Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Zobacz wątek - Uwagi na temat forum i portalu

Uwagi na temat forum i portalu

Wszystko co ma związek z tym forum - problemy techniczne etc.

Re: Uwagi na temat forum i portalu

Postprzez Lubon1 » 26 listopada 2012, 21:01

niestety wiem jak wygląda zlikwidowane konto bo sam już kiedyś tutaj to robiłem... na tą chwilę konto Sławol jest dalej aktywne?! :(
Lubon1

Postprzez Lubon1 » 26 listopada 2012, 21:37

no już się zgadza... Sławola już nie ma... wbrew pozorom wcale mnie to nie cieszy! ... mam nadzieję, że wkrótce wróci :-)
Lubon1

LINCZ czyli Uwagi na temat forum i portalu

Postprzez zuba » 26 listopada 2012, 22:11

Witam serdecznie.
Jako bierna czytelniczka e-lubon.
No może nie aż taka bierna, bo czasami zadaje pytania burmistrzowi :-)
Czytać lubię, pisać mniej, ale czasami trzeba.
Nawet udało mi się odblokować konto zuba po iluś latach – możecie usunąć zubabis które niepotrzebnie próbowałam założyć (ale jak zmienić hasło na moje nie wiem?) ?
No to otwieram edytor i zaczynam swoje przemyślenia. Potem przekleję do netu.
No to parę słów o sobie pracująca zamężna mama dwójki maluchów, lubonianka z racji spadku domu w Żabikowie po dziadkach. Rocznik - słodka tajemnica.
Jeżeli nasze plany powiodą się – za dwa lata wyprowadzka, a tu zostanie firma rodzinna.

Patrząc na e-lubon, smutno się robi - dwa lincze w ostatnich dniach:
1) usuniecie wątku o radnym-developerze
2) lincz nad pawlokiem.

Co mnie wiąże z pawlokiem z tego, co czytam niewykluczone ze ostatnio oboje byliśmy na spotkaniu z Korwinem Mikke, na pewno świadomy fakt przynależności do kościoła katolickiego z wyboru a nie z pozorowanego musu.
Tak jak i on boleje nad rozwojem a właściwie niedorozwojem Żabikowa czy Lubonia, mieszka się tu coraz gorzej - jakieś 100 metrów od nas powstały klatki skupiska developerskie mini bloków oficjalnie szeregowców. Jeszcze może to że mam swoje zdanie w wielu tematach i nie uznaje dyskusji na zasadzie nie bo nie.
Co mnie dzieli lubię jeździć samochodem :-)
Tyle o mnie - taki urok Internetu, że pomimo prób inwigilacji - jeszcze mamy tu dużo anonimowości czy prywatności.
Różnych to boli z różnych powodów.
Anonimowość to jednak siła netu, co pokazali młodzi z acta...

Zrobiliście lincz
Szczerze mówiąc agresja skierowana, na Pawloka narastała ostatnio - no cóż kryzys wokół nas nerwy puszczają wielu osobom, szczególnie tym przeświadczonym o funkcjonowaniu na zielonej wyspie.
A Pawlok często punktował was celnie!
Zresztą tak naprawdę nie was większość naszego społeczeństwa.
Parafrazując, „z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie" - kogo zlinczowaliście - swój strach, obawy, lęki kompleksy.
Popatrzmy na aktorów linczu - będzie to moja bardzo subiektywna definicja na podstawie tego, co wyczytałam od 2007 lub 2008 roku.

Sędzia, moderator, dyskutantka, redaktor naczelna - Izabell.
Kiedyś zatrudniona w UM Lubonia na stanowisku bodajże rzecznika prasowego (a może stanowiska ds. promocji, nie chcę mi się szukać).Dziś nie potrafi (a może nie chce) by urzędnik zwany burmistrzem szanował ją, jej portal i jej czytelników - jakaś próba poważnego działu portalu - zadaj pytanie i zero egzekwowania prawa.
Kiedyś akwizytor produktów ubezpieczeniowych ing (chyba nawet reklama była w stopce forumowej) - pawlok ostatnio nabijał się, że dziś martwi się o swoją emeryturę, a kiedyś wciskała kit akwizycyjny o świetlanych atutach produktów ing.
Na portalu najzabawniejsze są jej recenzje koncertowo-kulturalne - tu znowu pawlok punktował Dżem. A ja ostatnio zastanawiałam się skąd pani redaktor wie, że „wystąpił znany i lubiany przez wszystkich kabaret " - wcale go nie lubię, wiec skąd Ci wszyscy? Wszyscy mają mieć równe poczucie humoru,
chyba ku temu e-lubon zmierza, z tego samego śmiać, się takie same poglądy mieć?
Ostatnio Pani redaktor Naczelna popisała się - usunęła watek o radnym-developerze i przez 3 tygodnie zwodziła czytelników i autorów wpisów,
znowu pawlok to rzeczowo skomentował.
Tak, więc całkiem bezstronny sędzia - zresztą sama piszę ”ja od niego dostałam na tym portalu już chyba z 20 razy".
Kto następny na liście do odegrania: Hawk, Orwell, Siwek???

