Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

sklep internetowy - koszty

O wszystkim ....

sklep internetowy - koszty

Postprzez knap » 26 czerwca 2016, 16:51

Hej!

mam do Was prośbę - czy ktoś orientuje się może, ile może kosztować założenie sklepu internetowego? chciałbym taki mieć, żeby wyjść poza Luboń z sprzedażą, ale nie wiem czy nie rzucam się z motyką na słońce. Jak rozumiem, mogę zapłacić informatykowi, albo skorzystać z czegoś gotowego. Ile kosztuje informatyk? Z gotowych to chyba najlepiej tam gdzie domenę wykupiłem - czy warto zatem płacić za takie coś: https://www.nazwa.pl/sklepy-internetowe/ - czy ktoś korzystał i ma jakieś dobre/złe opinie? Z tematem chodzę już w te i tamte bardzo długo, ale teraz okres wakacyjny to luźniej w interesie, więc liczę że znajdę więcej czasu :)

dziękuję z góry za pomoc!
knap

Re: sklep internetowy - koszty

Postprzez adam_123 » 14 lipca 2016, 17:53

To zależy, koszty stworzenia strony WWW to czasem i kilka tysięcy złotych. Do tego trzeba dodać koszty pozycjonowania i promowania nowej strony a to idzie już w tysiące złotych.... miesięcznie
adam_123

Postprzez Jerry » 12 sierpnia 2016, 17:49

Koszty zależą w dużej mierze od tego co sprzedajesz, ile asortymentu jest oraz jak chcesz by był opisany, przedstawiony. Następnie potrzebne jest dużo Twojego samozaparcia i czasu. Robię sklepy od kilku lat na darmowych skryptach i kwestie kosztów utrzymania (hostingu) są naprawdę pomijalne. Podobnie pozycjonowanie. Trzeba tylko obrać pewną metodologię i być konsekwentny w zdobywaniu wiedzy. Jeżeli chcesz więcej informacji pisz [email protected], chętnie podpowiem to i owo.
Jerry

Postprzez gutek90 » 28 sierpnia 2016, 20:12

Na pierwszy sklep to kup jakiegoś gotowca, za kilkadziesiąt zł miesiecznie. Zobaczysz jak Ci idzie prowadzenie, czy towar sie sprzedaje itp. To potem zmienisz na lepszy sklep. A na początku nie ma sensu wkładać kasy.
[url=http://gladkacera.pl/przebarwienia-po-tradziku-czerwone-plamy-na-skorze-twarzy-i-blizny-potradzikowe/]http://gladkacera.pl [/url]
gutek90

Postprzez Barella » 21 czerwca 2017, 17:17

Ja korzystałam z usług firmy http://stronysklepowe.pl
Mają spore doświadczenie,fajnie się z nimi współpracuje,oferują szereg nowoczesnych rozwiązań a do tego są atrakcyjni finansowo.
Barella

Postprzez mariola99 » 8 lipca 2017, 10:26

W jaka nisze najlepiej teraz wejsc?
mariola99

Postprzez Gabrielka » 10 sierpnia 2017, 07:30

Oj koszt może być śmiesznie mały albo strasznie duży wszystko zależy od tego czy już prowadzisz działalność. Z tego co zrozumiałam masz sklep w Luboniu i chcesz mieć dostęp do większej klienteli. To tak oprócz założenia strony internetowej z możliwością zamawiania produktów musisz wliczyć w koszty nawiązanie współpracy z jakimś kurierem. Szybka dostawa towaru jest bardzo ważna, szczególnie gdy się chce aby klient wracał. Ja prowadzę pizzerię i także musiałam stworzyć jej stronę internetową i dobrać odpowiednią logistykę i transport aby dania były dostarczane w jak najkrótszym czasie. Nauczyłam się tego z różnych artykułów typu http://www.icons.com.pl/terminowa-dostawa-pizzy/ . Jak ktoś ma długo czekać na pizzę to w 80 % przypadku z niej zrezygnuje. Oczywiście czas oczekiwania w dużej mierze zależy od ilości zamówienia, ale i tak powinien być jak najkrótszy. Trzeba zatroszczyć się także o pudełka i choć do pizzy to nie ma takiego znaczenia. To dla ciuchów czy butów szczególnie dla kobiet już ma. Kobiety lubią dostawać prezenty i tak też powinna wyglądać paczka ze sklepu internetowego. Wtedy kobieta nie myśli o tym ile na niego wydała i z powodu ładnego pudełka zamówi więcej oraz poleci koleżankom. i oczywiście promocja sklepu w internecie także kosztuje.
Gabrielka

Postprzez martymi » 21 września 2017, 12:52

To może być kilka do nawet kilkunastu tysięcy złotych za to wszystko, co wymieniłeś. Natomiast zawsze możesz poszukać kogoś, kto zrobi ci to wszystko po znajomości, i wtedy możesz się zamknąć w niskiej cenie.
martymi

Powrót do Hyde Park