Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Uwagi na temat forum i portalu

Wszystko co ma związek z tym forum - problemy techniczne etc.

Re: Uwagi na temat forum i portalu

Postprzez zuba » 27 grudnia 2012, 16:30

izabell napisał(a):Bo komuś się znudziło już, że na forum jest spokój i musi na nowo wprowadzać zamęt. Święta się skończyły, zatem znów można zacząć.

????
Czy przez zaczęcie mam rozumieć dotychczasową akceptacje syfu i dołączanie się do jego Tworzenia przez Twoją osobę ?

Stary Libańczyk napisał(a):A może byś tak zuba dołączyła do redakcji i pokazała jak powinno to wszystko wyglądać?.

Ile płacisz ?
I jakie źródło finansowania - od szemranego developerka ustanawiającego swoje prawa ?

Zuba

zuba

Postprzez Stary Libańczyk » 27 grudnia 2012, 17:26

izabell napisał(a): A odnośnie wstępowania w szeregi członków redakcji to np. pawlok dostał taką propozycję, ale nie chciał skorzystać.

Dlaczego nie jestem zdziwiony? Prawdziwy hejter się nie ujawnia :P

Zuba a może tak coś od siebie dla społeczności lokalnej?
Stary Libańczyk

Postprzez izabell » 27 grudnia 2012, 17:58

I co ja mam odpowiedzieć na taką reakcję.... eeee ręce opadają...
izabell
Pomógł forum

Postprzez zuba » 27 grudnia 2012, 19:03

izabell napisał(a): eeee ręce opadają...

Rzeczywiście ręce opadają, gdy widzi się takie podejście osoby dumnie zwanej redaktor naczelną...aprobata chamstwa, niekonsekwencje w moderowaniu, mataczenie w sprawie usunięcia wątku... to jest porażające...
pytanie czego czytelnik okazjonalny nie zobaczy, nie zauważy, nie wyłapie ?
Zuba

zuba

Postprzez izabell » 27 grudnia 2012, 22:44

Jak widzę niektóre fakty niektórzy już wyłapują...
izabell
Pomógł forum

Postprzez Stary Libańczyk » 28 grudnia 2012, 10:01

Ale ucieczka od odpowiedzi na propozycję - pierwsza klasa! :D .
Prawie jak u pawloka :P
Stary Libańczyk

moderacja na e-lubon czyli jak być świnią...

Postprzez pawlok » 28 grudnia 2012, 13:19

izabell napisał(a):Jak widzę niektóre fakty niektórzy już wyłapują...

Witajcie po świętach, widzę że zbanowanie przestało działać - ciekawe kiedy mnie znowu zbanujecie drodzy moderatorzy ?
Profesjonalizm e_lubon budzi mój podziw o zbanowani dowiedziałem się od emaili znajomych na prywatnej poczcie, moderatorzy nie raczyli żadnej informacji na konto podane w rejestracji wysłać!
A teraz Pani redaktor czy tak wypowiedź zgodna jest z regulaminem forum/portalu ?:
"...bo przeciez jutro koniec swiata. mysle ze sobie co najwyzej moze Pan zyczyc uregulowanego stolca bo tutaj ani psychiatra ani chirurg nie pomoze. proponuje jutro sepuku albo harakiri a na pewno obudzi sie Pan w innym swiecie...."
TAK czy NIE?
Co do redakcji jak widzę w stopce zespól redakcyjny to w zasadzie tylko pani redaktor naczelna - reszta się wykruszyła (min założyła serwis konkurencyjny) , czyżby reguły panujące na portalu: wybiórcza moderacja, usuwanie wątków z późniejszym mataczeniem i okłamywaniem czytelników , wklejanie tekstów bez merytorycznej ba nawet stylistycznej redakcji miała także swoje drugie oblicze w życiu redakcyjnym ?

Z dedykacją dla Pani Redaktor bowiem nie przypisywałbym bym Tobie jednak Izabell bycia osobą ze skeczu Kobuszewskiego:

"Ulegasz wpływom, ulegasz modom
Ulegasz schematom, sterują tobą
Ulegasz coraz bardziej, poddajesz się
Przestajesz być sobą, zmieniają cię
Znasz tylko slogany, nic więcej
Skończ z tym albo zmieniaj się prędzej.
Ulegasz kumplom, sterują tobą
Robisz to co chcą, nie jesteś sobą
Ulegasz coraz bardziej, poddajesz się
Przestajesz być sobą, zmieniają cię "
DEZERTER "Uległość"

Wszystko w 2013 roku przed wami czy staniecie się lubońskim faktem opisującym na pierwszej stronie pierdoły miałkie ale bezpieczne . Czy też staniecie się portalem wiarygodnym, omawiającym problemy lokalnej społeczności.

