Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Spam w prywatnych wiadomościach

Wszystko co ma związek z tym forum - problemy techniczne etc.

Re: Spam w prywatnych wiadomościach

Postprzez izabell » 14 maja 2013, 19:47

Banowany był tylko Pawlok. To, że inne osoby nie dyskutują już tutaj zawdzięczamy też jednemu z użytkowników. Poza tym, jeśli chcieliby rozmawiać to mają drogę wolną. Przegladając forum zauważysz zapewne, że na poczatku jego istnienia rozmowy były merytoryczne, a pyskówki rozpoczeły się od pewnego momentu. Wierz mi, że zapraszam tutaj wszystkich do dyskusji. Mam prawo nie zgadzać się z niektórym stwierdzeniami, ale to nie jest powód, żeby nazywać kogoś np. lemingiem... Świat nie jest tylko biały lub tylko czarny, są też szarości, które zazwyczaj są rezultatem kompromisu. Jeśli ktoś mnie opluwa to moim obowiązakiem jest się bronić, bo gdybym się nie odezwała to wówczas wielu powiedziałoby, że oponent ma rację.
izabell
Pomógł forum

Postprzez Lubon1 » 14 maja 2013, 20:45

Izabell... raz jeszcze przeczytaj to, co napisałaś...
... "Banowany był tylko Pawlok"
... "Mam prawo nie zgadzać się z niektórym stwierdzeniami, ale to nie jest powód, żeby nazywać kogoś np. lemingiem"
... widzisz, że to nie jest bezstronne... w 100% deklarujesz swój punkt widzenia... po mojemu nie taka jest rola administratora forum...
Lubon1

Postprzez izabell » 14 maja 2013, 21:33

Tak pokazuję mój punkt widzenia i uważam, że mam do tego prawo. Pawlok nie został zbanowany za poglądy, ale za to jak zwracał się do innych osób.
izabell
Pomógł forum

Postprzez Stary Libańczyk » 15 maja 2013, 05:38

Lubon1 napisał(a):... tylko mały problem... tak jak napisałeś "jako jeden z nas forowiczów jest tak naprawdę rozpoznawalna"...
... w historii tego Forum było już sporo rozpoznawalnych ale niestety... w którymś momencie bytności tutaj nie zgodzili się z punktem widzenia Izabell i...
... już ich nie ma?! !!!

Rozpoznawalna w sensie że wiadomo kim jest natomiast reszta ukrywa się pod nickami i uważa że wszystko im wolno stąd bajzel i chamstwo jakie tu nastąpiło swego czasu.
Stary Libańczyk

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy forum