Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

SPRZEDARZ AUTOBUSU TURYSTYCZNEGO W TRANSLUBIE

SPRZEDARZ AUTOBUSU TURYSTYCZNEGO W TRANSLUBIE

Postprzez ochrona solid » 24 stycznia 2014, 22:23

Urząd Miejski sprzedaje autobus turystyczny który służył wielu organizacją,m.i.n parafią lubońskim,szkolnictwu,kołom i organizacją charytatywnym,piłkarzom lubońskim.Panie Burmistrzu robi pan kpiny z ludzi którzy płacą podatki lepiej by pan kupił nowe solarisy bo stare autobusy ulegają awarii.POZDRAWIAM MIESZKAŃCÓW LUBONIA.

ochrona solid

Re: SPRZEDARZ AUTOBUSU TURYSTYCZNEGO W TRANSLUBIE

Postprzez viciu » 25 stycznia 2014, 10:15

to niech pan poda dowód, że sprzedają. Najlepiej w postaci linku do ogłoszenia, bo coś mi się wydaje, że wywołuję pan niepotrzebne sensacje tak jak z 610.
A nawet jeśli sprzedają to może kupują w zamian nowszy autokar, bo autokary trzeba często wymieniać.
viciu

Postprzez Gość » 25 stycznia 2014, 10:32

Sieje Pan panikę na całym forum, zero konkretów, nie wspomnę o błędach ortograficznych. Ten z założonego przez Pana wątku Panie ochrona daje mocno po oczach.
Gość

Postprzez ochrona solid » 25 stycznia 2014, 15:19

Lepiej dmuchać na zimne a nie później żałować, że chodzimy piechotą bo autobus nie jeździ. Jak Panowie są tacy dobrze poinformowani, że nie mam racji, to niech czekają z założonymi rękoma aż będzie za późno, lepiej interesować się sprawami na bieżąco a nie po fakcie gdy już nic nie da się zrobić. Pan Burmistrz jest znamy z różnych pomysłów nie zawsze służących dobru społeczności lokalnej, czasami kierują Nim inne priorytety.
Najlepiej w ważnych sprawach, sprowadzić opinię do drobiazgów typu błędy lub stylistyka wypowiedzi, a nie skupić się na konkretnej sprawie. Jest demokracja każdy ma prawo do wolności wypowiedzi, a sprawa autobusu jest bardzo ważna dla wszystkich zwykłych obywateli, nie tylko dla rządzących.

ochrona solid

Postprzez RZL » 25 stycznia 2014, 16:04

Nie ważna gramatyka. Ważna chęć działania i mówienia głośno o problemach. Plus dla "p.Ochrony"
RZL

Postprzez viciu » 25 stycznia 2014, 18:32

ja chcę panu uwierzyć, tylko poproszę dowód?
Kłamstwo z 610, 602 więc dlatego poproszę dowód.
Ciekaw jestem skąd to pan bierze.
viciu

Powrót do Transport publiczny w Luboniu