Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Zobacz wątek - worki ze smieciami

worki ze smieciami

worki ze smieciami

Postprzez mieszkaniec ncl » 29 maja 2017, 17:43

Pytanie natury estetycznej .Czy na waszych klatkach schodowych wystawia sie smieci przed dzwiami mieszkan?W moim budynku od jakiegos czasu regularnie wystawiane sa śmieci przed drzwiami.Zrobiło sie cieplo . Osoba, ktora sprzata klatki schodowe dostawala mdlosci od smrodu z worka.Czy to mozliwe ze ludzie potrafia byc takimi niechlujami?Dlaczego smieci nie sa w smietniku lub na wlasnym balkonie tylko na widoku dla wszystkich .Ciekae czy nasz korytarz jest wyjatkowy czy inni tez maja podobne problemy?
mieszkaniec ncl

Re: worki ze smieciami

Postprzez Lubon123 » 5 czerwca 2017, 08:16

A która klatka?
Lubon123

Postprzez ncl1 » 5 czerwca 2017, 23:02

A jaka klatka bo w mojej tez tak jest
ncl1

Postprzez Słoma z buta » 13 czerwca 2017, 20:49

U mnie to samo .Chociaz do śmietnika dwa kroki.Powinno sie to zgloscic administracji ,moze na spotkaniu wspolnoty należałoby poruszyc ten problem i przypomniec niektórym leniom i brudasom do czego słuza smietniki i wpisac w regulamin ,ze smieci wynosimy a nie magzynujemy na klatkach.Karaluchy nas zjedza.
Słoma z buta

Postprzez Ja25 » 30 czerwca 2017, 11:57

A gdzie mieszkacie? To chyba stało się normą po co komuś ma w domu śmierdzieć jak może na klatce. My ładna karteczkę oczywiście grzeczną zostawiliśmy delikwentowi na drzwiach i się skończyło. Ale jak dorwę cwaniaka który śmieci, kartony itp. zostawia w piwnicy i przed samymi drzwiami do śmietnika to obiecuje, ze zaniosę mu pod drzwi i wsypię. I tak długo będę to robić aż się nauczy
Ja25

Powrót do NCL - Nowe Centrum Lubonia