Sławol pewnie już podstarzały singiel, koledzy pewnie się ustatkowali,
a on tu został sam i co robić. Tu rajd rowerowy , tam impreza - tylko, z kim - zawsze można próbować podrywać na forum. Ciekawe, czemu kojarzy mi się, z adidaskami jak to ostatnio pawlok złośliwie wyszydzał - może przypomina mi mentalnie kolegę z pracy śmiechem i głupawką zakrywać rzeczywistość. Taki pseudo Piotruś Pan tylko o wrażliwości rodem z parkietu w Manieczkach.
Mam nadzieje Slawolu, że dotrzymasz obietnicy konto usuniesz - nie będę za Tobą tęsknić i za Twoimi wpisami.

Stary Libańczyk - ochoczo przyłączył się do linczu wszak pawlok wielokrotnie mu prawdziwie dogryzał. Tego go kiedyś nauczyli w latach młodości, gdy działał w ZSMP - po mordzie tych, co mają inne zdanie.
Dziś próbuje jak i reszta czerwonej hołoty wybielać komunizm i swoją w nim rolę.
Czy ktoś uwierzy, że młody dojrzewający człowiek w wieku +/-20 lat w latach 70-80 nie wiedział o Katyniu, sybirze, mordach esbeków tym bardziej tu w Poznaniu gdzie rozstrzelano serca na brukowanych ulicach.
Jak trzeba być ukształtowanym - by mówić dziś o tym jak o dobrej zabawie w tym samym czasie rówieśników pałowano na śmierć?
Miałam takiego szefa młodego komuszka - dziś firemka i wielki pan chlejący z elitą SLD, PO, PiS w lokalnym grajdołku - dziś dla wielu liczy się tylko kasa i układy taty emerytowanego oficera SB.
Czy Stary Libanczyk jest naiwnym ideowym socjalisŧą - chyba nie, bo chyba nie byłby na tyle głupi - by wierzyć, że biznesmeni w krawatach SLD czy Palikota zadbają o los robotników.

Lecter - osobnik nowy a jakby stary Śpiący Rycerz. Zresztą podobny styl pod artykułami na głównej stronie portalu ziejący jadem ktoś podpisujący się pawlak wykazuje.

Maciejasking – gościa prawie nie kojarzę, czasami tylko jakieś kompleksy się pojawiają w ataku na KK, ale to niestety na e-luboń powszechność akceptowana przez właścicieli/moderatorów.

3maja – kibic lokalnych kopaczy, który chciałby by byli utrzymywani oni przez nas podatników – tu pamiętam, że w 100% zgadzałam się z pawlokiem, który go prostował.

Lubon1 – lubię gościa, choć z innej bajki – chyba mój rówieśnik i jak się okazuje facet z klasą bo pomimo wielu sporów (czasami bardzo merytorycznych) z pawlokiem do linczu się nie przyłączył. Ech Lubon1 tylko dlaczego Luboń wybrałeś na miejsce zamieszkania ? Z tego tłoku trzeba uciekać.

Tylu widzę udzielało się w linczu.
A pamiętam jeszcze kłótnie pawloka z Syrenka ex moderatorką podstarzałą singielką, z dory typową blondynką, paulszajem kolejnym podstarzałym singlem…
Tak sobie teraz myślę, że na forum e-lubon przeważają chyba single, czyli reszta z rodzinami woli czytać tak jak ja 
No i niesmaczna kłótnie z taratino gdzie oboje weszli do rynsztoka, choć mój mąż również bierny czytelnik e-lubon stwierdził, że czasami z chamem trzeba rozmawiać jego językiem…

Pawloka zawiesiliście a innych nie?
Czekam na lincz i pomyje z waszych klawiatur pod moim adresem. Wszak piszę swoje zdanie.
Nie zamierzam odpisywać w najbliższej przyszłości, może kiedyś znowu mnie coś zburzy jak ostatnie wydarzenia na portalu: kasowanie wątków i gościa, który wam nie pasuje.
W jakim kierunku idzie e-lubon – papki dla idiotów?

