Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Tu się witamy....

Wszystko co ma związek z tym forum - problemy techniczne etc.

Tu się witamy....

Postprzez admin » 23 stycznia 2006, 19:56

Właśnie się zarejestrowałeś(-aś) i jesteś nowy(-a) na tym forum ?

[you] napisz coś o sobie - prosimy ....
Ostatnio edytowano 23 stycznia 2006, 20:07 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
admin
Administrator

Postprzez izabell » 23 stycznia 2006, 20:05

To może ja zacznę ;)
Wpadliśmy na pomysł uruchomienia tej strony, gdyż nie ma na bieżąco informacji o naszym mieście. Chcielibyśmy, aby ten portal dostarczał mieszkańcom informacji o tym co dzieje się w Luboniu, co należałoby zmienić...dlatego też chcielibyśmy, abyśmy wszyscy tutaj dzialali wspólnie. Mam na imię Izabella, jestem moderatorem tej strony i wielką idealistką, która wierzy, że aby móc trzeba chcieć ;)
izabell
Pomógł forum

Postprzez the_reds » 23 stycznia 2006, 20:20

Zostałem wywołany do tablicy więc nie mam wyboru :)
Pochodzę z Ostrowa Wlkp. a w Luboniu mieszkam od czerwca i mam zamiar osiedlić się tu na stałe. Jako ktoś z zewnątrz zauważam niedostatki panujące w tym mieście i chciałbym je zmienić stąd mój udział na forum i w grupie zakładającej koło PO. Mam nadzieję że moje dzieci których jeszcze nie mam będą zadowolone że ich tatuś przeniósł się do Lubonia i będzie im się żyło trochę lepiej niż mi.
Co prawda Luboń do najpiękniejszych nie należy ale nie jest tak źle, narazie zadowolony jestem z bycia Lubonianinem i to chyba tyle. Jak zauważyliście po liczbie postów odnośnie LKS że jestem fanem sportu, ale interesuje mnie prawie wszystko, od polityki po gospodarkę do kultury włącznie :)
Pozdrawiam wszystkich !

Uff, wreszcie koniec!
the_reds

Postprzez syrenka » 24 stycznia 2006, 17:13

the_reds napisał(a):Zostałem wywołany do tablicy więc nie mam wyboru

Komenda "you" :mrgreen:
A wiesz? Znam dwóch mieszkańców Lubonia, którzy pochodza z Odolanowa, wyobraź sobie :wink: Piękne okolice!
syrenka

Postprzez the_reds » 24 stycznia 2006, 17:29

No proszę jaki ten świat mały:) Co do piękna tamtejszych okolic, to się zgadzam, ale bez przesasdy. Tutaj też można znaleźć malownicze miejsca.
Taka mała uwaga na koniec, w Odolanowie miałem chrzest, więc w jakiś sposób jestem związany z tym miejscem :)
the_reds

Postprzez admin » 24 stycznia 2006, 17:42

Zostawmy ten temat tylko na autoprezentacje :)
admin
Administrator

Re: Tu się witamy....

Postprzez justyna » 24 stycznia 2006, 21:30

admin napisał(a):Właśnie się zarejestrowałeś(-aś) i jesteś nowy(-a) na tym forum ?

[you] napisz coś o sobie - prosimy ....

Jestem dopiero tu dotarłam :oops:

Witam bardzo serdecznie
W Luboniu mieszkam od 4 lat
interesuje polityką ,muzyką i uwielbiam czytać

Pozdrawiam
justyna

Postprzez paarabola » 24 stycznia 2006, 23:40

Krótko o sobie ? Proszę bardzo.:
Lubię naprawiać. Co popadnie... Od relacji międzyludzkich po młynek do kawy (o ile potrafię :wink: ).
Nie lubię Morza, TV, videoklipów, gier komputerowych, braku poczucia humoru, braku dystansu do własnej osoby oraz ludzi obrażających się z byle powodu.
Uda się wam ze mną wygrać w szachy :oops:
Nie uda się wam obrazić mnie... Kimkolwiek jesteś, nie męcz się, bo to niewykonalne i już. Wkurzyć się mogę, obrazić nie.
Poza tym mieszkam w... "Strefie C" i jestem
- komputerowym półanalfabetą, :|
- średnim kierowcą i cieślą,
- trochę lepszym rowerzystą i basistą
- niepoprawnym "nocnym markiem"
- ojcem dwóch wspaniałych córek (14 i 3)
I jak będę się chciał jeszcze czymś pochwalić to najwyżej znów napiszę... :wink:

pozdrawiam Robert

paarabola

Postprzez izabell » 25 stycznia 2006, 08:23

Nie......to ja też muszę się pochawalić, że mam wspaniałą 16-miesięczną córeczkę :)
izabell
Pomógł forum

Postprzez justyna » 25 stycznia 2006, 11:06

No to ja też się pochwalę że ma 15 mięsięczną córeczkę
justyna

Postprzez dafidek » 25 stycznia 2006, 11:27

dafidek napisz coś o sobie - prosimy ....

