Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

INEA na kablach TESTu - czy warto?

INEA na kablach TESTu - czy warto?

Postprzez Miszka » 18 marca 2013, 21:43

Mieszkam przy Sikorskiego. Od samego początku byłem w Tesacie, z jakości usług jestem bardzo zadowolony. W 2012 Inea położyła w zielonych blokach własne kable. W piwnicy obok skrzynki Tesatu jest nowa skrzynka Inei, z której kable zostały poprowadzone na każde piętro. Porównując ceny oferta Inei wydaje się lepsza od Tesatu. Chciałbym zmienic operatora, ale... Po 1. czy jakość obrazu cyfrowego, internetu (min. 50MBit) i telefoni stacjonarnej jest najwyższej jakości? Czy słyszeliście o jakiś problemach? Po 2. czy usługa może być świadczona na kablach Tesatu, które mam już przecież w mieszkaniu? Nie mam bowiem zamiaru na nowo kuć ścian lub tandetnie przeciągać nowego kabla Inei wzdłuż kilku ścian. Inea na każdym piętrze zostawiła końcówkę kabla, co by raczej oznaczało, że Inea nie może się wpiąć w obecną infastrukturę Tesatu. Chyba że się mylę, ale jeśli nie to czy takie postępowanie nie jest sprzeczne z przepisami?
Miszka

Re: INEA na kablach TESATu - czy warto?

Postprzez Miszka » 18 marca 2013, 21:49

...zabrakło literki...:)
Miszka

Re: INEA na kablach TESTu - czy warto?

Postprzez michu » 8 stycznia 2014, 12:52

Podłączę się pod wątek... związku z faktem połaczenia Tesatu z Ineą przeanalizowałem ofertę Inei, gdyż niedługo kończy mi się termin umowy i... jest trochę drożej.

Zastanawiam się nad innymi opcjami - może tańszy internet? Z czego korzystacie? Co polecacie?

przy okazji... mam odkodowane obecnie wszystkie kanały... jakaś promocja?
michu

Postprzez button » 8 stycznia 2014, 14:04

Przez mc bedzie wszystko odblokowane.
button

Postprzez MaWo » 8 stycznia 2014, 14:05

Przez miesiąc będzie wszystko odblokowane.
MaWo

Postprzez grisha » 18 lutego 2014, 23:13

michu napisał(a):... jest trochę drożej.

Zastanawiam się nad innymi opcjami - może tańszy internet? Z czego korzystacie? Co polecacie?
również się podłączę do tematu, oferta jak dla mnie nie jest super ciekawa, jest inny dostawca netu lub TV, zwłaszcza w najtańszych pakietach ?

Nie mają takiego "zamiennika",żeby wszystko co w DVBT naziemnej było w kablu + internet i może kilka ciekawych programów , coś dla tych co nie siedzą ciągle w TV.
grisha
grisha

Postprzez niezadowolony » 26 lipca 2014, 21:32

Witam. Czy w Luboniu działa jakiś dostawca internetu na osiedlu lubonianka poza INEA ? Ostatnio jakość usług internetu jest , powiedzmy taka sobie i myślę o zmianie, możne nawet pakiet internet+tv+telefon. Co polecacie ?
niezadowolony

Postprzez Gość » 27 lipca 2014, 09:18

mam inee i tez bede zmienial w wrzesniu, interent cienki tv jeszcze gorsza a kasuja jak za zboze, i podnosza abonament w czasie umowy nieznacznie ale zawsze a tego nie lubie bo to nabijnie ludzi w butelke, tez bym chcial wiedziec czy na ich laczu mozna dostac innego dostawce?
Gość

Postprzez lormak » 18 kwietnia 2015, 19:36

Witam, podbijam temat.
Czy ktoś się orientuje czy można przejść na coś innego niż INEA ? Od roku jestem ich klientem i.....cóż jakość usług nie zawsze jest na zadowalającym poziomie dodatkowo kasują jak za zboże.
Jeśli chodzi o telewizję to chyba zdecydowałbym się na NC+ ale zniechęca mnie montaż talerza na balkonie.
lormak

Postprzez sniffer » 8 maja 2015, 06:54

Na początku roku szukałem alternatywy, gdyż INEA mnie mocno zawiodła wielokrotnie, ale niestety wówczas żadnej innej opcji nie było (tzn. chyba tylko jeden operator mógł dostarczyć podobną usługę pod względem szybkości internetu, ale wychodziła 2 razy drożej). Na razie więc jesteśmy chyba skazani na INEĘ.
sniffer

Postprzez adammac » 14 października 2016, 12:00

Koezanka tak ma az sam sie zdziwiłem ale net i telewizja działa calkem niezle wiec chyba baje rade :sunny:
adammac

Postprzez Bolek82 » 29 listopada 2016, 22:50

Też mi się wydaje, że firma daje radę. Ciągnę od nich od dwóch lat i w sumie mało kiedy były awarie, a przesył ciągle rośnie.
Bolek82

Powrót do Osiedle Lubonianka