Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Mój biznes

O wszystkim ....

Mój biznes

Postprzez Gabrielka » 16 lutego 2018, 09:42

Mam do was kilka pytań. Czy ktoś tu z obecnych otwierał swoją własną działalność? Jak tak to jaką? Jakie kłopoty po drodze napotkał, co dokładnie musiał pozałatwiać? Ja jak na razie marzę o własnym biznesie. I tak się rozglądam. Na razie badam rynek. Z racji, że marzę o otworzeniu własnej kawiarni to jestem na etapie szukania jej lokalizacji. Wiecie gdzie najlepiej ją otworzyć. Do tego badam jaka ma być ta kawiarnia, czego brakuje i co by się najlepiej sprzedało. Jakie są potrzeby lokalnego rynku. Jestem na etapie liczenia jaki to jest koszt takiego przedsięwzięcia. A jednocześnie jeszcze pracuję. Tak więc jak na razie stworzenie swojego miejsca pracy jest jeszcze na etapie planowania. Zastanawiam się do tego czy warto korzystać z outsourcingu. Wiele takich usług można znaleźć w ofercie firmy https://www.tmf-group.com/pl-pl/service ... l/payroll/ . Tak więc czy możecie mi w tych sprawach doradzić? I czy waszym zdaniem opłaca się otworzyć kawiarnię, czy widzicie takie zapotrzebowanie?
Gabrielka

Re: Mój biznes

Postprzez Anupr » 30 marca 2018, 19:52

Nie będę w stanie nic tutaj doradzić, ale biznes wygląda obiecująco. Życzę powodzenia z interesem.
Czy jest ktoś, kto się nie kurczy, kiedy wspomina własną przeszłość?
Anupr

Postprzez eathena » 9 kwietnia 2018, 18:08

Ja jestem dokładnie tego samego zdania co poprzednik. Nic dodać, nic ująć...
Ja wcale nie chcę wszystkiego, czego pragnę. Nikt tego nie chce. Nie tak naprawdę. Co to za zabawa dostawać wszystko, o czym się marzy, tak po prostu? Wtedy to nic nie znaczy. Zupełnie nic.
eathena

Postprzez trider1 » 9 kwietnia 2018, 20:15

Dobra alternatywa jaka jest dosyć często spotykana. Jednak rozwaga w tym temacie to coś o czym należy pamiętać.
Z porażki można się śmiać tylko parę razy. Potem staje się nudna, frustrująca i przechodzi w trwałą klęskę.
trider1

Powrót do Hyde Park