Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Do Pawloka i Taran-Tino

Wszystko co ma związek z tym forum - problemy techniczne etc.

Do Pawloka i Taran-Tino

Postprzez izabell » 25 lutego 2012, 13:00

Bardzo proszę, abyście Panowie przestali wzajemnie obrzucać się błotem. Dzieje się tak już prawie we wszystkich wątkach, gdzie się tylko pojawicie. Jest to ostatnie ostrzeżenie, następne będzie zawieszenie Waszego wstępu na forum.

Proszę o KONSTRUKTYWNĄ rozmowę, bez używania epitetów.
izabell
Pomógł forum

Re: Do Pawloka i Taran-Tino

Postprzez Taran-Tino » 25 lutego 2012, 16:00

No nareszcie!!! Ktoś słusznie odczytał moje intencje. :clap: Mimo, że to cenzura jawna, o której - dziecko współmoderująca to forum - pewnie masz nikłe pojęcie :? , a błoto spada, na nas drobnych szaraczków, wszędzie - nawet w parlamencie (a może i szczególnie tam, więc przykład bierzemy - że tak powiem - z góry) jestem za !!! :D
Banuj kochana - na ten tychmiast !!! :thumbdown: O niczym innym nie marzę. Nareszcie świat tego forum będzie uboższy o wpisy jednego na pewno (a może i dwóch ?) głupków. Ale dlatego właśnie, a może i przede wszystkim dlatego - jestem w stanie poświęcić swoją skromną osobę, tylko i wyłącznie po to, by nie czytać więcej wynurzeń lubońskiego kargula, zwanego też przeze mnie inaczej, dosadniej - o czym wszyscy wiemy..
Ostrzegam jednocześnie :!: , że jednostronny ban, będzie poczytany za działanie ewidentnie represyjne i sprzymierzające jednemu tylko głupkowi. Przed podjęciem decyzji zalecam więc szczerze lekturę :study: "Szwejka".
Na razie jednak, Panienko cenzorko, ode mnie za swoje cenzorskie zachowanie, żólta kartka.
Taran-Tino

Postprzez Taran-Tino » 25 lutego 2012, 16:10

Acha - i jeszcze jedno, pod rozwagę, panienko, a może i do serca: "Prawdziwa cnota krytyk się nie boi"
Taran-Tino

Postprzez izabell » 25 lutego 2012, 16:20

Taran_Tino obrażać też zaczynasz, widzę, ze wziąłeś przykład z Pawloka i możecie sobie rzeczywiście ręce podać. Dostaliście ostatnią szansę, jeśli któryś z Was jeszcze raz kogoś obrazi ma natychmiastowy wylot. Na razie Ty zaczynasz jako pierwszy zbliżać się do bana. Pozwalaliśmy na dużo na tym forum, ale teraz już maksymalnie przeginacie. Wyleci pierwszy ten, który jako pierwszy jeszcze raz cos przeskrobie.
izabell
Pomógł forum

Postprzez wosik00 » 25 lutego 2012, 16:28

Mimo że nie należę do adminów ani nic w tym stylu, ale jako bezstronny obserwator wydaje mi się że 2/3 dniowy ban może by tych panów trochę przyprowadził do porządku, bo jak tylko pojawi się ciekawszy wątek to i taran-tino i pawlok już się tam sprzeczają... Za przeproszeniem rzygać już mi się chce tymi waszymi kłótniami...
"Nawet to co niemożliwe jest nieuniknione"
wosik00

Postprzez Taran-Tino » 25 lutego 2012, 16:40

O !!! To właśnie jest przykład. Typowy przykład nadmiaru demokracji w naszym życiu. Zaraz głosowanie tu może urządzicie !
Jednoczesnie, uprzejmie informuję, że na forum pojawiam się mniej więcej minimalnie co 6 - 7 dni, bo też nie chce mi się czytać tych wypocin, nie tylko Pawloka, więc sam jestem za 2 - 3 dniowym banem. Demokratycznie rzecz ujmując kara będzie porażająca. :)
Taran-Tino

Postprzez admin » 25 lutego 2012, 16:44

Krótko i na temat - Taran-Tino przeczytaj jeszcze raz regulamin który potwierdziłeś rejestrując się na tym forum. Kolejne posty nie wnosząc nic do dyskusji na dany temat będę zgodnie z regulaminem kasował i cenzura nie ma nic do rzeczy, sam się zdeklarowałeś, że będziesz pisał na temat i bez wycieczek osobistych. Proste??
PS - dotyczy to każdego piszącego.
admin
Administrator

Postprzez Taran-Tino » 25 lutego 2012, 16:49

Tak jest !!! Na rozkaz !!! :)
Tylko proszę, że by te dwa zwroty nie były poczytane jako osobista wycieczka w stronę admina... To z mojej strony po prostu taka forma akceptacji tego co napisałeś.
pzdr
Taran-Tino

