Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Zobacz wątek - Problem ze stawami

Problem ze stawami

O wszystkim ....

Problem ze stawami

Postprzez mariola99 » 13 marca 2019, 18:05

Mam chroniczne bole stawow. Jestescie w stanie mnie nakierowac na jakis zabieg ktory usmierzy moje cierpienia? Prosze tez o napisanie ile to moze kosztowac (najlepiej na jakims przykladzie). Pozdrawiam
mariola99

Re: Problem ze stawami

Postprzez protetyk » 17 marca 2019, 15:44

Moim zdaniem trzeba korzystac z najnowszych wynalazkow medycyny. W dzisiejszych czasach co chwile slychac o jakichs nowych odkrycia, oraz o tym jak moga one wplynac na skutecznosc leczenia przewleklych chorob. Jednym z nich jest bez dwoch zdan zabieg z wykorzystaniem osocza bogatoplytkowego. Polega to w duzym skrocie na pobraniu od pacjenta malej ilosci krwi. Jego srodskorne iniekcje prowadza do aktywacji komorek macierzystych, a te z kolei powoduja intensywne procesy naprawcze. Dlatego tez w szpitalach stosuje sie ta terapie jako srodek przyspieszajacy gojenie sie ran i uporczywych urazow. W ortopedii mozna ja uzyc takze do zaburzen zrostu kostnego. Cenowo wychodzi to zapewne roznie .. na przykladzie osocze bogatopłytkowe kraków mozna zobaczyc ceny zaczynajace sie od 1000 zloty - https://nowaortopedia.pl/osocze-bogatop ... prp/krakow Czy to jest duzo biorac pod uwage wlasne zdrowie? Na to pytanie juz kazdy musi odpowiedziec sobie sam.
protetyk

Powrót do Hyde Park