Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Skuteczne sposoby na zatoki

O wszystkim ....

Skuteczne sposoby na zatoki

Postprzez papkarzakka » 3 listopada 2017, 10:18

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Czy jesteście może w stanie polecić mi jakieś naprawdę dobre i sprawdzone sposoby na przewlekłe zapalenie zatok? Problem w przypadku mojego dziecka jest taki, że to przewlekłe zapalenie zatok... Trwa to już bardzo długo i co gorsza, często powraca. Oczywiście będziemy z tym iść do lekarza, ale może dalibyście radę mi coś jeszcze w tym temacie doradzić? Czy uważacie, że na przykład coś z tego artykułu byłoby dobrym rozwiązaniem http://wylecz.to/pl/choroby/laryngologi ... zatok.html ?
Możesz się wściekać, ile chcesz, ale nic nie poradzisz na to, na co nic nie poradzisz.
papkarzakka

Re: Skuteczne sposoby na zatoki

Postprzez nenmacil » 25 grudnia 2017, 13:26

Ja jestem zdania, że to jest sprawa dla specjalisty z tej dziedziny... Dzięki temu wielu trudności i problemów można sobie oszczędzić...
Choćby sprawa wyglądała beznadziejnie, zawsze gdzieś znajdzie się jakiś luźny koniec
nenmacil

Re: Skuteczne sposoby na zatoki

Postprzez paulina88 » 10 kwietnia 2018, 16:56

Wydaje mi się, że dzisiaj każda apteka ma takie rozwiązania, bo starczą tutaj zwykłe tabletki albo krople do nosa. Pewnie jakiś ibuprom zatoki może pomóc. Dopiero jak to nie da żadnych skutków to umów się do specjalisty. Nie ma co panikować.
paulina88

Powrót do Hyde Park