Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Wakacje już za pasem

O wszystkim ....

Wakacje już za pasem

Postprzez MAMMINA » 18 marca 2007, 14:03

Czy wysyłając dzieci na obozy/kolonie korzystacie z ofert biur podróży? A może szkoły są organizatorem wypoczynku dla młodzieży w Luboniu? Słyszałam, że fajne obozy organizuje w Luboniu pani Lorenc. Czy ktoś ma jakieś bliższe informacje? Będę wdzieczna, bo chciałabym, aby dzieci spędzały lato bezpiecznie.
MAMMINA

Postprzez syrenka » 18 marca 2007, 17:57

MAMMINA napisał(a):A może szkoły są organizatorem wypoczynku dla młodzieży w Luboniu

Rokrocznie, i w ferie zimowe, i w letnie wakacje we wszystkich szkołach (nie wiem czy gimnazjach) są organizowane półkolonie. Słyszałam też o obozach organizowanych przez szkoły.

Akurat ja nie miałam okazji być na prawdziwych koloniach, bo w dzieciństwie pakowaliśmy się z kilkoma rodzinami do aut i jechaliśmy na kilka tygodni pod namioty. I to były najlepsze wakacje! Z rodzicami :)
syrenka

Re: Wakacje już za pasem

Postprzez Dwinrid » 13 września 2017, 11:09

Dużo informacji dostępnych jest na stronie http://www.uslugi24.net.pl/gory-swietok ... aktywnych/ Położone niemal w sercu Polski Góry Świętokrzyskie nie zaimponują Beskidom, nie mówiąc już o Tatrach. Ale mimo to są na tyle atrakcyjne, że warto pokusić się o zorganizowanie w jednej w miejscowości położonych na ich terenie kolonii. Góry Świętokrzyskie należy do najniższych pasm w naszym kraju, kolonie młodzieżowe na ich terenie są idealne dla młodych ludzi, którzy jeszcze nigdy w swoim krótkim życiu nie wędrowali po górskich szlakach.
Dwinrid

Postprzez zafira » 28 września 2017, 09:23

Ja zawsze chodzę własnymi drogami,nie korzystam z biur podróży.
zafira

Postprzez protetyk » 11 października 2017, 09:02

Chodzisz na wakacje z buta? No to grubo :-)
protetyk

Postprzez Dwinrid » 11 października 2017, 11:02

Ja polecam obozy językowe organizowane przez firmę https://www.atas.pl/pl/wyjazdy-jezykowe Wyjazdy organizowane przez ATAS to coś więcej niż zwykłe obozy młodzieżowe z nauką języka w czasie wakacji. To połączenie wyjazdu edukacyjnego z fantastyczną przygodą, który pozwoli Ci zwiedzić kawałek świata. Poza tym nauczy Cię samodzielności, zaradności, współdziałania w grupie a przede wszystkim komunikacji w języku obcym. Obozy językowe prowadzone są w Wielkiej Brytanii, na Malcie oraz w Polsce. Celem tych wyjazdów jest nie tyle nauczenie języka obcego, co stworzenie takich sytuacji, które będą tworzyły automatycznie potrzebę używania języka w codziennych sytuacjach.
Dwinrid

Postprzez papkarzakka » 26 października 2017, 17:01

Ja bym popytał na ten temat znajomych. Moim zdaniem to się naprawdę bardzo dobrze sprawdza :)
Możesz się wściekać, ile chcesz, ale nic nie poradzisz na to, na co nic nie poradzisz.
papkarzakka

Postprzez neo1989 » 10 listopada 2017, 18:08

Ja co sądzicie o wakacjach w Szczecinie? Ja sprawdzam tutaj pogodę w Szczecinie https://www.meteoprog.pl/pl/weather/Szhzecin/ i zastanawiam się właśnie bardzo poważnie czy się tam nie wybrać. Co o tym sądzicie?
To, o czym powinieneś pisać, na pewno w tobie jest, lecz to coś, jak płochliwe zwierzątko, uciekło gdzieś do głębokiej jamy i nie chce wyjść
neo1989

Postprzez Katamaran » 19 listopada 2017, 23:31

Z wakacjami w Szczecinie w... LISTOPADZIE to chyba trochę gruba przesada ;)
Katamaran

Powrót do Hyde Park