Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Dodatkowy autobus nocny

Dodatkowy autobus nocny

Postprzez gorny6 » 14 października 2006, 15:40

Witam
Szczerze nie wiedziałem gdzie to przyczepić wiec jakby było źle - proszę o korekte.
Otóż dzis przeczytałem, że Puszczykowo uruchamia komunikacje nocną w weekendy. Od tego weekendu będzie jeździć autobus nocny do Puszczykowa odjazdy z Niwki o 23:30 a z Dębca o 0:20. Autobus zapewnie będzie przemierzać nasze miasto ulicą Armii Poznań.
(info z http://www.infobus.com.pl/text.php?id=8224 a tekze powinno to być w Głosie)

Ponadto można tam przeczytać, ze miasto Puszczykowo wprowadziło coś na wzór współnego biletu w aglomeracji. Otóż osoby posiadajace bilet kolejowy będą mogły na jego podstawie dojechać specjalnymi kursami autobusu do "Starego Puszczykowa". Jestem ciekawy czy spółka PKP PR się do tego dorzuciła.
gorny6

Postprzez syrenka » 14 października 2006, 17:04

Czyli jednym słowem MOŻNA coś zrobić!!!!!
syrenka

Postprzez gorny6 » 14 października 2006, 17:43

"MOŻNA" - to czy czasem nie za dużo powiedziane.
To jest test ma trwać do końca roku i nie wiem czy czasem miasto Puszczykowo samo za te kursy nie płaci. Kilka kursów to jest jeszcze nie tak dużo (zwłaszcza w przeciagu 2 miesiecy) ale tak ogólnie to są dosć duże pieniądze. Nie wiem ile kosztuje wozokilometr autobusu w Translubie ale dajmy ok. 5-7zł. Teraz wymyśl trase pomnóż przez ilosc kursów, następnie dni w roku i naprawde możesz czasem siezdziwić ile to tak naprawde kosztuje. Jedynie racjonalne i sprawiedliwe dzielenie sie kosztami obsługii pomiedzy gminami i sprawiedliwy podział pieniędzy z biletów mógłby to jakos rozwiazać - jednak nie chcę o tym pisać, ponieważ: po pierwsze nigdy nie zagłebiałem sie w tego typu tematyke (jak dokladnie jest to dzielone i jak to prawnie jest ustalone- jedynie tyle na ile można sie dowiedzieć czymś troche sie interesując) a po drugie moje rozwiazanie (powiedzmy takie jak ja sobie wyobrażam) też zajęłoby sporo miejsca.

ps. Wiedziałem, że jako pierwsza odpowiesz na ten post - szkoda, że sie z kimś nie założyłem ;)
Ostatnio edytowano 14 października 2006, 17:47 przez gorny6, łącznie edytowano 2 razy
gorny6

Re: Dodatkowy autobus nocny

Postprzez Jaser23 » 22 maja 2015, 13:28

Chciałbym się zapytać czy odjeżdżają z naszego miasta jakieś busy do Niemiec? Bardzo bym potrzebował transportu do pracy :)
Jaser23

Postprzez anuleklog » 25 czerwca 2015, 10:03

Nie mam pojęcia, natomiast jeśli potrzebowałbyś transportu na trasie Luboń - Warszawa to masz tutaj.
anuleklog

Postprzez bartekk2 » 30 czerwca 2015, 07:21

Bardzo dziękuje za informacje. Pozdrawiam
bartekk2

Powrót do Transport publiczny w Luboniu