Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Zobacz wątek - Czy podoba się Tobie ten serwis?

Czy podoba się Tobie ten serwis?

Wszystko co ma związek z tym forum - problemy techniczne etc.

Czy przez rok działania serwis się rozwinął?

tak
23
88%
nie
2
8%
nie mam zdania
1
4%

Liczba głosów : 26

Czy podoba się Tobie ten serwis?

Postprzez izabell » 28 stycznia 2007, 00:00

Jakie jest Wasze zdanie? Czy coś powinno sie zmienić? Co powinno się pojawić?
izabell
Pomógł forum

Postprzez izabell » 28 stycznia 2007, 00:01

My tu gadu-gadu, a roczek nam minął ;)

12 stycznia 2006 roku serwis po raz pierwszy pojawił się w necie :)
Ostatnio edytowano 28 stycznia 2007, 12:30 przez izabell, łącznie edytowano 2 razy
izabell
Pomógł forum

Postprzez skolowany » 28 stycznia 2007, 12:28

Gratulacie dla amin. i wszystkich użytkowników, którzy przyczynili się do zaistnienia i rozwoju strony z okazji upływającej I rocznicy działania strony. Oby dalej, oby lepiej, oby ciekawiej.
skolowany

Postprzez Coolbob » 28 stycznia 2007, 14:05

W związku z tym jeszcze raz wielkie podziękowania dla admina i wszystkich osób, bez których to forum byłoby martwe. Przede wszystkim dla Admina, Izabell, Syrenki, Paaraboli i wielu innych, których nie wymieniłem ty z nicka (mam nadzieję, że nie poczują się urażeni). Gratuluję i życzę, by Wasze nadzieje i marzenia związane nie tylko z naszym miastem ale i osobiste spełniły się...
-------------------------
Punkt G u kobiety znajduje sie na koncu wyrazu shoppinG.
Coolbob
Pomógł forum

Postprzez izabell » 28 stycznia 2007, 14:08

Dziekujemy bardzo, ale rozwój tego serwisu nie byłby mozliwy bez osób, ktore tutaj zaglądają i tez piszą ;)

Jesli mozecie to prosilibyśmy o odpowiedzi na pytania: Czy coś powinno sie zmienić? Co powinno się pojawić?
izabell
Pomógł forum

Postprzez izabell » 28 stycznia 2007, 21:04

Dziękujemy za oddane już głosy. Są osoby, które uważają, że serwis robi postepy, są też takie, które twierdzą, że stoi w miejscu, dlatego też jeszcze raz prosimy o wskazówki dotyczące dlaszego rozwoju ;)
izabell
Pomógł forum

Postprzez skolowany » 2 lutego 2007, 09:51

Portal zrobił postępy, ale zastanawia mnie następująca rzecz. Mamy kilkaset zarejestrowanych użytkowników, z tego ponad połowa nie zabrała głosu ani razu, nie wzięła udziału w dyskusji na żaden temat, nie napisała nigdy żadnego postu. Przejrzeli forum i nic ich tu nie zainteresowało?
Kolejna duża część wypowiedziała się dwa, trzy razy i nie widzi tematów ciekawych. Portal oczywiście cieszy się pewnym zainteresowaniem, ale tak naprawdę wypowiada się kilkanaście ciągle tych samych osób, z których jak przypuszczam, większość i tak się zna osobiście i dość często spotyka. (Przypomniało mi się użyte tutaj kiedyś określenie "towarzystwo wzajemnej adoracji"). Co zrobić, aby to zmienić. Może pomyślimy wspólnie?
skolowany

Postprzez izabell » 2 lutego 2007, 10:05

skolowany napisał(a):Przejrzeli forum i nic ich tu nie zainteresowało?

Są osoby, które rzeczywiście postępują tak jak piszesz, ale są też takie, które nie zabierają głosu na forum, ale regularnie je odwiedzają. Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale przypuszczam, że są to ludzie, którzy wolą się przyglądac z boku. Nie każdy zabiera głos, ale z chęcią przeczyta co zostało zamieszczone na stronie.

skolowany napisał(a):Kolejna duża część wypowiedziała się dwa, trzy razy i nie widzi tematów ciekawych. Portal oczywiście cieszy się pewnym zainteresowaniem, ale tak naprawdę wypowiada się kilkanaście ciągle tych samych osób, z których jak przypuszczam, większość i tak się zna osobiście i dość często spotyka.

