Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Foodtruck dobrym pomysłem?

O wszystkim ....

Foodtruck dobrym pomysłem?

Postprzez minkaa » 20 września 2016, 11:44

Zastanawiam się, czy nie zakupić foodtrucka i nie zacząć serwować naleśników na słono. Zawsze marzyłam o tym, żeby prowadzić swój biznes, tylko nie jestem pewna, czy foodtrucki nadal są na topie. Czy to czasami już się nie przejadło? ;/ O czym trzeba pamiętać kupując takiego foodtrucka? Jak go wyposażyć?
minkaa

Re: Foodtruck dobrym pomysłem?

Postprzez montana » 26 września 2016, 10:28

takie foodtruck'i troszkę przepadły, zniknęły, co z kolei daje szansę na udany biznes. skoro prawie wcale ich nie ma mogłabyś tym przyciągnąć ludzi.
montana

Postprzez Gabrielka » 18 maja 2017, 10:46

Właśnie moim zdaniem one nie przepadły. Gdziekolwiek idę po mieście można takie food trucki znaleźć i spotkać. Uważam, że to może być bardzo fajny pomysł na biznes i bardzo dochodowy, ale trzeba mieć ekstra miejscówkę, a ich jest coraz mniej. Ja bym się zakręciła koło nowych biur. Wystarczy je śledzić na http://www.officemap.pl/search/list/?city=lodz i dzięki temu wiemy gdzie powstały nowe biura, gdzie jest największe ich skupisko. A skoro jest dużo biur to jest też dużo pracowników, którzy będą klientami.
Gabrielka

Postprzez rybik » 26 maja 2017, 10:13

To nie jest dobry biznes... Chociaż dużo zależy też od lokalizacji, którą wybierzesz. Znajomi kupili takiego food tracka i niestety zbankrutowali.
rybik

Postprzez dex24 » 6 lipca 2017, 07:52

Słowo klucz to koszty. Przy obecnym ZUS itp. taki mały biznes to ryzyko. No chyba, że będzie to firma zarejestrowana w innym kraju (choćby Czechy) ...
dex24

Postprzez jegra » 20 września 2017, 21:17

Ciężka sprawa za dużo się naoglądałeś 19+ :) a tak serio to biznes dodatkowy to tak, ale nie utrzymasz za to rodziny. Zainwestuj lepiej w otwarcie jakiejś hali, magazynu, z tą firmą polecam Ci podjąć współpracę odnośnie wyposażenia Nedcon , nie urobisz się a zarobisz.
jegra

Postprzez martymi » 21 września 2017, 12:54

To nie jest dobry pomysł, niestety moi znajomi posiadali takiego food trucka i popłynęli. Trzeba wiedzieć, na co się człowiek pisze, najpierw porozmawiaj z innymi właścicielami food trucków, najlepiej takimi odnoszącymi sukces.
martymi

Powrót do Hyde Park