Postprzez Hector » 25 lutego 2012, 17:36

He he... Jak dzieci, jak dzieci :mrgreen:
Pawlok to nudziarz, sztywniak ale i ideowiec. Taran-Tino dla odmiany nudziarski nie jest, chociaż często popada w kolizje logiczne i impulsywne nastroje. Razem jednak, stanowią duet dość zabawny. No więc ja bym prosił, żeby jednak nie banować. Zostawić jak jest, może nawet wyodrębnić jakiś wątek typu: VS. No i dopisac "wchodzę tu na własną odpowiedzialność i mam ukończone 18" :D
Bo z nimi są proszę Państwa jaja jak berety :crazy:
Umarł król, niech żyje król!
Hector

Postprzez Stary Libańczyk » 25 lutego 2012, 18:22

Ciekawe że jak pawlok jechał po wszystkich i spowodował odejścia z forum niektórych osób a nawet rezygnację jednego moda to nikt z administracji warą nie trzepał a teraz jak wreszcie ktoś się nie daje zaszczuć to jest reakcja.Potwierdzająca zresztą tezę której uparcie się zaprzecza o koligacjach rodzinnych.Bo to jest niemożliwe żeby jeden nawiedzony wszystkowiedzący rządził takim forum.
Stary Libańczyk

Postprzez Taran-Tino » 25 lutego 2012, 20:02

Stary Libańczyk napisał(a):Ciekawe że jak pawlok jechał po wszystkich i spowodował odejścia z forum niektórych osób a nawet rezygnację jednego moda to nikt z administracji warą nie trzepał a teraz jak wreszcie ktoś się nie daje zaszczuć to jest reakcja.Potwierdzająca zresztą tezę której uparcie się zaprzecza o koligacjach rodzinnych.Bo to jest niemożliwe żeby jeden nawiedzony wszystkowiedzący rządził takim forum.

Aś ! , Bingo !!! :angel: Wreszcie mnie ktoś rozszyfrował. Więc się przyznam - bez jaj - że to cały czas, z mojej strony, jest wypuszczanie Pawloka. On się daje nabierać, więc ja w to brnę. A poza tym nie cierpię głupoty... A co do Twojej diagnozy, to coś w tym jest. Może ściągniemy Rutkowskiego ? :D
Taran-Tino

Postprzez Taran-Tino » 25 lutego 2012, 20:14

Hector napisał(a):He he... Jak dzieci, jak dzieci :mrgreen:
Pawlok to nudziarz, sztywniak ale i ideowiec. Taran-Tino dla odmiany nudziarski nie jest, chociaż często popada w kolizje logiczne i impulsywne nastroje. Razem jednak, stanowią duet dość zabawny. No więc ja bym prosił, żeby jednak nie banować. Zostawić jak jest, może nawet wyodrębnić jakiś wątek typu: VS. No i dopisac "wchodzę tu na własną odpowiedzialność i mam ukończone 18" :D
Bo z nimi są proszę Państwa jaja jak berety :crazy:

No dziękuję za słowa, w pewnym sensie, poparcia. :thumbup: Bo już myślałem, że jestem taki sam jak Pawlok nudziarz, sztywniak ale i ideowiec (specjalnie Ciebie zacytowałem, żeby nasz modus operandi się nie przypierniczył bo ja mam szlaban na rzeczowniki dotyczące Pawloka :wink: ), a to kalumnia straszna była by (a raczej by była). W poście powyżej rozjaśniłem może co - nieco (jak to u Kubusia Puchatka - małe co - nieco :D ). A przy tym i - jak mniemam (ale może nie mam racji) - zyskuje forum. Bo tego druta nie daje się spokojnie czytać.
Taran-Tino

Postprzez Taran-Tino » 25 lutego 2012, 20:21

Acha i jeszcze jedno (do admina zresztą też)
Deklaruję się, że postaram się stępić język wobec Pawloka. Co nie znaczy, że przestanę go tępić. Bo nic tak nie boli jak głupota - ludzka w szczególności. A tej, niestety, jest na tym forum - dzięki Pawlokowi - w nadmiarze.
pzdr
Taran-Tino

Postprzez izabell » 25 lutego 2012, 23:32

Powtarzam po raz ostatni PAWLOK nie jest ani moja, ani nikogo z redakcji rodziną. Więcej nie mam zamiaru tłumaczyć, że nie jestem wielbłądem, bo nie mam garbów.
izabell
Pomógł forum

Postprzez Stary Libańczyk » 26 lutego 2012, 10:03

Taran-Tino aj w przeciwieństwie do pawloka mam poczucie humoru i wiem kiedy jest szydera.Pewnie dlatego że jestem komuchem :mrgreen: :mrgreen:
Stary Libańczyk

Następna strona

Powrót do Sprawy forum