Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Zobacz wątek - Do Pawloka i Taran-Tino

Do Pawloka i Taran-Tino

Wszystko co ma związek z tym forum - problemy techniczne etc.

Re: Do Pawloka i Taran-Tino

Postprzez pawlok » 26 lutego 2012, 16:18

izabell napisał(a): widzę, ze wziąłeś przykład z Pawloka i możecie sobie rzeczywiście ręce podać. .

Szanowna Izabell bardzo bym prosił o nie przeginanie poprzez porównywanie mojej osoby z takim indywiduum jak Taran-tino.
Wielokrotnie zarzucasz mi rzekome obrażanie, które obrażaniem nie jest i wychodziło to w licznych dyskusjach.
Przyznać muszę, że na forum mam licznych oponentów których bardzo boli to co piszę pokroju: Starego Libańczyka,Śpiącego Rycerza, Syrenki, Lubonia1, Dory czy nawet Twoim itp itd choć czasami się w czymś zgadzamy.
Lecz poziom tych forowiczów to inna liga w porównaniu z rynsztokowo-kloaczno-pomyjowym nurtem Tarantino
To wy jako moderatorzy dopuściliście do funkcjonowania na forum osobnika pod nickiem Taran-tino.
Nie moderujecie chamskim wypowiedzi niezwiązanych z tematem
np tu viewtopic.php?f=35&t=3675&start=375" onclick="window.open(this.href);return false; z 17 lutego,
co rzeczywiście może przeszkadzać innym w czytaniu wątku jak piszę Wosik.
Ile pomyj na mnie pomyje, ile tzw obelg w swoim jadzie wyrzuci z klawiatury to mi akurat powiewa.
Stąd nie używam opcji wykrzyknika pod postami.
Bawi mnie totalnie miotanie się tego człowieczka - widać że wydymany frajer ma jakieś głębokie kompleksy.
Jak już napisałem jakiś czas temu na jego pomyje odpisywać nie będę.
Natomiast gdy taki pomiot próbuje bełkotać merytorycznie głosząc farmazony typu developer nie może wybudować większego garażu bo mu to normy zabraniają :-)
Wtedy zawsze będe takie wypowiedzi prostował i kpił z nich jak i z frajera je głoszącego.
Taki wrzód trzeba szybko wydusić by śmierdząca wydzielina pozostała w norze NCL nie zatruwając otoczenia.
Bowiem w każdym aspekcie naszego życia trzeba walczyć z kretynizmem, to w jakim kraju, mieście żyjemy zależy tylko od nas tylko od tego czy kolejne pokolenia staną się bez mózgowymi konsumentami czy też zaczną myśleć.
Także na forum , gdy jakiś młody forowicz kupi bełkot będzie go stosował w swoim życiu
gdy pomyśli zmieni otoczenie wokół siebie zmieniając przestrzeń wokół nas i w sferze ,materialnej, światopoglądowej itp itd.
Ekonomiczni idioci, idioci, lemingi nie rodzą się same z siebie to wytwór przebywania w określonym otoczeniu i uwarunkowaniach.

Pawlok
PS: prosiłbym o nie cenzurowanie słów w tej wypowiedzi uważanych powszechnie za obelżywe,
gdyż w takim przypadku oczekuję wycięcia tego typu sformułowań z wypowiedzi wydymanego frajera Taran-tino od kŧórych ostatnio się tu roi...
PS2: Stary Libańczyku twierdzisz że Syrenka zrezygnowała z uwagi na moją sobą z moderowania "polityki"? Przeceniasz mnie. To że na forum dominuje nurt lewacko-antyklerykalno -antypatriotyczny jest faktem. To że lemingi dziś chowają uszy po sobie też.
PS3: ten wątek powinien być chyba w dziale sprawy forum...
pawlok

Postprzez Stary Libańczyk » 26 lutego 2012, 16:31

Nie przeceniam.Zwróć uwagę że są tematy gdzie wszyscy gęby pozamykali bo nie każdy lubi z głupim przez ścianę się macać.Nie boli mnie to co piszesz ale raczej fakt że kreujesz się na nieomylnego.
Stary Libańczyk

Postprzez pawlok » 26 lutego 2012, 16:48

Stary Libańczyk napisał(a):Zwróć uwagę że są tematy gdzie wszyscy gęby pozamykali...

