Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Blokada kierownicy - ktoś zakładał?

O wszystkim ....

Blokada kierownicy - ktoś zakładał?

Postprzez miecio1 » 8 października 2015, 09:18

Mam pytanie odnośnie blokad kierownicy tego typu: http://niedzwiedz-lock.pl/blokady-antyk ... kierownicy Czy zakładał ktoś do Passata b6? Lepsza blokada kierownicy czy skrzyni biegów?
miecio1

Re: Blokada kierownicy - ktoś zakładał?

Postprzez knap » 23 października 2015, 10:41

wiesz jak jest :) nie ma zabezpieczeń których nie da się złamać. Jak już wybierać z tych dwóch - to lepiej kupić bardzo dobrej jakości blokadę skrzyni biegów - ale taką montowaną wewnątrz a nie na zewnątrz skrzyni. W ogóle jak ktoś będzie chciał, to i tak ukradnie samochód - wydaje mi się, że lepiej skorzystać z porządnego ubezpieczenia i mieć to z głowy - masz tedy spokój co do tego, że nawet jak trafisz na lepszego złodzieja od Ciebie, a to na pewno się może zdarzyć, to i tak jesteś bezpieczny - ja bym nie ryzykował.

Za dobrą blokadę zapłacisz kilkaset złotych (z montażem) i nie da Ci to pewności że wszystko będzie w porządku. Za dobre ubezpieczenie zapłacisz podobnie, tyle że masz 100% spokoju co do samochodu + jak ktoś będzie próbował się włamać ale mu się nie uda to też będziesz kryty :)
knap

Postprzez pawełeq » 4 października 2016, 11:14

Długo nie widziałem kogoś z blokadą kierownicy i się zastanawiam z czego to wynika że mało osób to ma.
pawełeq

Postprzez tomekraf » 25 stycznia 2017, 19:55

moim zdaniem blokady kierownicy były dobre kiedyś, teraz jest to po prostu zabezpieczenie, które nie daje jakiś super rezultatów a do tego strasznie "chamsko" wygląda. Jest dużo lepszych, dyskretniejszych metod - jakieś odcięcie zapłonu itp. Wątpię, żeby złodziej przejmował się takim zabezpieczeniem fizycznym (które widać, więc też dobrze się może przygotować!)
tomekraf

Postprzez rester » 5 lutego 2017, 14:59

Według mnie totalnie nieprzydatna rzecz...
rester

Postprzez legrant920 » 7 lutego 2017, 14:41

Ja wychodzę z założenia, że każda dodatkowa blokada, czy to kierownicy czy skrzyni biegów będzie stanowić jakąś przeszkodę dla złodzieja i trochę utrudni ew. próbę kradzieży.
legrant920

Postprzez Gabrielka » 11 sierpnia 2017, 13:39

Moim zdaniem jak ktoś chce coś ukraść to i tak ukradnie. I tak jak ktoś już napisał postarałabym się bardziej o porządne ubezpieczenie na przykład z http://ab-ubezpieczenia.pl/ . A po za tym jak w okolicy nie ma częstych kradzieży to moim zdaniem i nie warto w tym przypadku chuchać na zimne. Bo i tak takie ochrony jak blokady kierownicy nic nie dadzą. Kiedyś nic nie dawały, a tym bardzie dziś też nie ochronią.
Gabrielka

Powrót do Hyde Park