Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Jakie produkty najlepiej kupować?

O wszystkim ....

Jakie produkty najlepiej kupować?

Postprzez knap » 9 maja 2017, 23:19

Cześć,

mam do Was pytanie, bo zastanawiam się nad produktami, które kupujemy. Jak myślicie - lepiej kupować coś od małych marek typu producent Keczupu Hela czy od dużych koncernów typu Unilever? Zastanawia mnie to pod kątem otwarcia lokalu gastronomicznego czyli bardziej interesują mnie produkty dla kucharzy, ale doświadczenia raczej czerpię z własnego życia. Pytanie jest jak najbardziej na miejscu, bo kilkukrotnie miałem już taką sytuację, że od małego wytwórcy albo czegoś nie było i już nie będzie produkowane,
albo że zmieniała się jakość w trakcie produkcji (czyli moje produkty wychodziły automatycznie gorzej.
Jak spojrzycie na takie koncernowe, np. wspomniany już uni: https://www.unileverfoodsolutions.pl/produkty.html to zobaczycie, że właściwie wszystkie produkty są już znane - czy nie jest to plus, że konsument będzie jadł coś co już zna? Czy może to właśnie minus, że klient przychodzi po coś, co nie jest podobne w ogóle do tego co ma w domu?

jak myślicie, jakie jest Wasze zdanie? Warto może zrobić najpierw jakąś konfrontację, ślepy test itp.?
knap

Re: Jakie produkty najlepiej kupować?

Postprzez Barella » 15 maja 2017, 07:47

Moim zdaniem,sprawdzone po których wiadomo,że nic nam nie grozi
Barella

Postprzez rybik » 26 maja 2017, 10:14

Wybieraj produkty dobre i dobrej jakości. Dzięki temu zapewnisz sobie stałe grono klientów. Jeśli wyczują, że dajesz im do jedzenia niedobre rzeczy, to przestaną do ciebie przychodzić.
rybik

Postprzez mariola99 » 4 sierpnia 2017, 13:08

Moim zdaniem trzeba zaczac kupowac przedewszystkim jak najbardziej zdrowe produkty spozywcze. Troche mnie przeraza mysl o tym ile w dzisiejszych czasach jest pakowanych konserwatow, ulepszaczy czy tez barwnikow do tego co jemy. Nikt nie powie mi, ze spozywanie ich na dluzsza mete nie przerodzi sie w czesto powazne problemy zdrowotne. Nasz organizm nie jest przystosowany do przerabiania tego wszystkiego przez co odklada sie to w komorkach i nas zatruwa. Popatrzcie na poprzednie pokolenia, ludzie wychowani na prostych rzeczach bez chemii .. w wieku 80-90 lat naprawde zdrowi. Sama staram sie powoli przechodzic na żywność bez sztucznych dodatków chociaz nie jest to latwe zadanie .. przyzwyczajenie czesto bierze gore. Duzy wybor produktow widzialam na stronie Sante https://www.sante.pl/jedz-zdrowo/100-be ... -dodatkow/ gdzie tez mozna znalezc sporo ciekawych przepisow z ich wykorzystaniem. Macie moze wieksze doswiadczenie w kwestii zmiany diety? Na razie zaczynam od jedzenia zdrowego sniadania .. a w ciagu tygodnia staram sie tez na tej samej zasadzie przyrzadzic obiad czy tez kolacje :) Bede wdzieczna za wskazowki.
mariola99

Postprzez Gabrielka » 8 sierpnia 2017, 10:04

Ja raczej nie patrzę na marki gdy kupuję. Dla mnie liczy się jakość i cena. Nie kupię czegoś bardzo drogiego, obojętnie jak to jest zdrowe. Za to kupuję dobre i tanie produkty. Mam tak też z kosmetykami o wiele bardziej wolę kupić http://www.ezebra.pl/product-pol-4678-M ... ZARNY.html za 15 złotych niż jakiś inny znanej i niby lepszej firmy, ale kosztujący jakieś 30 czy 60 złotych. Tak samo wolę parówki z biedronki niż berlinki gdzie w gramaturze i w smaku są takie same, a różnią się tylko ceną. Te z biedronki są o wiele tańsze.
Gabrielka

Powrót do Hyde Park