Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Zobacz wątek - ekstra konto?

ekstra konto?

O wszystkim ....

ekstra konto?

Postprzez knap » 23 kwietnia 2018, 22:12

hej,

może znacie kogoś, kto korzysta z bankowości prywatnej i wiecie czym taka bankowość w rzeczywistości różni się od zwykłych kont? Mamy np. takie konto z db banku: https://www.eliteprivatebanking.pl/#/db-elite/rachunek-db-elite - domyślam się że to szczyt szczytów i nie wchodzi się od tak po prostu do banku zakłada konto, tylko trzeba mieć dużo kasy i pewnie jeszcze być zaproszonym przez bank - czy ktoś orientuje się ze zwykłej ludzkiej ciekawości w czym takie konto bije na głowę zwykłe? Pewnie nie uda mi się nigdy takiego mieć i przyznam że to jeszcze bardziej nakręca moją ciekawość :)
knap

Re: ekstra konto?

Postprzez mariola99 » 10 stycznia 2019, 22:12

Aktualnie na rynku sa dosc duze przetasowania jesli chodzi konta bankowe. Co raz to wiecej placowek oferuje wszystko za 0 zł .. mowimy tutaj takze o kontach stworzonych dla biznesu. Nie wiem czy jest w takim ukladzie oplacac jakies drogie konto prywatne .. no chyba, ze naprawde zarabiamy jakies ogromne pieniadze. Dla normalnych przedsiebiorcow to raczej nie bedzie przydatne. Konta dla firm bez ukrytych jakichkolwiek kruczkow mozna znalezc chociazby na stronie Nest Bank - https://www.nestbank.pl/biznes/konta.html Wiem o czym mowie bo szukalem jakis czas temu darmowe konto bankowe dla znajomego .. przeczytalem caly regulamin i wszystko sie zgadza z tym co obiecuja w reklamie. To naprawde jednostkowy przypadek, dlatego moim zdaniem warto wspierac banki przyjazne swoim klientom. W 2018 roku ponoc mieli ich najwiekszy przyrost .. o czyms to swiadczy :)
mariola99

Powrót do Hyde Park