Na spotkaniach coraz więcej pojawia się osób nowych. Przez rok i tak udało się sporą część ludzi zachęcić do odwiedzania tego portalu. Też zastanawiamy się co zrobić, aby pojawiały się nowe osoby, gdyz nie jesteśmy "towarzystwem wzajemnej adoracji". Myślę, że potrzebna jest reklama, bowiem wielu mieszkańców nie ma pojęcia o istnieniu tej strony.
Odnośnie osób, które wypowiedziały się jeden, czy też dwa razy i na tym koniec, to udało mi się z kilkoma nawiązać kontakt i główny powód tego, że nie zabierają głosu jest taki, ze nie maja czasu, aby coś napisać, ale z chęcią wchodzą na tą stronę. Nie czynią tego codziennie, ale np. dwa razy w tygodniu. Cały czas będziemy zachęcać wszystkich do wypowiadania się, do zamieszczania ciekawych zdjęć i do wspólnego tworzenia tej strony. Może Ty masz jakieś pomysły? Jesteśmy jak najbardziej otwarci.
izabell
Pomógł forum

Postprzez skolowany » 2 lutego 2007, 10:13

izabell napisał(a):Na spotkaniach coraz więcej pojawia się osób nowych. Przez rok i tak udało się sporą część ludzi zachęcić do odwiedzania tego portalu.

I to chyba największy sukces istnienia portalu.
P. S. Pytanie niebezpieczne: Czy zdarza wam się przeglądać forum i pisać na portalu w pracy? Czy macie takie możliwości?
skolowany

Postprzez izabell » 2 lutego 2007, 10:16

skolowany napisał(a):Czy zdarza wam się przeglądać forum i pisać na portalu w pracy? Czy macie takie możliwości?

Z tego co wiem to wiele osób tak czyni i myślę, że to jest też jeden z głównych powodów dlaczego się tutaj nie wypowiadają.
izabell
Pomógł forum

Postprzez the_reds » 2 lutego 2007, 14:51

Ja jak najbardziej korzystam z forum w pracy :)
ZUS być może jest instytucją przestępczą ale na pewno nie można nazwać jej zorganizowaną :)
the_reds

Postprzez gorny6 » 2 lutego 2007, 14:54

skolowany napisał(a): ale tak naprawdę wypowiada się kilkanaście ciągle tych samych osób, z których jak przypuszczam, większość i tak się zna osobiście i dość często spotyka

Ale tak szczerze to praktycznie zanim powstało to forum to z widzenia znałem tylko Syrenke. Ponadto Czesia, Achtunga i Colosusa.
Czyli reasumując znałem powiedzmy 4 osoby. A teraz dużo więcej dzięki spotkaniom, które są organizowane i każdy może przyjść.
Ostatnio edytowano 2 lutego 2007, 14:56 przez gorny6, łącznie edytowano 1 raz
gorny6

Postprzez izabell » 2 lutego 2007, 15:07

Zapraszamy na spotkania :) Może teraz w niedzielę? Zobaczcie wątek Spotkanie u Szkieleta - Polska-Niemcy :)
izabell
Pomógł forum

Postprzez Sławek » 25 marca 2007, 14:25

Portal się rozwija ale są niedociągnięcia:
Chciałem wrzucić komentarz w dziale BANKI - nie udało się.
Sprawa dotyczy nieaktualnych już danych o bankach w Luboniu.
np: nowy adres PKO SA ( w C H Pajo już nie istnieje)
Sławek

Postprzez admin » 25 marca 2007, 15:24

Takie informacje najlepiej podać właśnie w tym dziale "Sprawy forum" - dział informacje jest "zamknięty" gdyż występuje na stronie głównej jako pojedyncze strony.
Lokalizację banku poprawiłem - ale jak sprawa wygląda z bankomatem ? Na stronie PKO SA jest jeszcze Pajo
admin
Administrator

Następna strona

Powrót do Sprawy forum