOWYCH !!!!.

Brawo dla naszego Urzędu Miasta, dzisiaj po ponad roku od likwidacji, pojawiły się ławki na terenie zielonym przy Wschodniej/Jana Pawła. Mogłoby być ich więcej, bo dzieciaki grające w piłkę i używające drzew jako bramek, nie dosyć, że niszczą drzewa i płot to jeszcze codziennie kopią piłki prosto w auta zaparkowane na miejscach parkingowych.

A mnie denerwuje, że po drodze pod moim domem hałasują samochody. Proszę o zamknięcie lub zlikwidowanie ulicy :)

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  zaginął piesek
 • Inne
  Znaleziono
 • Dam pracę
  Opieka z zamieszkaniem u osoby starszej min 1600 GBP netto-miesiąc
 • Dam pracę
  Praca dla pomocy aptecznej
 • Dam pracę
  Zbrojarz do pracy w prefabrykatach
 • Dam pracę
  Technik ds. utrzymania ruchu
 • Wynajem - szukam
  Wynajmę/podnajmę lokal
 • Dam pracę
  LOSIR poszukuje kucharza.