Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Do Pawloka i Taran-Tino

Wszystko co ma związek z tym forum - problemy techniczne etc.

Re: Do Pawloka i Taran-Tino

Postprzez kita01 » 27 lutego 2012, 20:22

Wiecie co od pewnego czasu czytam i czytam wypowiedzi jak jednego i drugiego i zastanawiam się czasami jak tacy "ludzie" nie zastanowili się nad kandydowaniem do władz,nawet państwowych.Obojętnie jaki temat się nie pojawi to są 'Prawie Bogami wszechwiedzącymi i znającymi się na wszystkim".Tacy są niezbędni tam gdzie ich nie potrzebują. Zwykli zamęciarze !!!!!!
kita01

Postprzez dragsterdh » 28 lutego 2012, 09:15

Proponuję dla obu panów założyć osobny wątek, typu "śmietnik" i tam kierować wszystkie ich posty, dysputy, itp. Wiem, że to dla moda i admina dodatkowe zajęcie (sam jestem modem na innym forum i mamy tam podobnego trolla jak ww) ale uporządkuje to w znaczny sposób bajzel jaki powstaje, kiedy jeden z panów próbuje udowodnić, że "moja racja jest najmojsza" i vice versa. "Dzięki" obecności obu ww forumowiczów do wielu tematów nie zagląda, bądź też nie wyrażam w nich mojej opinii z obawy, że zostanę zaszczekany. To chyba najlepsze określenie na działalność obu panów.
:salut:
"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego faktu w słowa."
dragsterdh

Postprzez pawlok » 28 lutego 2012, 09:55

dragsterdh napisał(a):bądź też nie wyrażam w nich mojej opinii z obawy, że zostanę zaszczekany.

Nie przesadzaj nie zauważyłem byś na forum głosił jakieś głupoty czy farmazony.

Pawlok
pawlok

Postprzez dragsterdh » 28 lutego 2012, 09:56

Swoje zdanie i propozycję jednak podtrzymuję.
"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego faktu w słowa."
dragsterdh

Postprzez pawlok » 28 lutego 2012, 10:02

dragsterdh napisał(a):Swoje zdanie i propozycję jednak podtrzymuję.

Ależ masz do tego prawo.

Pawlok
pawlok

Postprzez Pyrkosz » 14 marca 2012, 14:04

Rzadko wchodzę na to forum ale ze swej strony chciałbym powiedzieć tylko to, że jego słabością jest rola i działalność moderatorów (o ile cokolwiek tu jest moderowane). Nie może być tak żeby dwie czy więcej osób poprzez swoje animozje zamulało dany temat. Czyta się jakiś wątek chcąc zaciągnąć informacji lub wypowiedzieć właśnie w tym temacie, a w niektórych wątkach 50% jest nie na temat. Każdy post nie związany z tematem powinien być wycinany od razu, a za jakieś obrażanie czy niecenzuralne słowa bany na jakiś czas. Tak jest na innych forach (mogę podać przykłady) i jest porządek, bez chamstwa, epitetów itp.
Wchodąc na forum i czytając ten burdel odechciewa się wchodzić tu ponownie, a nie o to chodzi przecież administratorom, czyż nie. Tyle z mojej strony.
Pyrkosz

Postprzez izabell » 14 marca 2012, 17:01

Od jakiegoś czasu na szczęście jest już spokój...i tak jak napisałeś wątki nie związane z tematem są wyrzucane. Te, które są stare pozostały...
izabell
Pomógł forum

Re: I oby jak najdłużej

Postprzez tulipan » 14 marca 2012, 18:13

Oby ten spokój się utrzymał. :lol:
http://1922stellalubonorliki.futbolowo.pl/"
CHŁOPACY SZUKAJĄ SPONSORÓW :)
tulipan

Postprzez Hector » 14 marca 2012, 18:26

Spokój prowadzi do stagnacji, a później do nudy. Zobaczcie sobie inne "osiedlowe" fora. Dziesiątki wymarłych kont i nieaktywnych tematów. Wiem co mówię. Po wypowiedzeniu się na temat psich kup, syfu na klatkach i uciążliwych sąsiadach następuje cisza. Więc przestańcie biadolić - dobrze jest jak jest. A swoją drogą, kolega Pawlok doczekał się już drugiego wątku na swój temat he he :)
Umarł król, niech żyje król!
Hector

Postprzez syrenka » 14 marca 2012, 23:17

A ja zgadzam się z Pyrkoszem - niech to forum ma jakiś poziom odbiegający od onetu czy gazety.pl Też już mi trudno znieść tę żenadę i z mniejszą chęcią wchodzę na stronę.

Spokój jest, bo po prostu Taran-Tino się nie odzywa. Nawet on stwierdził, że nie warto walczyć z "hegemonią" pawloka na tym forum.
syrenka

hegemonia

Postprzez pawlok » 15 marca 2012, 07:48

syrenka napisał(a):Spokój jest, bo po prostu Taran-Tino się nie odzywa. Nawet on stwierdził, że nie warto walczyć z "hegemonią" pawloka na tym forum.

Oj Syrenko powiadasz hegemonia :-)
Rzeczywiście patrząc na niektóre wątki gdzie liczba czytań systematycznie przybiera, a cisza głucha, oponentów brak można dojść do jednego wniosku w ciszy przydomowych komputerów zaciskając zęby milczą Ci kŧórzy nie mają nic mądrego do powiedzenia....

Pawlok

Z uwagi na kolejne doniesienie do redakcji o obrażaniu przez Pawloka ludzi poprzez słowa piosenki została ona usunięta.
pawlok

Postprzez Stary Libańczyk » 15 marca 2012, 08:50

Może i by mieli coś mądrego do powiedzenia ale ile się można z ............... przez ścianę macać?
Stary Libańczyk

Postprzez syrenka » 15 marca 2012, 11:11

Zniszczył forum i jeszcze się dziwi, że nikt nie chce z nim gadać :]
syrenka

Postprzez 3maja » 15 marca 2012, 15:12

Zenada, coz o czym tu gadac, skoro wszystko jest jasne.

3maja

wzajemna adoracja..

Postprzez pawlok » 16 marca 2012, 10:50

syrenka napisał(a):Zniszczył forum i jeszcze się dziwi, że nikt nie chce z nim gadać :]

Napisała zakompleksiona ex-moderatorka...
Kącik wzajemnej adoracji to byłby raj....
Syrenko coś Cię łączy prywatnie z Taran-Tino?
I gdzie odczytałaś rzekome zdziwienie, właśnie to mnie nie dziwi, mało jest tak naiwnych osób które np podniesienie wieku emerytalnego do 67 lat uważają za proces tymczasowy :-)

Pawlok
pawlok

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy forum