Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Do sztabu szkoleniowego Luboński 1943 Luboń

Treść pytania: 

Biorąc pod uwagę bardzo słabe wyniki drużyny Luboński 1943, 4 kolejne mecze to porażki zespołu, mam kilka pytań do sztabu szkoleniowego drużyny seniorów Lubońskiego 1943, obawiając się czy nie jest to ciąg dalszy degradacji drużyny z Rzecznej.
Jak podsumujecie Państwo 4 kolejne mecze Lubońskiego po spadku do ligi okręgowej ?
Co może być przyczyną tak słabych wyników drużyny Lubońskiego ?
Jakie wnioski zostały przekazane piłkarzom po analizie kolejnych spotkań ?
Jakie będą kolejne kroki, zmiany w odniesieniu do poprzednich meczy, a może nic się nie zmieni ?
Kiedy kibice zespołu Luboński 1943 seniorów mogą liczyć na wygraną ? Biorąc pod uwagę występy w lidze w 2017 roku jest to 18 porażka z rzędu.

Data przekazania: 

2017-09-11

Data odpowiedzi: 

2017-09-14

Odpowiedź: 

 Na początek - bardzo słabe wyniki to były w zeszłym sezonie .Teraz staramy się wspólnymi siłami z Zarządem odbudować Lubońskiego. Niestety , po przybyciu 20 nowych zawodników zespół musi się zgrać.

Mecze są zacięte , walczymy, nie poddajemy się do końca , przegrywamy minimalnie.Zawodnicy o popełnionych błędach są informowani na bieżąco - myślę że starają się wyciągać wnioski.Mamy nadzieję że wyniki w końcu przyjdą a co za tym idzie : zwycięstwa i zdobycze punktowe .Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość .Ze sportowym pozdrowieniem Bartosz Bogusz

 

KS Luboński 1943

Dzielnica: 

Odpowiedzi

Bogusz co ty wciskasz za smętne gadki, słabe wyniki w poprzednim sezonie, a w obecnym co 9 porażek z rzędu. Mecze zacięte, o czym ty mówisz, połowa z nich przespana cała pierwsza połowa i nie tylko, bo druga też. Pan trener wiedział że będzie budował drużynę minimum od maja 2017 to wie połowa Lubonia. Powiem więcej zgodził się go budować usuwając przy tym swojego poprzednika,trenera i inne osoby niewygodne. Ściągnął swoich pomagierów i zawodników i budują, ale swoją kabzę bo na wynikach teraz nikomu nie zależy bo kasa idzie czy wygrana czy przegrana, kasa idzie. Tylko ten zarząd obecny Lubońskiego taki głupi jak poprzedni i daje się doić z kasy, za wszystko płaci wszystko kupuje i gówno z tego jest.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Hipotetrapia
 • Dam pracę
  Pracownik centrum obsługi telefonicznej 40.46
 • Inne
  Korepetycje
 • Inne
  Kolizja wiadukt Luboń/A2
 • Dam pracę
  Strażnik - pracownik ochrony, Poznań-Wilda
 • Inne
  Zagubiony portfel - dokumenty
 • Dam pracę
  osoba do roli św. Mikołaja
 • Dam pracę
  Stacja paliw zatrudni