Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Zobacz wątek - Sejm

Sejm

Dyskusje o aktualnościach z kraju i ze świata

Sejm

Postprzez izabell » 3 lutego 2013, 23:55

Avatar użytkownika
izabell
Pomógł forum
 
Posty: 6785
Dołączył(a): 12 stycznia 2006, 22:28
Lokalizacja: Luboń

Re: Sejm

Postprzez Stary Libańczyk » 4 lutego 2013, 09:35

Podejrzewam że to są ci sami którzy kiedyś bronili Paetza.
Stary Libańczyk
 
Posty: 815
Dołączył(a): 3 sierpnia 2008, 10:59
Lokalizacja: Luboń-Lasek

Re: Sejm

Postprzez pawlok » 4 lutego 2013, 14:03

izabell napisał(a):http://kozlowskarajewicz.natemat.pl/49357,za-fasada-pseudonaukowych-teorii-kryje-sie-polski-wstyd


Dlaczego temat tego wątku nazwałaś "Sejm"
Ba dlaczego śmiecisz nowym wątkiem skoro sama otwarłaś " Nie unikamy trudnych tematów" ?
Rozpisywać się zbytnio nie będe i polemizowac również że wszystkimi którzy będą zaraz achy i echy kierować dla "nowoczesności, tolerabcji itp itd " .
Sprawa jest jasna i klarowna są ludzie odważni którzy nie boją nazwać się nienormalności nienormalnością, a jej propagowania złem.
Szatan śmieje się na swoim tronie jak to komunizmem nie dał rady tym zacofanym ludzikom zwanych polaczkami a wystarczyło 20 lat "wolności" by ich umysły przejąć pod władanie.
Dla ludzi normalnych, normalną rodziną nigdy nie będzie: związek faceta z facetem, czy kobiety z kobietą, normalności też nie będzie kopulacja kobiety z koniem, czy mężczyzny z psem, jak również odbywanie stosunków seksualnych pomiędzy 5 letnią dziewczynka a 50 letnim mężczyznę , tudzież 12 latka z 40 letnią partnerką.

Dla Izabell przypowiastka (zalecana dla dorosłych - choć z drugiej strony co może zgorszyć nowoczesnego rodzica w 2013 roku - przecież musi być tolerancyjny a jego dzieci otwarte na nowości).

"Rok 2063 Izabell w szpitalu odwiedza wnuczka Ines.
Babciu przyszłam na ostatnią rozmowę z Tobą - za godzinę pan doktor Palikot wstrzyknie ci lek po którym już się nie obudzisz. Wspólnie z moją partnerką Olgą na mocy ustawy z dnia 13.12.2055 roku podjęłyśmy decyzje, że weźmiemy premie państwową za rezygnacje z Twojego leczenia. Te 20000 Euro potrzebują Twoi prawnukowie .

DALEJ TYLKO DLA DOROSŁYCH - informacja dla tych którzy mają jeszcze zasady

Dziś 10 letnia Iza podpisała akt związku partnerskiego ze swoim kochankiem 48 letnią Tomaszem (wiesz ten pan z cukierni za rogiem) będą mieli na start bo on już na dwunastkę dzieci z poprzednich 15 związków - alimenty płaci.
No i potrzebujemy pieniędzy na leczenie Twojego 9 letniego prawnuka Izydora który w ramach lekcji z seksualności odbył wzorcowy stosunek z psem - niestety zarażony został wirusem, a sprawa sądowa przeciwko nieodpowiedzialnemu nauczycielowi o odszkodowanie (prawdopodobnie wypożyczał psa policjantom z komisariatu na nocki, a ci w magazynie mają prochów pod dostatkiem) się ciągnie bo tajemnicą poliszynela jest że jego kochankiem jest prezes sądu.