Pozamykali, pozamykali bo jak tu powiedzieć czarne jest białe gdy wokół czarność bije po oczach.
W realu też nie tak dawno krzykliwi ucichli....co prawda trudno się przyznać że się dało okłamać na cacy..choć niektórzy to potrafią..

Pawlok
pawlok

Postprzez izabell » 26 lutego 2012, 17:49

Pawlok są kwestie, w których nie zgadzam się z niektórymi wypowiedziami na tym forum, ale nie upoważnia mnie to do tego, aby nazywać ludzi lemingami, idiotami czy frajerami. Każdy ma prawo mieć własne zdanie. Są ludzie, których do swoich racji nie przekonasz i musisz chcesz czy nie chcesz się z tym pogodzić. Jeśli będziesz wypowiadał swoje poglądy, ale nie będziesz innych osób, które mają inne spojrzenie obrzucał błotem to będzie wszystko ok. Dotyczy to zarówno Ciebie jak i innych użytkowników forum. Z Taran-Tino pokazaliście jak nie należy zachowywać się na forum. To było po prostu chamskie i niesmaczne. Wiele osób zaczęło nie wypowiadać się tam, gdzie Ty na siłę udowadniasz, że masz rację. Wiem też, że bardzo dużo naszych Czytelników wchodzi na forum i czyta Wasze "wypociny" (Twoje i Taran-Tino), ale się nie odzywa. Sam wielokrotnie podkreślasz, ze ludzie powinni się angazować, ale jeśli widzą takie zachowanie i takie walenie po łbie praktycznie tylko za odmienne zdanie bez normalnej dyskusji to uwierz mi, że nie chce im sie z Tobą powiem dosadnie pałować. Przemyśl to co zostało tutaj napisane, chyba, że nie chcesz już na tym forum się udzielać, bo wszystkich masz za lemingi, idiotow i frajerów. Podkreślam, dotyczy to takze innych uzytkowników, ktorzy nie potrafią dyskutować bez używania epitetów.
izabell
Pomógł forum

Postprzez Stary Libańczyk » 26 lutego 2012, 17:53

Słuszna uwaga ale i tak nic nie zmieni.
Stary Libańczyk

Postprzez Hector » 26 lutego 2012, 17:56

izabell napisał(a):Pawlok... Z Taran-Tino we dwoje...

Ciekawe, który z nich to laska? :wink:
Umarł król, niech żyje król!
Hector

Postprzez izabell » 26 lutego 2012, 18:03

Hector dzięki :) Jak widać nikt nie jest doskonały :) Ale wstyd mi jest....
izabell
Pomógł forum

Postprzez pawlok » 26 lutego 2012, 20:06

izabell napisał(a):, ale nie upoważnia mnie to do tego, aby nazywać ludzi lemingami, idiotami czy frajerami. Każdy ma prawo mieć własne zdanie.

Ależ Izabell jest wiele sformułowań typu : leming, czerwony, komuch, lewak, faszysta, narodowiec, ekonomiczny idiota. leń itp itd , które Ty uważałabyś jako obraźliwe. A tak naprawdę należy po pierwsze powiązać je z kontekstem całości , pod drugie opisuj one określone postawy/poglądy i jeżeli KTOŚ takowe głosi to nie może się ich wstydzić czy też na nie obrażać.
Oczywiście słowa frajer i inne skierowane bezpośrednio do Taran- tino użyłem celowo i z pełną świadomością - jak dobrze wiesz z pewnymi grupami społecznymi można rozmawiać tylko ich językiem . Inaczej komunikacja nie istnieje.
Nie da się ukryć że to WY MODERATORZY zaspaliście doprowadzając do takiej formy komunikacji.

izabell napisał(a): Wiele osób zaczęło nie wypowiadać się tam, gdzie Ty na siłę udowadniasz, że masz rację.

