Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

dość mam już TV!?

O wszystkim ....

dość mam już TV!?

Postprzez knap » 19 października 2016, 20:53

hej

wkurzam się ostatnio strasznie, bo miała być rewolucja z TV tzn kanałami i jakością a ja siedzę już któryś dzień z kolej i się męczę z jakimś dziwnym śnieżeniem! powiedziałem dość i chcę wrócić do niezależności i jakości. Zamierzam kupić antenę satelitarną z dekoderem (tak to się nazywa) i będę normalnie odbierał sygnał. Wydaje mi się, że w dużym rozrachunku na tym zaoszczędzę, bo nie będę płacił abonamentu co miesiąc. Powiedzcie mi proszę - który talerz satelitarny powinienem kupić, żeby móc korzystać z TV niezależnie w 2 pokojach? Wybór jest spory: https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/tv-satelitarna-i-naziemna/anteny-satelitarne. Trochę tego jest, a ja się po prostu na tym nie znam i nie wiem co zakupić. Nie chcę zarazem kupować takiej usługi u kogoś, bo nie o to w całym tym pomyśle chodzi, żeby jeszcze dokładać.

Czy ktoś zna się i może udzielić jakiś cennych wskazówek?
knap

Re: dość mam już TV!?

Postprzez legrant920 » 7 lutego 2017, 14:43

A niedługo będziesz musiał jeszcze płacić podatek RTV/radiowy za to, że nawet nie masz / nie oglądasz TV :)
legrant920

Re: dość mam już TV!?

Postprzez Gabrielka » 10 maja 2017, 13:42

Ja tam telewizje w upc i jestem mega zadowolona. Nie mam z nią żadnych problemów. Jak chcesz to wejdź na https://www.upc.pl/telewizja/poznaj-tel ... -analogowa i dowiedz się czegoś na ten temat. Bo ja tam ekspertem nie jestem. A z tym podatkiem to nie jestem pewna czy nic a nic nie korzysta się z telewizji czy radia. Przecież możesz nie mieć radia w domu, ale masz w telefonie. Możesz nie oglądać telewizji, ale łącze satelitarne w domu masz i masz teoretycznie dostęp cały czas do telewizji wystarczy tylko do łącza podłączyć telewizor.
Gabrielka

Powrót do Hyde Park