Zresztą myślę że to rozumiesz, sam pan doktor Palikot wielokrotnie nas przekonywał że zabieg przedłużył by Tobie życie tylko o 5 lat (nadal zajmowałaś byś pokój w naszym domu!) a przecież nawet mój tato ma do Ciebie żal że powiłaś go w związku hetero i to usankcjonowanym małżeństwie przez co nigdy nie mógł zrobić kariery.
No to babciu dobranoc!
Sobie przypomniałam pogrzebu nie będzie po zasiłek pogrzebowy starczy tylko na rozsypanie prochów jako karmy w korycie dla świń. A Twoje polisy ubezpieczeniowe już dawno przeznaczyłyśmy z Olgą na wakacje na Ibizie (weźmiemy również tatę) - by trochę poużywać...."*

* wszelkie podobieństwo imion i faktów czysto przypadkowe...

koniec i kropka
Pawlok
pawlok
 
Posty: 7676
Dołączył(a): 12 kwietnia 2006, 20:00
Lokalizacja: juz tylko częściowo Żabikowo

Re: Sejm

Postprzez izabell » 4 lutego 2013, 16:02

Bez komentarza, bo powiem szczerze, ze mnie zatkało....
Avatar użytkownika
izabell
Pomógł forum
 
Posty: 6785
Dołączył(a): 12 stycznia 2006, 22:28
Lokalizacja: Luboń

Re: Sejm

Postprzez sniffer » 5 lutego 2013, 08:40

Pawlok, zapomniałeś dopisać, że dziadek Ines za bestialskie epatowanie symbolem K+M+B na drzwiach wejściowych do mieszkania odbywa karę 40 lat ciężkich robót, m.in przy budowie obozów koncetracyjnych dla heteroseksualistów, obwodnicy Tuskogrodu, oraz 840 m pomnika Wladimira Putina Wyzwoliciela Polaków Spod Jarzma Lecha Kaczyńskiego.

A tak serio:
Te tabletki, które bierzesz... przestań.
sniffer
 
Posty: 105
Dołączył(a): 2 października 2010, 21:11

Re: Sejm

Postprzez zuba » 5 lutego 2013, 10:41

izabell napisał(a): bo powiem szczerze, ze mnie zatkało....


sniffer napisał(a):A tak serio:
Te tabletki, które bierzesz... przestań.


Pawlok mocno dałeś popalić !!! - ale może to skłonni do myślenia ?
Dziś wielu myśli biernie co mnie to obchodzi, jeszcze inni bezmylśnie przyjmują skoro tak powiedzieli w TV to co w tym złego, a inni powtarzają głupoty bo chcą pasować do towarzystwa nowoczesnych wokół, a niektórzy choć myślą zgodnie dobrem człowieka boją się swoje poglądy upublicznić by nie być dyskryminowanym .
Każda nasza decyzja dziś może nieść opłakane skutki jutro.


Już dziś chrześcijanie cierpią ponosząc najwyższe ofiary:
http://gpch.pl/
http://www.opendoors.pl/przesladowania/ ... rzescijan/
http://info.wiara.pl/doc/361808.Chrzesc ... 75-krajach

Obyśmy jutro nie znaleźli się tu w podobnych realiach gdyż na naszych oczach próbuje się budować cywilizacje śmierci.

Zuba
 
zuba
 
Posty: 104
Dołączył(a): 16 sierpnia 2008, 16:39

Re: Sejm

Postprzez Lecter » 7 lutego 2013, 12:46

Pawlok, to jest świetne. Twoje doświadczenia? Czy narkotyczne wizje? Kontynuuj dalej. Może jakieś orgie. Sam wiesz najlepiej, sutanny, koloratki, dzieci. Śmietana lub "śmietanka". Martwe bękarty. Nie zapomnij dodać ostrzeżenia "dla dorosłych".
Fanko Zubo, tak skłonił mnie ten tekst do myślenia. Po jakich to prochach jest napisane oraz czy mam się śmiać, płakać, złościć, a może brzydzić samego autora.

PS. Marnujący się talent literacki.
Lecter
 
Posty: 221
Dołączył(a): 18 września 2012, 17:59

Re: Sejm

Postprzez zuba » 9 lutego 2013, 11:05

Lecter napisał(a):. Twoje doświadczenia?


Widzę że masz jakieś kompleksy?
Czyżby ta koloratka i śmietana i cała reszta to były Twoje własne doświadczenia ?
Zuba
 
zuba
 
Posty: 104
Dołączył(a): 16 sierpnia 2008, 16:39

Re: Sejm

Postprzez Lecter » 9 lutego 2013, 13:13

zuba napisał(a):
Lecter napisał(a):. Twoje doświadczenia?


