Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Spam w prywatnych wiadomościach

Wszystko co ma związek z tym forum - problemy techniczne etc.

Re: Spam w prywatnych wiadomościach

Postprzez izabell » 8 kwietnia 2013, 17:49

LeszkuP otrzymałeś już odpowiedź na swoje pytanie.
izabell
Pomógł forum

Postprzez LeszekP » 8 kwietnia 2013, 17:54

Pani Izabell,
Po pierwsze, w tej chwili informacja o ilości napisanych przeze mnie postów jest nieprawdziwa, gdyż napisałem poprzedniego, został wykasowany i nie jest to odnotowane.

Po drugie, poprzedni post zawierał kilka akapitów, tylko ostatni zawierał linki do trzech lubońskich dzienników. Zatem, dlaczego usunięto w całości posta, w którym napisałem swoją opinię?
LeszekP

Postprzez izabell » 8 kwietnia 2013, 17:56

Zgłoszę tą sprawę do administratora.

Proszę zatem powtórzyć swoją opinię raz jeszcze.
izabell
Pomógł forum

Postprzez LeszekP » 8 kwietnia 2013, 18:05

Napisałem, że skoro jeden z użytkowników został dotknięty tą PW i zgłosił to administratorowi i była to sprawa między nimi, to po co Admin wychodzi przed szereg i głosi nowinę, że jakiś jeden user spamuje.

Napisałem również, że otrzymałem tą wiadomość, i co ważne zawierała linka, ale również osobistą opinię nadawcy. Dlatego nie zgadzam się z cenzurą, bo ludzie mają prawdo dyskutować, bo żyjemy w wolny kraju.

Moim zdaniem - i proszę mnie źle nie zrozumieć - metody, które stosuje redakcja można nazwać "wirtualnym dyktatorstwem". Jak widać w przykładzie tego tematu, na forum są rozlokowani "agenci", przypadki "wirtualnego podziemia" są pacyfikowane przez Admina, a granic przed opuszczeniem tego "wirtualnego kraju" strzeże Izabell.
LeszekP

Postprzez izabell » 8 kwietnia 2013, 18:22

Panie LeszkuP skoro ma Pan taką złą opinię na temat tego forum oraz na temat ludzi, którzy od 7 lat utrzymują ten portal to przecież - proszę mnie źle nie zrozumieć - nie trzeba tutaj zaglądać :) Pan, jak tutaj czytam wie co się dzieje, widzi Pan "agentów", a nie po prostu ludzi, którym pewne metody się nie podobają, gdyż wyznają zasadę, że należy postępować uczciwie. Każdy ma prawo tutaj się wypowiadać, ale też powinien dostosować się do regulaminu, czyli między innymi nie ubliżać innym, nie reklamować innych portali, a także uszanować to, iż w pewnych przypadkach redakcja nie może postępować inaczej, gdyż musi działać zgodnie z prawem. Jeden z naszych Czytelników wysłał zapytanie do osoby, która miała już sprawę sądową za wypowiedzi w internecie. Osoba ta zadzwoniła do mnie i przyznała rację, że nasza redakcja postępuje słusznie i zgodnie z literą prawa (sprawa słynnego już developera). Nie mam zamiaru tracić czasu i pieniędzy, a przede wszystkim swojego zdrowia na sprawy sądowe tylko przez to, że komuś nie podobało się nasze działanie zgodnie z obowiązującym prawem. Nie mam armii dziennikarzy, ani bogatego "wujka", który mógłby mi finansować ten portal. Działania, które prowadzę tutaj od 7 lat to bardziej jest hobby niż biznes. Dlaczego to zatem robię? Odpowiedź jest prosta. Bo lubię :) Pozdrawiam
izabell
Pomógł forum

Postprzez Hector » 8 kwietnia 2013, 18:33

Pieniacz. No kurde, normalnie: pieniacz. :lol:
Umarł król, niech żyje król!
Hector

Postprzez Hawk » 9 kwietnia 2013, 18:40

Izabell nie udzerzaj w martyrologię,tylko wybierz się wrzeszcie do UM z pytaniami,które pokryła już pleśń.Kasprowicz też nie miał bogatego wujka i jakoś chodzi na wolności.Kiedy chodzi o zwykłych forumowiczów to masz jakoś więcej
zdecydowania(np.sprawa Pawloka). Deweloper po dyskusjach na forum,stał się lepszym radnym i może będą jeszcze z niego ludzie.Jeśli jednak nie zostanie wybrany na następną kadencję ,to będzie to zawdzięczał sobie i swojemu papudze.
Hawk

Postprzez izabell » 9 kwietnia 2013, 22:13

W przyszłym tygodniu pytania trafią do UML.
izabell
Pomógł forum

Postprzez zuba » 12 maja 2013, 11:38

Hector napisał(a):W knajpie siedzą goście. No i do tych gości podchodzi nagle inny gość i wciska im ulotki innej knajpy. Wkurw, nie?

Ulotki czy koperty zawierające jakąś korespondencje?
Czujesz różnice?
To co jest zamknietek kopercie to sprawa między wręczającym a odbierającym ją...mogę się spytać gościa co mi Pan tu daje itp itd i nic do tego właścicielowi knajpy...
Chyba na Euro2012 była jakaś podobna bzdura że na stadion nie można wejśc np w t-shircie zawierającym np logo nie sponsora euro?
Ograniczanie wolności - to nas teraz dotyka nawet w tak banalnych formach jak lokalny portalik.