dafidek.... jak nick wskazuje imie latwo wywnioskowac

jestem jeszcze studentem, hehehehe
mieszkam od jakiegos czasu w Antwerpii, miescie pralinek i diamentow
mieszkalem od urodzenia w Luboniu, jeszcze jakies pol roku temu mozna bylo mnie tam ogladac
przez dluuugi okres czasu jakies 4 lata sobie programy w radiu afera prowadzilem (aferanek, suszarka, mikrofala)
a teraz prowadze sobie programik w belgijskim radiu centraal
dzieci... juz w maju sie pojawi sliczny synek (o ile gin. nie pomylil czegos)
muzycznie skierowany na gitar rzepolenie ale otwarty jak najbardziej
posiadacz kotki (LEIA) oraz w luboniu postrach wszyskich Psow na osiedlu Lubonianka, jamniczka (ADA)

to wszystko... chyba, brzmi jak plan charakterystyki w podstawowce :lol:
dafidek

Postprzez marjas » 25 stycznia 2006, 15:31

Witam wszystkich!!!

O forum dowiedzialem się od Jaśka, więc jestem :D

Mieszkam sobie w Luboniu... od zawsze. Uczę się w VI LO (za rok matura... :roll: ).
Interesuje się oczywiście "VW Garbusem" i właśnie po obfitym sezonie zlotowym 2005 narodził się pomysł na stronę www.garbus-lubon.xx.pl :D W ten sposób pozbnałem Jaśka i tak się od pół roku rozkręcamy w necie :D

No to starczy już o Garbach...

... interesuję się również modelarstwem kolejowym i oczywiście "Garbatym" :twisted: Mieszkam sobie na ul. Poniatowskiego... i szykuję podwórko na nowego członka rodziny - VW Garbusa :P
marjas

Re: Tu się witamy....

Postprzez gorny6 » 29 stycznia 2006, 10:01

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)
Mam na imię Michał (co będzie widoczne - mam nadzieje w podpisie). W Luboniu mieszkam obecnie od 16 lat ale mieszkałem jeszcze wcześniej - po czym nastąpiła przerwa na rzecz Poznania - później powrót :) Luboń pamiętam osobiście powiedzmy od 1989 roku wcześniejsze dzieje to z opowiadań. Obecnie studiuje na Politechnice Poznańskiej - już powoli dochodzę do końca ale jeszcze, jeszcze trochę przede mną. Wcześniej moja edukacja była prowadzona w SP4 i Zespole Szkół Samochodowyh :) - praktyki miałem w lubońskim warsztacie. Ogólnie jestem trochę rozgadany, ale nie zawsze i optymistycznie patrzący na świat - to także nie zawsze. Dlatego moje posty mogą okazać się dość obszerne i nie raz może zbyt różowe. Co jest moją pasją - a to jest cos niezwykłego :) a mianowicie interesuje sie komunikacja miejską ogólnie oraz trochę koleją - zwłaszcza interesuje mnie kolej - takie nietypowe zainteresowania. Jeszcze dwa słowa co chciałbym osiągnąć a mianowicie: skończyć studia, podjąć prace, założyć rodzine, wybudować dom i spokojnie żyć :)
No teraz to juz chyba wszystko o mnie wiecie - a wiec pomału kończę i popatrzę co tutaj ciekawego jest napisane i na co mógłbym odpowiedzieć :)
Pozdrowienia
Michał
gorny6

Postprzez zarunia » 30 stycznia 2006, 07:33

Jestem "tutaj" już od pewnego czasu a jeszcze (wstyd mi z tego powodu) nie przywitałam się z Wami :oops: W takim razie teraz : WITAM WSZYSTKICH :)
zarunia

alez bardzo prosze

Postprzez gitas » 30 stycznia 2006, 13:33

witam Was bardzo serdecznie
mam na imie Piotr ale od bardzo dawna mówia na mnie gitas. mieszka w przepieknym mieście o bardzo malowniczym krajobrazie i ciekawych miejscach tzn w Luboniu : :D Obecnie studiuje na Polibudzie na chemii <pierwsza sesja w życiu <koniec świata :D :D >>. Uwielbiam wszelkiego rodzaju dyscypliny spotrtowe <choć nic wyczynowa a jedynie dla zabawy>, ale kocham grać w siatkę <to jest moja umubiona dyscyplina> nie pogardze, oczywiśćie też, piłką, koszem, jazdą na rowerze, łyżwami, nartami, pływaniem i dużo by tu możan jeszcze wymieniać.
mam też niemałego bzika zwiazanego z zbieraniem starych i nowych monet <ale tylko Polskich lub powiazanych z Polska <np.z czasów zaborów>>
myśle że mój opis mojej osoby <troche zamieszałem?> pozwala poznać mnie w minimalnym stopniu ale mam nadzieje że z czasem bedzie coraz lepiej.
pozdrawiam
Piotr /gitas
gitas

Następna strona

Powrót do Sprawy forum