Widzę że masz jakieś kompleksy?
Czyżby ta koloratka i śmietana i cała reszta to były Twoje własne doświadczenia ?
Zuba

Ja się w ten sposób z księdzem nie zabawiałem, aczkolwiek niektórym się na tym forum takie praktyki podobały. Chyba Cię jeszcze tutaj nie było.
Lecter
 
Posty: 221
Dołączył(a): 18 września 2012, 17:59

Sejm - kto suwerenem ?

Postprzez pawlok » 18 marca 2013, 13:33

Tematyka pasująca do tytułu wątku zainicjowaneog przez Izabell.
Przez weekend media mainstremowe próbowały ośmieszyć Gdańskie spotkanie Platformy Oburzonych. Eksperci na zamówienie, dziennikarze w swoich relacjach jak zwykle nie dotykali sedna problemu.
Nikt nie postawił pytania KTO W DEMOKRACJI POWINIEN BYĆ SUWERENEM, społeczeństwo czy kasta polityków ?
Dlaczego miliony obywatelskich głosów w sprawie referendów zostało przez polityków mających respektować wolę obywateli zignorowane ?
Dlaczego tak bardzo posłowie przy korycie boją się jednomandatowych okręgów wyborczych?
Dzisiejszy wynik sondy trójkowej jednoznaczny:
http://www.polskieradio.pl/9/302/Artyku ... y-organizm

Postulaty o referendum czyli istotę demokracji
"Przewodniczący związku Piotr Duda powiedział, że "ze spotkania powinno wyjść przesłanie do prezydenta o zainicjowanie jak najszybciej zmiany konstytucji w sprawie zmiany ustawy o referendach". Tłumaczył, że "głównym celem, który nam otworzy drogę do demokracji bezpośredniej jest zmiana ustawy o referendum". Wyjaśnił, że chodzi o to, by po zebraniu odpowiedniej ilości podpisów, obywatele mogli wypowiedzieć się w ważnych sprawach dla społeczeństwa."

http://wpolityce.pl/wydarzenia/49322-pi ... demokracji

Teraz należy tylko zadać pytanie czy społeczeństwo jest już gotowe do Solidarności, czy kwietniowe tłumy na ulicach w 2010 roku, pacyfikacje protestujacy w sprawie acta, wyrzucenie zdania obywateli w sprawie podwyższenia wieku emerytalnego są wystarczające by przestać się bać stanowić o swoim losie bez "elit".

Pawlok
pawlok
 
Posty: 7676
Dołączył(a): 12 kwietnia 2006, 20:00
Lokalizacja: juz tylko częściowo Żabikowo

Sejm - "Przesłanie 16 marca"

Postprzez pawlok » 19 marca 2013, 20:50

Ale cisza - właśnie dostałem linka emailem do przesłania z Gdańska , którego próżno szukać w mainstremowych mediach (zaczyna to jednak zżć w sieci):

"Gdańsk, Sala BHP
Przesłanie 16 marca
Miniony rok 2012 można z całą pewnością nazwać rokiem inicjatyw obywatelskich. Pod wnioskami ustawodawczymi i referendalnymi różne organizacje aktywnych obywateli zebrały blisko 5 mln podpisów. To wymagało wielkiego społecznego zaangażowania i wysiłku, i przeczy tezie, że my, Polacy, nie jesteśmy społeczeństwem obywatelskim.
Niestety! Decyzją partii politycznych i władzy wykonawczej, wszystkie nasze inicjatywy spotkał podobny los. Zostały zignorowane, wyrzucone do kosza, lub zalegają w tzw. sejmowej zamrażarce.
My: organizacje społeczne, fundacje, stowarzyszenia, związki zawodowe, inicjatywy obywatelskie - zebrani w historycznej Sali BHP Stoczni Gdańskiej, jesteśmy oburzeni taką ignorancją władzy, która zamiast służyć obywatelom, pilnuje swoich partykularnych interesów. Tym samym zgodnie stwierdzamy, że polski system nie gwarantuje nam pełni konstytucyjnych praw, wynikających z możliwości sprawowania władzy w drodze demokracji bezpośredniej.
W sposób szczególny ograniczone jest konstytucyjne prawo obywateli do wypowiadania się drodze referendum w najważniejszych sprawach państwa, takich jak np. wydłużenie wieku emerytalnego, czy zmiana ordynacji wyborczej na rzecz jednomandatowych okręgów wyborczych.
W polskim prawie zebranie podpisów przez obywateli i złożenie skutecznego wniosku o rozpisanie ogólnokrajowego referendum nie skutkuje jego przeprowadzeniem. Bowiem to, czy referendum się odbędzie zależy od decyzji parlamentu.

