Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Jakie studia?

O wszystkim ....

Jakie studia?

Postprzez mariola99 » 6 czerwca 2018, 08:31

Wlasnie tak sie zastanawiam gdzie by sie udac w poszukiwaniu jakiejs nowej sciezki kariery. Przez ostatnie lata troche podszkolilam sie jesli chodzi o obsluge komputera i rozmyslam nad poszerzeniem swojej wiedzy. Oczywiscie nie mam tutaj na mysli zostania programista .. za wysokie progi jak dla mnie .. bardziej chodzi mi o co przyziemnego - co bedzie w zasiegu moich mozliwosci. U mnie w miescie uczelnie ma Wyższa Szkoła Bankowa w ktorej ofercie przykuly moja uwage studia grafika komuputerowa ( http://www.wsb.pl/gdansk/studenci/studi ... multimedia ) Zeby bylo smieszniej to interesuje sie fotografia wiec jakies tam podstawowe umiejetnosci z zakresu obrobki zdjec posiadam. Sa tylko dwie kwestie do rozpatrzenia: czy bedzie duzo nauki i ile mozna tak srednio po takim kierunku zarabiac. Mam na mysli stawki w wiekszych miastach takich jak Warszawa itp. Bede wdzieczna za pomoc, pozdrawiam!
mariola99

Re: Jakie studia?

Postprzez Dwinrid » 16 lipca 2018, 13:28

Ja co prawda już dawno po „studenckim” wieku, ale strasznie bym chciał kiedyś znaleźć czas, żeby skończyć historię sztuki. W wolnym czasie zajmuję się kolekcjonowaniem antyków, dzieł sztuki i takich tam i siłą rzeczy wiem to i owo na ten temat, ale jeśli chodzi o bardziej eksperckie analizy – np. wyceny – to wciąż nie czuję się dość pewnie, więc korzystam z usług ludzi znających się na rzeczy – jak tutaj na przykład - https://desa.pl/pl/pages/19/oceny . Może kiedyś… Kto by pomyślał, że będę o takim akurat kierunku marzył :).
Dwinrid

Re: Jakie studia?

Postprzez mariola99 » 2 sierpnia 2018, 13:15

Nigdy nie jest za pozno na edukacje :)
mariola99

Powrót do Hyde Park