Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Wakacje już za pasem

O wszystkim ....

Wakacje już za pasem

Postprzez MAMMINA » 18 marca 2007, 14:03

Czy wysyłając dzieci na obozy/kolonie korzystacie z ofert biur podróży? A może szkoły są organizatorem wypoczynku dla młodzieży w Luboniu? Słyszałam, że fajne obozy organizuje w Luboniu pani Lorenc. Czy ktoś ma jakieś bliższe informacje? Będę wdzieczna, bo chciałabym, aby dzieci spędzały lato bezpiecznie.
MAMMINA

Postprzez syrenka » 18 marca 2007, 17:57

MAMMINA napisał(a):A może szkoły są organizatorem wypoczynku dla młodzieży w Luboniu

Rokrocznie, i w ferie zimowe, i w letnie wakacje we wszystkich szkołach (nie wiem czy gimnazjach) są organizowane półkolonie. Słyszałam też o obozach organizowanych przez szkoły.

Akurat ja nie miałam okazji być na prawdziwych koloniach, bo w dzieciństwie pakowaliśmy się z kilkoma rodzinami do aut i jechaliśmy na kilka tygodni pod namioty. I to były najlepsze wakacje! Z rodzicami :)
syrenka

Re: Wakacje już za pasem

Postprzez Dwinrid » 13 września 2017, 11:09

Dużo informacji dostępnych jest na stronie http://www.uslugi24.net.pl/gory-swietok ... aktywnych/ Położone niemal w sercu Polski Góry Świętokrzyskie nie zaimponują Beskidom, nie mówiąc już o Tatrach. Ale mimo to są na tyle atrakcyjne, że warto pokusić się o zorganizowanie w jednej w miejscowości położonych na ich terenie kolonii. Góry Świętokrzyskie należy do najniższych pasm w naszym kraju, kolonie młodzieżowe na ich terenie są idealne dla młodych ludzi, którzy jeszcze nigdy w swoim krótkim życiu nie wędrowali po górskich szlakach.
Dwinrid

Powrót do Hyde Park