Jedyną skuteczną drogą do zmiany tego stanu rzeczy jest zmiana Konstytucji w zakresie przepisów o referendum. Konieczna jest zmiana powodująca obligatoryjność przeprowadzenia referendum po spełnieniu warunków skutkujących złożeniem wniosku.
Znając stanowisko wszystkich parlamentarnych partii politycznych (PO, PiS, RP, PSL, SLD, SP) trzeba uznać, że droga parlamentarna nie daje nadziej na jej skuteczność. Nie mamy zaufania do partyjniactwa i dlatego sami nie zamierzamy powoływać kolejnej partii.
Dlatego my podpisani poniżej, przedstawiciele ponad 100 organizacji społecznych, fundacji, stowarzyszeń, związków zawodowych i inicjatyw obywatelskich, zwracamy się do Prezydenta RP z apelem i wnioskiem o wszczęcie procedury zmiany Konstytucji w zakresie przepisów o ogólnokrajowym referendum, które umożliwi obywatelom decydowanie w tak kluczowych sprawach jak wiek emerytalny, ordynacja wyborcza, finansowanie partii politycznych, ilość posłów, czy istnienie senatu.
Zwracamy uwagę, że już dzisiaj Prezydent RP jest inicjatorem zmian na rzecz referendów lokalnych, korzystnych dla małych społeczności lokalnych. Zmiany te są niewystarczające, ale idą w dobrym kierunku. Teraz czas na takie same fundamentalne zmiany w interesie wszystkich obywateli.

Jednoznacznie stwierdzamy, że celem naszego działania nie jest tworzenie jakiegokolwiek bytu partyjno-politycznego, ale wyłącznie wspólne działanie na rzecz przywrócenia społeczeństwu prawa bezpośredniego decydowania o najważniejszych sprawach państwa. Jesteśmy zdeterminowani i zdecydowani dążyć do tego celu bez względu na czas i działania jakie będziemy musieli podjąć, korzystając z wszelkich dostępnych w demokratycznym państwie środków.
Same partie nie są wystarczające. Dlatego naszym zdaniem partie powinny podzielić się z obywatelami władzą i odpowiedzialnością za Polskę. Nasze postulaty wychodzą ponad wąskie grupy interesu: partyjne, związkowe, biznesowe czy medialne. Uważamy, że ponad podziałami jesteśmy w stanie działać razem dla dobra kraju, nas samych i naszych dzieci."
http://obywateledecyduja.pl/2013/03/prz ... -16-marca/

wytłuszczenia mojego autorstwa...
skopiuj, przelej, wyślij znajomym...
demokracja to rządy ludu a nie samozwańczych elit...

Pawlok
pawlok
 
Posty: 7676
Dołączył(a): 12 kwietnia 2006, 20:00
Lokalizacja: juz tylko częściowo Żabikowo

kolejny krok

Postprzez pawlok » 24 marca 2013, 13:15

pawlok napisał(a):koniec i kropka Pawlok


No cóż chyba będę musiał zmodyfikować fabułe opowiastki o wzorcowej polskiej rodzinie przyszłości (Szatan pewnie wyprawił huczny bankiet w swoim królestwie na wieść o dalszych pomysłach człowieka):
"...Dittrich, były holenderski parlamentarzysta, obecnie pracuje dla organizacji Human Rights Watch. W wywiadzie dla internetowego magazynu "Yagg" wyraził swoje zdanie na temat następstw zmiany redefinicji małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny.
W jego opinii, kolejnym, "logicznym i nieuniknionym" krokiem po legalizacji małżeństw homoseksualnych, będzie uznanie małżeństw grupowych, czyli zawieranych między trojgiem lub większą liczbą osób...."
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/boris-d ... omosc.html

Pawlok
pawlok
 
Posty: 7676
Dołączył(a): 12 kwietnia 2006, 20:00
Lokalizacja: juz tylko częściowo Żabikowo


Powrót do Aktualności

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Praca
 • Inne
  Znaleziono klucze od samochodu
 • Inne
  Zgubiłam złoty kolczyk
 • Dam pracę
  Оператор продукції
 • Dam pracę
  Operator wózka widłowego