Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Imigranci islamscy - stanowisko władz Lubonia

Treść pytania: 

W związku z propozycją PO przyjęcia przez samorządy imigrantów z Afryki oraz Azji - proszę o odpowiedź jakie jest stanowisko obecnych władz Miasta Lubonia w tej kwestii?

W związku z udzieleniem pokrętnej odpowiedzi przez urzędnika z UM Luboń - a z zaobserwowaną obecnością w Luboniu czarnoskorych - w przychodni medycyny pracy w Luboniu - proszę o udzielenie odpowiedzi na konkretnie zadane pytanie . Pytanie dotyczy stanowiska władz Lubonia w sprawie imigrantów z Afryki oraz muzułmanów, którzy mogą stać się przyczółkiem do penetracji naszej miejscowości oraz zagrażać bezpieczeństwu / terroryzm/.

Data przekazania: 

2017-10-10

Data odpowiedzi: 

2017-10-18

Odpowiedź: 

Odpowiadając na kolejne pismo, skierowane do Urzędu Miasta Luboń, dotyczące przyjęcia przez samorządy imigrantów z Afryki oraz Azji uprzejmie informuję, że miasto Luboń nie uczestniczy w żadnej akcji dotyczącej sprowadzania czy też zapraszania imigrantów. Nie jest to kompetencja samorządu lokalnego. Tego typu działania należą do zakresu administracji rządowej. Ponieważ w tej sprawie samorząd lokalny (Rada Miasta Luboń i Pani Burmistrz) nie podejmują żadnych działań, nie ma też potrzeby, aby zajmować i wyrażać w tej sprawie stanowisko. Oddzielną kwestią jest natomiast repatriacja, czyli zapraszanie Polaków, wysiedlonych przed laty na tereny byłego Związku Radzieckiego.

Cezary BidermanKierownik Wydziału Spraw Obywatelskich i USC Luboń

Dzielnica: 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  praca dla nauczyciela
 • Dam pracę
  Zlecę elewację 3 budynków w Biskupcu, 1 w Kobułtach
 • Dam pracę
  zatrudnimy tłumaczy 68.72
 • Dam pracę
  Pracownicy sprzątający 22:00-6:00 - Poznań (Rataje)
 • Dam pracę
  Pani do sprzątania pilnie poszukiwana
 • Sprzedam
  Sprzedam mieszkanie 3 pokoje Luboń
 • Inne
  Zaginął Kot
 • Inne
  Zaginął mały czarny pies