Pozdrowienia dla Orwella, Siwka i Huzara , czyli głosy rozsądku na forum!
Dawno Huzara nie czytałam, co się z nim dzieje?

Pawloku trzymaj się, wróć za miesiąc!
pozdrowienia

Zuba
PS: mąż znad ramienia mówi, że też pozdrawia..
PS2: z racji ze odtworzyłam konto zuba, proszę o skasowanie zubabis..

zuba

Postprzez izabell » 26 listopada 2012, 22:36

Izabell jedyna znana z imienia i nazwiska, a nie anonimowa osoba. Osoba, która też ma prawo do własnych poglądów, także recenzji, które z definicji są subiektywne (lubiany przez wielu pewnie bardziej się spodoba :)). Nie martwiąca się o swoją emeryturę, gdyż sama wybrała pewne rozwiązania. Świadomie niepracująca już w Urzędzie Miasta. Nie ciągnąca wątku o developerze w nieskończoność i przepraszająca kilkakrotnie za pewne "wtopy". Traktująca Pawloka jako osobę, która ma prawo do własnego zdania (z którym potrafi się też zgodzić), ale nie potrafiącego uszanować opinii innych. Osoba, którą jedni lubią, a inni utopiliby w łyżce wody, czyli jednym słowem postać kontrowersyjna.
izabell
Pomógł forum

Postprzez Lecter » 26 listopada 2012, 23:38

Tak wiele pogardy, Zubo.
Lecter

Postprzez admin » 27 listopada 2012, 08:18

Droga Zubo - Twój post wyraża opinie i nie jest nasycony epitetami. Tego właśnie oczekujemy od Pawloka. Dostawał ostrzeżenia, miał w przeszłości zablokowane konto, efektów nie było.
Przy okazji - jeśli śledzisz, forum od dawna to wiesz też, że dla odmiany kiedyś posty Pawloka (i nie tylko jego) były kasowane, gdyż nie dało się ich czytać, w sensie językowym. Minęło trochę czasu, styl pisania się zmienił i wszyscy byli zadowoleni.

W kwestii usunięcia konta, to procedura jest znana: należy wysłać maila na adres [email protected] z takową prośbą. Mail musi być nadany z adresu użytego przy rejestracji konta.
admin
Administrator

Postprzez prodi » 27 listopada 2012, 08:33

Zubo, bardzo trafnie!
Putin hands off Ukraine
prodi

Postprzez Stary Libańczyk » 27 listopada 2012, 15:59

Zuba słońce moje wzruszyłem się jak stary siennik na tak trafną diagnozę mojej i nie tylko osoby. Pawlok to przypadkiem nie Twój mąż albo rodzina bo podobny styl: wszyscy do jednego wora; czerwona hołota; singiel/singielka; typowa blondynka itd. Nic nie wiesz o żadnym z nas ale ocena jest: kto nie z nami ten przeciw nam. Każdy pisze swoje zdanie (jak Izabell słusznie zauważyła subiektywne) ale to nie znaczy że trzeba wszystkich traktować jak kiepów.
P.S.Nie jestem i nie byłem ideowcem.Nie wierzę w to że jakikolwiek biznesmen zadba o robotników (czyli i o mnie). Nawet Korwin-Mikke.A tak swoją drogą jakie JKM ma zdanie o kobietach?
Stary Libańczyk

Re: LINCZ czyli Uwagi na temat forum i portalu

Postprzez maciejasking » 27 listopada 2012, 20:37

zuba napisał(a):

Tak sobie teraz myślę, że na forum e-lubon przeważają chyba single, czyli reszta z rodzinami woli czytać tak jak ja 
No i niesmaczna kłótnie z taratino gdzie oboje weszli do rynsztoka, choć mój mąż również bierny czytelnik e-lubon stwierdził, że czasami z chamem trzeba rozmawiać jego językiem…

Zubo,z singlami raczej zły tok " myślenia", Twój mąż raczej czynny uczestnik forum, w chwili obecnej na miesiąc zawieszony :)

dziwny splot zdarzeń, dzień po zawieszeniu konta o. Pawloka pojawiasz się na forum i dziwnym trafem udało Ci się odblokować konto....he, he

zuba napisał(a): PS: mąż znad ramienia mówi, że też pozdrawia..

