Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Zobacz wątek - Dzisiejszy bieg niepodległości

Dzisiejszy bieg niepodległości

Dyskusje o aktualnościach z kraju i ze świata

Re: Dzisiejszy bieg niepodległości

Postprzez sai » 16 listopada 2012, 10:56

Kolejne wojowanie. Jakie to polskie. Biegacze zamiast udowadniać, że ich "jest mojsze" powinni powiedzieć, "ok rozumiemy sytuację, chcielibyśmy jednak by inni nas zrozumieli, a sami w przyszłym roku zrobimy wszystko by wyszło lepiej". Tylko takie słowa nikomu przez usta nie przejdą bo "moje jest mojsze". I zamiast prać się po pyskach wszyscy by byli zadowoleni. Sztuką jest wyciągać wnioski, jeśli ktoś zwraca uwagę a nie pacyfikować go za wszelką cenę.
sai

Postprzez michu » 26 listopada 2012, 13:16

Ciekawa dyskusja... podobna jak na forach poznańskich, przy okazji maratonu i półmaratonu poznańskiego. Pomimo billbordów - ludzie też stoją w korkach, ale jakby... nerwów jest mniej niż w latach ubiegłych.

Biegnąc w tym roku w maratonie koło centrum handlowego na Franowie, kilku kierowców wyszło z samochodów i pozdrawiało maratończyków... a mnie rozbawił jeden z biegaczy - skierowane do stojących kierowców "Dziękujemy i przepraszamy!!!"

przy 10 km - wyłączenie ulic jest dosyć krótkie, i spokojnie w świąteczną niedzielę, z nieczynnymi sklepami - można sobie zaplanować dzień tak, by wogóle nam bieg nie przeszkadzał. :shock:

Uprzedzam tych, co planują w dniu 16.03.2013 - odwiedzić Poznań. Odbędzie się wtedy IX Bieg Maniacka Dziesiątka i m.in. ulice Baraniaka, most Rocha, Mostowa, Królowej Jadwigii i kilka innych będzie zablokowanych :shock:
Uprzedzam, bo to nowa trasa. Wcześniej bieg ten odbywał się wokół Malty, i co najwyżej ul. Baraniaka była zamknięta.
michu

Postprzez nurka » 22 lipca 2016, 14:12

Ja bardzo lubię biegać. W sumie to zamierzam w przyszłości wystartować w takim biegu. W sumie to postanowiłam na początek zainwestować w odpowiednie obuwie do biegania.
Które z tych butów http://www.dobiegania.pl/buty-do-biegan ... c-115.html mi polecacie i na co zwrócić szczególna uwagę? Zazwyczaj biegałam w trampkach :/
nurka

Poprzednia strona

Powrót do Aktualności