Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Zobacz wątek - Wybory Parlamentarne 2015

Wybory Parlamentarne 2015

Dyskusje o aktualnościach z kraju i ze świata

Wybory Parlamentarne 2015

Postprzez gada » 23 września 2015, 15:32

Witajcie Lubonianie. Jest to sprawa jak najbardziej aktualna. Może pogadamy o tym? Jakie są Wasze nastroje, czy w ogóle interesujecie się wyborami? Macie już swoich kandydatów czy nadal się zastanawiacie?
gada

Re: Wybory Parlamentarne 2015

Postprzez Selvanegra » 29 września 2015, 17:43

Hmm, dziwne, dość sporo wyświetleń, ale na razie cisza, a plakaty już są. Szpecą czy nie, sprawa jest ostra. PO będzie zmagać się z PiSem. A może Nowoczesna? Też ma szansę. Ja na razie jeszcze nie wiem.
Selvanegra

Postprzez yvonege » 14 października 2015, 12:27

Selvanegra napisał(a):Hmm, dziwne, dość sporo wyświetleń, ale na razie cisza, a plakaty już są. Szpecą czy nie, sprawa jest ostra. PO będzie zmagać się z PiSem. A może Nowoczesna? Też ma szansę. Ja na razie jeszcze nie wiem.

No ciekawe, jak Lubonianie obstawią. Mnie podoba się jedna z kandydatek Platformy. Widywałam ją tu i tam. Może, może... Ostatnio trafiłam na jej filmik "polityka od kuchni" czy jakoś tak na YT. Fajne. :chef:
yvonege

Postprzez Stary Libańczyk » 15 października 2015, 14:11

Renata Beger?! :lol: :lol:
Stary Libańczyk

Postprzez Elżbieta » 19 października 2015, 19:13

yvonege napisał(a):
Selvanegra napisał(a):Hmm, dziwne, dość sporo wyświetleń, ale na razie cisza, a plakaty już są. Szpecą czy nie, sprawa jest ostra. PO będzie zmagać się z PiSem. A może Nowoczesna? Też ma szansę. Ja na razie jeszcze nie wiem.

No ciekawe, jak Lubonianie obstawią. Mnie podoba się jedna z kandydatek Platformy. Widywałam ją tu i tam. Może, może... Ostatnio trafiłam na jej filmik "polityka od kuchni" czy jakoś tak na YT. Fajne. :chef:

Witam,
też trafiłam ostatnio na te filmiki "polityki od kuchni". Czasami widać, że Szydłowska jest zestresowana, ale ogólnie pomysł mi się podoba:) Ważne, że jest tam naturalna i przede wszystkim taka "nasza"...pokazująca swoją kuchnię, odpowiadająca na pytania. To moja kandydatka w wyborach! Myślę, że warto na nią zagłosować!
Elżbieta

Postprzez swiadoma » 23 października 2015, 12:34

Ostatnio miałam przyjemność spotkać Panią Bożeną Szydłowską. Niezwykle ciepła osoba, porozmawia z każdym, nie wywyższa się. Jej program wyborczy mi odpowiada i w tych wyborach to właśnie ona ma moj głos.
swiadoma

Powrót do Aktualności