Po pierwsze nic nie udowadniam na siłę.
Jeżeli druga strona milczy to po prostu albo nie ma nic do powiedzenia albo nie ma argumentów ( do dzisiaj nie poznaliśmy w jednej z dyskusji produktu pseudoemerytalnego który zachwalałaś jak super, pewny itp itd)..
Ostatnie przykłady udowadniania takich kwestii jak np: komunistyczni patroni lubońskich ulic to lubońscy patrioci; że wielkość garażu w budynku wielorodzinnym ogranicza norma; kupno mieszkania na rynku pierwotnym od developera jest rozwiązaniem tańszym od budowy domu; wpływy z PITu od nowych mieszkańców zasiedlających tanie blokowiska z nawiązką pokrywają koszty gminie związane z ich utrzymaniem pokazują to dobitnie. Jest wielu którzy miotają hasełkami bez ich przemyślenia. A kłamstwo powielono ileś razy ma większą siłę niż raz powiedziana prawda.

izabell napisał(a):, bo wszystkich masz za lemingi, idiotow i frajerów. Podkreślam, dotyczy to takze innych uzytkowników, ktorzy nie potrafią dyskutować bez używania epitetów.

Na forum jest sporo forowiczów i ich wypowiedzi które świadczą że mamy do czynienia z ludźmi myślącymi, inteligetnymi, z kręgosłupem moralnym - fakt że jest to mniejszość. Fakt że niektórzy z nich bez szumnego "do widzenia" przestali pisać patrząc na to co tu się momentami wyprawiało....

Pawlok
pawlok

Postprzez Hector » 26 lutego 2012, 20:20

W Luboniu wystarczy popierać Pawloka, żeby zostać inteligentem :lol:
Pawlok - nie ściemniaj. Idiota to idiota. Komuch i faszysta to również obelgi. Niezależnie od kontekstu i Twoich pokrętnych tłumaczeń. :lol: Frajer jest natomiast "akceptowalny". No, to teraz już wiesz :D
Umarł król, niech żyje król!
Hector

Postprzez Lubon1 » 26 lutego 2012, 20:47

Gratuluę Adminom Forum umieszczenia niniejszego wątku w ... Sprawach Lubonia... naprawdę jesteście niesamowici?! :(
Lubon1

Postprzez izabell » 26 lutego 2012, 21:30

Hector chyba już bardziej dosadnie nie mógł Tobie Pawlok wytłumaczyć znaczenia poszczególnych słów.
izabell
Pomógł forum

Postprzez izabell » 26 lutego 2012, 21:37

Lubon1 dziękujemy za uznanie :)
izabell
Pomógł forum

Postprzez Lubon1 » 26 lutego 2012, 21:52

... a nie ma za co?! .... gdyby wszystko podliczyć to z pewnością Pawlok jest tą osobą, która w ... Sprawach Lubonia... ma najwięcej do powiedzenia... pozostali to raczej... ...............?!

Od moderatorów: Proszę znów nie zaczynać.
Lubon1

Postprzez izabell » 26 lutego 2012, 22:03

Liczę, że nareszcie na tym forum będziemy mogli normalnie konwersować bez obrażania rozmówców.
izabell
Pomógł forum

Postprzez Lubon1 » 26 lutego 2012, 22:28

Izabell... no pojechałaś z tym cięciem bo chyba najbardziej to obraziłem w ostatniej wypowiedzi samego siebie?! .... no ale niech Ci będzie.... najważniejsze by dyskusje wreszcie zeszly na swoje tematy... zadbajcie o to,.... bardzo Was proszę! :)
Lubon1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy forum