... jak???? sam siebie???? :D :D :D
maciejasking

Postprzez nowadam32 » 27 listopada 2012, 22:10

Jestem średnio aktywnym w pisaniu uczestnikiem forum, czytam każdego dnia.
Szlag mnie trafił, kiedy trafiłem na post zuby. Kilka lat ciszy i nagle, trach, wpadnie i podsumuje. Temu wytknie palcem, temu pogrozi, innemu przypnie łatkę. A ileż w tym chrześcijańskiej miłości i tolerancji, uf, aż się wylewa.
Jak dla mnie, zuba, nie fatyguj się więcej na forum.
nowadam32

Postprzez 3maja » 28 listopada 2012, 12:05

3maja napisał(a):Ostatnio portal e-luboń nie nadaza z wiadomosciami, sledzac oba portale dzialajace ,, w Luboniu" e-luboń i luboń.tv stanowczo wszystkie nowe wiesci zamieszczane sa na tym drugim portalu, szkoda tylko ze na luboń.tv nie ma forum.Najwidoczniej nowszemu portalowi sie chce.

i

3maja napisał(a):Racja to by byla przesada, ,,pawłok" to skarbnica wiedzu i wielka udreka.
A co do portalu jak tu nic nie mowic skoro ostatni ,, news" jest z przed dwoch dni tzn z 20.11.2012 i co tu mozna powiedziec ?
nie chodzi o zadne OSP i ich rzecznika , osobiscie nie stoje po zadnej stronie poprostu stwierdzam fakty.
I mowiac inaczej gdyby nie ,,forumowy pawlok" nic tu by sie nie dzialo , portal umarlby smiercia naturalna.

Chcialbym sprostowac swoje wypowiedzi , co do ,,newsów" poprostu moja przegladarka nie odswieza na bierzaco informacji zamieszczanych na stronie głównej, po ,,reinstalacji" przegladarki wszystko wróciło do normy. Sorry za male zamieszanie.

Co do ,,pani Zuby" ciekawe powstanie z popiołów.Prawie jak ,,zmartwychwstanie".
Wiekszosc to komuchy i podstarzale single a p.Zuba to kto?, moze tranwestyta Pawłok, ktory na dodatek ma męża ? Ciekawe zjawisko.

Zuba napisał(a):Zuba
PS: mąż znad ramienia mówi, że też pozdrawia..

3maja

Postprzez Hector » 29 listopada 2012, 13:05

Pani Zubo...Co to w ogóle są za kwiatki, hę? "Podstarzała singielka", "typowa blondynka", "czerwona hołota", "działacz ZSMP" :roll:
Widzę, że pakiet figur retorycznych w kategorii "dyplomacja" zaczyna się jejmości wyczerpywać.Dalej są już tylko czołgi jak sądzę :mrgreen:
Umarł król, niech żyje król!
Hector

Postprzez Lubon1 » 29 listopada 2012, 21:18

Zuba napisałaś "Lubon1 – lubię gościa, choć z innej bajki" ... dzięki za uznanie ale ... " z innej bajki" ?
... byłbym głuptasem gdybym nie dostrzegł, że to Ty Pawlok!
... niestety już tak mam, gdy z kimś się zgadzam wtedy wspieram, gdy jest odwrotnie... niestety dopiekam...
Pozdrawiam :-)
Lubon1

Postprzez Lubon1 » 30 listopada 2012, 20:56

Izabell... chyba wychodzi na to, że po Twoich banach dla stolarzy i moim wytknięciu braku inicjatywy u wytwarzaczy pizz będziemy tu mieli przez dłuższy czas ciszę...
... ale nie pękaj proszę, tak czy inaczej, to Forum, w naszym mieście, moim zdaniem, jest naprawdę potrzebne!
Lubon1

Postprzez izabell » 30 listopada 2012, 21:02

Nie pękam, nie pękam :) Jak na razie to na głównej stronie więcej komentarzy niż tutaj :)
izabell
Pomógł forum

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy forum