LeszekP napisał(a):Po drugie, poprzedni post zawierał kilka akapitów, tylko ostatni zawierał linki do trzech lubońskich dzienników. Zatem, dlaczego usunięto w całości posta, w którym napisałem swoją opinię?

LeszekP napisał(a):Napisałem również, że otrzymałem tą wiadomość, i co ważne zawierała linka, ale również osobistą opinię nadawcy. Dlatego nie zgadzam się z cenzurą, bo ludzie mają prawdo dyskutować, bo żyjemy w wolny kraju.
Moim zdaniem - i proszę mnie źle nie zrozumieć - metody, które stosuje redakcja można nazwać "wirtualnym dyktatorstwem". Jak widać w przykładzie tego tematu, na forum są rozlokowani "agenci", przypadki "wirtualnego podziemia" są pacyfikowane przez Admina, a granic przed opuszczeniem tego "wirtualnego kraju" strzeże Izabell.

I trochę się sprawa rozjaśnia.
Niestety takie dzis mamy czasy że każdy może nazwać się "redaktorem" choć takie pojęcia jak etyka zawodowa są mu obce.
A może nawet nie obce - jak Leszku napisałeś cenzura marzy się wielu bo mają ją w pojoną od urodzenia, a potem tak się obrzają na wypowiedzi które nie dotyczą d...Marynii.

Zuba
PS: moge prosic na PW o linka do tego portalu , który tak nie pasuje redakcji ?

zuba

Postprzez zuba » 12 maja 2013, 11:47

izabell napisał(a):. Osoba ta zadzwoniła do mnie i przyznała rację, że nasza redakcja postępuje słusznie i zgodnie z literą prawa (sprawa słynnego już developera). Nie mam zamiaru tracić czasu i pieniędzy, a przede wszystkim swojego zdrowia na sprawy sądowe tylko przez to, że komuś nie podobało się nasze działanie zgodnie z obowiązującym prawem. Nie mam armii dziennikarzy, ani bogatego "wujka", który mógłby mi finansować ten portal. Działania, które prowadzę tutaj od 7 lat to bardziej jest hobby niż biznes. Dlaczego to zatem robię? Odpowiedź jest prosta. Bo lubię :) Pozdrawiam

O niedoczytałam poprzednio...
Jedna baba drugiej babie...
No jestem ciekawa jak to hobby wygląda od strony podatkowej :-) (niebójcie się nie napiszę donosu do skarbówki).
Ale droga Pani Redaktor wszczyscy boleją na Twoją bezinteresownoscią - szkoda tylko że jej nie widzą (fakt jak na razie kasa z koryta powiatowego nie popłyneła)...
Tylko by prowadzić coś takiego jak forum/portal trzeba ozbyć się subiektywizmu i działać etycznie. Kiedyś etykę wykładali na uczelniach dziś to dla wielu pojęcie obce.
Zuba

zuba

Postprzez Stary Libańczyk » 12 maja 2013, 15:11

No i muszę się wtrącić: zuba! Słońce Karpat! - przystąp do redakcji i pokaż jak to się robi. Za free, po godzinach, z wysłuchiwaniem ciągłych uwag i ataków.No pokaż.
Stary Libańczyk

Postprzez izabell » 12 maja 2013, 16:26

Zapraszaliśmy Pawloka do redakcji odmówił, być może Zuba wykaże chęci.... O skarbówkę się nie martw, wszystko jest zgodnie z prawem, sumienie mam czyste. Choć jak wiemy wielu mierzy swoją miarą innych...
izabell
Pomógł forum

Postprzez Lubon1 » 14 maja 2013, 17:53

Stary L. ... wbrew pozorom mocno się mylisz!
... to prawda, że Izabell doświadcza wielu ataków ( nie zazdroszczę ) ale moim zdaniem jest to związane li tylko ze sposobem w jaki prowadzi to Forum...
... moim zdaniem ktoś, kto pełni rolę administratora i ma pełną władzę nad treścią zapisów oponentów nie powinien brać udziału w dyskusjach otwartych a tym bardziej zajmować w nich stanowiska po jednej tylko ze stron dyskusji...
... pisanie na takich zasadach, wcześniej, czy później... każdemu się znudzi!
Lubon1

Postprzez Stary Libańczyk » 14 maja 2013, 18:24

Myślę że jednak nie. Jeśli prowadzi za "swoje" i traktuje to jako hobby to ma prawo do swojego zdania.Poza tym jako jeden z nas forowiczów jest tak naprawdę rozpoznawalna i dlatego uważam że ma prawo się wypowiadać i mieć swoje zdanie.Czy wg. Ciebie w związku z tym że prowadzi forum ma się pozbyć poglądów zwłaszcza w tak spolaryzowanym społeczeństwie jak nasze?
Stary Libańczyk

Postprzez Lubon1 » 14 maja 2013, 19:32

Stary L. ... nie no, wiem ... za to, że Izabell będąc adminem oficjalnie prezentuje swoje poglądy a nie ukrywa się ( tak jak na innych podobnych forach ) pod jakimś nickiem to chwała jej za to...
... tylko mały problem... tak jak napisałeś "jako jeden z nas forowiczów jest tak naprawdę rozpoznawalna"...
... w historii tego Forum było już sporo rozpoznawalnych ale niestety... w którymś momencie bytności tutaj nie zgodzili się z punktem widzenia Izabell i...
... już ich nie ma?! !!!
Lubon1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy forum