Pawlok
pawlok

Postprzez Stary Libańczyk » 28 grudnia 2012, 17:46

Startuj chłopie razem z zubą do redakcji i wynieście ten portal na wyżyny!
Stary Libańczyk

Postprzez zarunia » 30 grudnia 2012, 22:51

Hmmm.... Nie pojawialam sie tu dlugo..... bardzo dlugo. Ale widze, ze Pawlok nadal wiernym fanem e-lubon jest ;) Niby mu nie pasuje, walczy z redakcja, ale udziela sie od kilku lat ;) Madrze czasem prawi, nie powiem..... Ale zamet sieje niezmiennie :) Pawloku ! W tym nadchodzacym roku zycze Tobie wiecej optymizmu ! Wierz mi, pozytywne nastwienie do zycia bardzo je ulatwia :)
"Nigdy nie oceniaj wysokości góry, dopóki nie osiągniesz jej szczytu. Wtedy zobaczysz jak była niewysoka."
zarunia

Postprzez pawlok » 2 stycznia 2013, 14:01

zarunia napisał(a): Niby mu nie pasuje, walczy z redakcja, ale udziela sie od kilku lat ;)

Nie przesadzajmy z tą walką , co najwyżej tepie wszechobecna głupotę i przechył lewacki e-lubon i dziwi mnie akceptacja chamstwa przez ludzi określających się "redaktorami'.
Pawlok
pawlok

Postprzez izabell » 2 stycznia 2013, 14:47

Co do chamstwa to proszę spójrz na siebie. Wielokrotnie pisaliśmy, żeby sobie nie ubliżać i wówczas wszystko będzie ok. Wiesz, że są tematy, w których Cię popieram są jednak też tematy, gdzie mam inny pogląd niż Ty. Proszę też przyznaj się, że to Ty pierwszy zacząłeś ludzi o innym spojrzeniu na świat od lemingów wyzywać. Nie można powiedzieć co się myśli bez obrzucania kogoś wyzwiskami? Rozmawiajmy....bo jak widzisz każdy każdego od chama wyzwać może i różnymi epitetami pocisnąć, a chyba nie oto nam tutaj chodzi...
izabell
Pomógł forum

Postprzez pawlok » 2 stycznia 2013, 16:17

izabell napisał(a):. Proszę też przyznaj się, że to Ty pierwszy zacząłeś ludzi o innym spojrzeniu na świat od lemingów wyzywać.

Słowa typu: leming, oszołom, lewak , komuszek itp itd nie są słowami obraźliwymi.
Są słowami subiektywnie, dosadnie opisujące dane poglądy i postawy życiowe.
Jeżeli ktoś uważa że go obrażają tzn że jednak coś jest w tym nie tak, nie jest przekonany do wybranej przez siebie drogi.
Czy ktoś o prawdziwie lewicowych poglądach:z dumą nie powie jestem komuchem, komunistą możesz nazywać mnie komuszkiem ?
Zresztą już chyba kiedyś Ci cytowałem:
"Tak bardzo się wkurwiasz
Kiedy ja przeklinam
Krew cię zalewa
I cieknie ci ślina
A ja chcę ci powiedzieć
że bardzo się mylisz
Bo nie ma brzydkich słów
Sa tylko brzydkie myśli
Nie ma brzydkich słów,
Są tylko brzydkie myśli
święcona woda
I policyjna pała
Nic tu nie pomoże
Nic tu nie zdziała
I tak musisz pomyśleć
Zanim coś powiesz
Każde słowo przecież
Rodzi się w głowie "
DEZERTER "Brzydkie slowa"
Mógłbym użyć pod Twoim adresem przekleństwa w narzeczu którego nie rozumiesz i pewnie nawet byś nie zareagowała.

izabell napisał(a):Co do chamstwa to proszę spójrz na siebie.

Jako redaktor/moderator stosuj te same zasady do wszystkich, a wtedy o chamstwo nie będziesz posądzana. A tak król jest nagi...

Pawlok
pawlok

Postprzez izabell » 2 stycznia 2013, 17:43

Tak jak pisałam, przestańcie się wzajemnie opluwać to nie będzie problemu.
izabell
Pomógł forum

Postprzez sniffer » 3 stycznia 2013, 08:25

pawlok napisał(a):Słowa typu: leming, oszołom, lewak , komuszek itp itd nie są słowami obraźliwymi.
Są słowami subiektywnie, dosadnie opisujące dane poglądy i postawy życiowe.

LOL. A napisanie "Pan" o księdzu to już bluźnierstwo :-)

Nie wydaje mi się aby "oszołom" i "leming" opisywały jedynie poglądy i postawy życiowe i należałoby je traktować zupełnie naturalnie. Równie dobrze do tego grona można by zaliczyć "świnię", "dupka" i inne gorsze (skoro w moim przekonaniu ktoś właśnie tak się zachowuje, to spokojnie można go tak nazwać i nie powinien czuć się urażony, nieprawdaż)?

Chodzi o to, że wszystko zależy od kontekstu i intencji osoby wypowiadającej określone słowa wobec innej. Wówczas każde, nawet najniewinniejsze słowo może stać się inwektywą (choć często ukrytą między wierszami). Jeśli ktoś mówi na kogoś "katol", to zapewniam Cię, że wynika to z animozji, a ze zwykłej, pozbawionej emocji chęci określenia wyznania tej osoby.

Szkoda, że forum żyje głównie za sprawą kłótni i dyskusji światopoglądowych. Przez to często umykają głosy ważne z punktu widzenia społeczności lokalnej, bo giną one w tym potoku wzajemnych ataków i docinek. Bądźmy dla siebie milsi i powstrzymujmy czasem przed wbiciem drugiej osobie szpilki - łatwiej będzie odsiać ziarno od plew. Nie wspominając o tym, że będzie po prostu sympatyczniej :-)

Pzdr
sniffer

Postprzez prodi » 22 marca 2013, 11:02

Dlaczego od 11 stycznia 2013 nie przekazano stosownym osobom / instytucjom pytań mieszkańców zadawanych pod linkiem http://e-lubon.pl/pytania ?

Czy są aż tak niewygodne ?
Putin hands off Ukraine
prodi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy forum