Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Ławki w NCL

Treść pytania: 

Dlaczego jakiś czas temu zlikwidowano ławki na terenie zielonym między Wschodnią a Jana Pawła?? Komu przeszkadzały? Korzystały z nich dzieciaki, grające w piłkę, a także my - mieszkańcy, którzy chcieliśmy czasem odpocząć. Teraz mamy tylko trochę trawy i błoto..

Data przekazania: 

2017-09-16

Data odpowiedzi: 

2017-09-26

Odpowiedź: 

W odpowiedzi na zapytanie czytelnika w sprawie ławek w rejonie uli. Wschodniej Burmistrz Miasta Luboń uprzejmie informuje, że do tutejszego urzędu wpłynał wniosek mieszkańca z informacją o problemach związanych z głosnym zachowywaniem się osób korzystajacych z ławki w rejonie ul. Wschodniej 21.  Z wniosku wynikało, że osoby siedzące na ławce zakłócają spokój i porządek mieszkańców. O sprawie została powiadomiona Straż Miejska w celu dokonania częstszych patroli i kontroli przestrzegania porządku w rejonie ławki przy ul. Wschodniej 21. W związku z tym, iż opisywane problemy w rejonie ul. Wschodniej nadal były zgłaszane do urzędu, podjęto decyzję o usunięciu przedmiotowej ławki przy sąsiednim bloku.

 

UML

Dzielnica: 

Odpowiedzi

To wszystko wiadomo. Przez jedną babę, której przeszkadza wszystko, zostaliśmy pozbawieni dwóch ławek. Wypadałoby zapytać innych mieszkańców okolicy o opinie w tej sprawie przed wymontowaniem ławek. Proszę się zastanowić ile osób z nich korzystało w ciągu dnia, ile rodziców dzieci czy osób starszych! A nie sprowadzać tego do rzekomego "zakłócania spokoju". Ja osobiście tego tematu nie odpuszczę i będę walczyć o te ławki!!

Z ławek korzystała również "dorosła młodzież" pijąca piwko itd. ale jestem za ławkami - a te bzdury które wypisuje urząd są śmiechu warte - na wschodniej mieszkam już 7 lat i jakoś nie widziałem straży m. ani policji patrolującej okolice wschodniej - straży zależy aby wlepiać mandaty za parkowanie samochodów, które parkują na zatoczkach przy wschodniej przez oczywiście BRAK MIEJSC PARKINGOWYCH !!!!.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  praca dla nauczyciela
 • Dam pracę
  Zlecę elewację 3 budynków w Biskupcu, 1 w Kobułtach
 • Dam pracę
  zatrudnimy tłumaczy 68.72
 • Dam pracę
  Pracownicy sprzątający 22:00-6:00 - Poznań (Rataje)
 • Dam pracę
  Pani do sprzątania pilnie poszukiwana
 • Sprzedam
  Sprzedam mieszkanie 3 pokoje Luboń
 • Inne
  Zaginął Kot
 • Inne
  Zaginął mały czarny pies