Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

E-mapa Luboń, brak zagopodarowania przestrzennego

Treść pytania: 

Korzystam z wielu gminnych systemów informacji przestrzennej opartych na współpracy ze spółką Geo-System . Poza Luboniem nigdy nie spotkałem się z sytuacją, że brakuje w nich zagospodarowania przestrzennego. Znowu ktoś postanowił nas cofnąć o jeden szczebel na drabinie ewolucji, ale nie wiem kto i w związku z tym mam pytania:
1.Po czyjej stronie leży przyczyna: Geo-Systemu, czy UM Luboń?
2. Czy luboński podatnik płaci za coś co jest niedostępne, a wszędzie indziej jest w standardzie?
3.W związku z tym że pytanie nr1 było raczej retoryczne, to chciałbym spytać który z zastępców burmistrz odpowiada za to, że znowu u nas czegoś nie ma, a być powinno?
W związku z niską odpornością na głupotę, proszę o rzeczową odpowiedź. Ja nie kupuję, jak radni, że za brak zapisów o ślepych miotach w Programie opieki nad zwierzętami bezdomnymi, to wina Wojewody. Kit proszę zostawić dla osób, którzy nawet w liczbie 21 potrzebowaliby wielu kadencji, żeby to zauważyć.

Data przekazania: 

2020-07-21

Data odpowiedzi: 

2020-07-28

Dzielnica: 

Odpowiedzi

Jeśli nie można było się zapoznać z art.67a Ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym przed udzieleniem odpowiedzi, to proszę to zrobić teraz. Po 31 października 2020 ta usługa musi być dostępna dla mieszkańców i tyle. To że ktoś w 2014 postanowił, że będziemy pozbawieni czegoś co inni mają na wyciągnięcie ręki było wielkim błędem i ustawodawca to właśnie naprawia. W Lubońskim samorządzie nie funkcjonuje zdolność do naprawy błędów i wielka w tym zasługa Rady Miasta, która zupełnie nie wypełnia funkcji kontrolnych.Pewnie w Polsce było jeszcze kilka gmin mającą awersję do nowoczesności i to było przyczyną nowelizacji.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Zatrudnię sprzątaczkę
 • Szukam pracy
  Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)
 • Sprzedam
  płotek balkonowy
 • Sprzedam
  Lodówka z kostkarką side by side Samsung
 • Dam pracę
  Praca w markecie
 • Sprzedam
  sprzedam miejsce postojowe w hali garażowej Jana Pawła II Luboń
 • Sprzedam
  Sprzedam antenę satelitarną / sat.
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Luboń