Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Zobacz wątek - Wspólnota mieszkaniowa Wschodnia 25

Wspólnota mieszkaniowa Wschodnia 25

Re: Wspólnota mieszkaniowa Wschodnia 25

Postprzez kwitnacawisnia » 30 października 2015, 08:43

Już jakiś czas temu zauważyłam, że na terenie W25 zainstalowana jest CCTV ale ostatnio znajoma zdziwiła się że wspólnota wyraziła zgodę na zamontowanie kamer i spytała mnie, ile płacimy za funkcjonowanie monitoringu. I wówczas sobie uświadomiłam, że nie przypominam sobie, żeby pojawiała się jakaś informacja od zarządcy że taki projekt będzie realizowany. Ktoś może mi to wyjaśnić (ew. przypomnieć)? Nie twierdzę oczywiście że jest to zły pomysł bo kamery "obserwują" newralgiczne punkty Wspólnoty i w razie czego będzie można skutecznie interweniować i egzekwować swoje (nasze) prawa.
kwitnacawisnia

Postprzez Magnolia » 3 listopada 2015, 12:28

Wszelkie informacje udzielić może zarządca BF. mnitoring jest właśnością wspolnoty BF. Został zamontowany w związku z uszkodzeniami które powstają na W25 krtóre niestey powodują osoby trzecie i co jeszcze gorsze mieszkańcy ;-(
Magnolia

Postprzez User1 » 10 grudnia 2015, 11:22

Tak sobie myślę czy aby zarządca nie powinien uzyskać pozwolenia od członków wspólnoty na montaż CCTV? Bo obecnie wygląda to na samowolkę, którą można zgłosić do odpowiednich instytucji Nie mówiąc (pisząc) już o tym, że powinien poinformować mieszkańców W25 że będzie realizowany taki projekt i w których (wszystkich) miejscach są zainstalowane kamery.
User1

Postprzez User1 » 10 grudnia 2015, 11:27

Mieszkanka 25 napisał(a):No nie wiem czy maja odłożone pieniadze? A jak mieli w zeszłym roku to tylko dlatego, że jedna z lakatorek poszło i poprosiła szanona BF aby ulokowali nasze pieniądze na jakiś kontakch aby zarabiały na siebie,

Nie narzekasz a z czego prosze powiedz mi jesteś zadowolony?
Błedny w rozliczaniu wody, bark kontroli nad firmą sprzatająca, nie odpisują na maile. Mieszkańcy musza mówić im co nalezy zrobić zero własnej inicjatywy. Nie potirafią dobrze sformułowac pisma do mieszkańców.
Pani J nawet nie wiedziała gdzie na Wschodniej 25 jest puste pomieszczenie które można np. wynając, nie wiedziła ile jest miejsc parkingowych. Czy mam dalej wymieniać?

Wkrótce (luty/marzec 2016) będzie zebranie - obniżenie wynagrodzenia zarządcy o min. 50% to pierwsza rzecz jaką trzeba zrobić.
User1

Postprzez Mieszknka W25 » 11 grudnia 2015, 09:01

Drogi User1, mam nadzieje, że chodzisz regularnie na zebrania,Jeśli chodzi o kamery to proponuje zadzwonić do Pani
J i zapytac zanim zaczniesz krytykoweać na forrum - czy toz robiłeś, pewnie nie skroo takie rzeczy wipisujesz.
To jest zrobione dla naszego bezpieczeństwa i naszej wspólnoty ktra jest non stop dewastowana a mało kto z meiszkańców interweniuje ;-( Co jest bardzo dziwn, na formum każdy jest odwazny a jak co do czego przychodzi to chowa głowe w piasek.
Jesli chodzi o obniżenie stawki dla BF jestem za, mam kilka argumentów. Mam nadzieje, że pozostali tez mają abyśmy mieli podisawy.
Sprawdziłam konkurencje i kasują ciut mniej niż BF a robią więcej.
Mieszknka W25

Postprzez Maxx » 8 listopada 2016, 20:22

Dzisiejsza "niespodzianka" związana ze zmianą wkładki w drzwiach wejściowych do klatki "H" to rzecz typu "no comment".
Jak trzeba być (mówiąc bardzo delikatnie) "nierozgarniętym", żeby wymienić wspomniane wkładki a na drzwiach zostawić karteczkę że nowe klucze są w skrzynkach pocztowych. Czy osoba która pisała tą kartkę pomyślała w jaki sposób mieszkańcy mają się dostać do skrzynki pocztowej? Odrobina inteligencji wymaga najpierw, na kilka dni przed wymianą, przekazać wszystkim mieszkańcom klucze a dopiero potem brać się za wymianę. Oczywiście - można zadzwonić do sąsiada i poprosić o wpuszczenie ale ... No właśnie - a jeśli do klatki dostanie się ktoś niepowołany? Czy pomysłodawca takiego rozwiązania przekazania kluczy pokryje koszty ewentualnych strat lokatorów? Albo, ktoś w nocy wraca do domu (jeszcze rano kartki ze wspomnianą informacją nie było) - jak ma się dostać do bloku? Dzwonić do sąsiadów i ich budzić prosząc o wpuszczenie do bloku?
Maxx

Postprzez yogiibabu » 18 grudnia 2016, 11:33

Witam czy ktoś z mieszkańców wymienial wspaniałe drzwi dierre ? W naszym bloku ? Drzwi jak wiadomo słabej jakości o izolacji akustycznej nie mówiąc bo to totalna porażka po kilku latach postanowiłem wymienić czy ktoś ma już doświadczenie czy napotkać jakieś trudności? No i czy polepszyłó sie wyciszenie? Dzieki
yogiibabu

Postprzez Pold » 9 marca 2017, 12:30

Od pewnego czasu na dziedzińcu W25 (a dokładniej - placu zabaw) pojawia się pewnie młodzieniec, który zrobił sobie tam "wychodek" dla swojego "kundla". Aż świerzbi ręka żeby ... zadzwonić do SM ale wiadomo, że to raczej marny pomysł bo zanim raczą się pofatygować to owy młodzieniec już zniknie.
Zastanawia mnie jak mało myślącym trzeba być, żeby dojść do wniosku, że plac zabaw dla dzieci to najlepsze miejsce do wyprowadzania psa ...
Pold

Postprzez Miesykanka W25 » 13 marca 2017, 08:50

Masz na mysli małego białego pasa czy tego bodkjarze buldoga francuskiego? To są pieski właścicieli którzy mieszkają w klatce C W25.
Niesty Straż miejsca za pożno przyjeżdza, trzeba samemu zwracać im uwagę. Zrobiłeś to?
Miesykanka W25

Postprzez Ona25 » 14 marca 2017, 09:58

I czy kiedykolwoek pogadales z wlaścicielem psa, zwróciłeś mu uwagę? Czy tylko za firnaki patrzysz?
Ona25

Poprzednia strona

Powrót do NCL - Nowe Centrum Lubonia