Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Zobacz wątek - ZARZĄDCA

ZARZĄDCA

Czy jesteś zadowolany z usług świadczonych przez ANIX ?

TAK
2
10%
NIE
18
90%

Liczba głosów : 20

Postprzez SARL » 26 lipca 2008, 22:16

biksenon napisał(a):O zgrozo wróciłem z wakacji i jaka miła niespodzianka od ANIXU.
Mam pytanie czy również z listem poleconym od ANIXU otrzymaliście kopię Uchwały nr 1/2008 z 21.05.2008r. Jak dobrze doczytałem to uchwała jest w sprawie przyjęcia zaliczki na koszty utrzymania nieruchomosci wspólnej która ma obowiązywać od dnia 21.05.2008 r. Jako właściciele nieruchomości w głosowaniu udział wzięli Jan Cegłowski oraz Maxbud .
Nie wiem czy dobrze rozumiem ale ja płacę za nieruchomość od marca 2008, akt notarialny podpisałem w czerwcu a zebranie właścicieli nieruchomości odbyło się w dniu 21.05.2008 r CZY TO ZNACZY ŻE NIEPOTRZEBNIE PŁACIŁEM ZA UTRZYMANIE NIERUCHOMOŚCI OD MARCA DO CZERWCA ?
Nie jestem prawnikiem ale może ktoś jest albo ma znajomego który się zna na prawie i może to wytłumaczyć

Właśnie !!!!!!!!!!!! przysłali mi wymiar opłat, pisząc , że dołączają kopie uchwały , niestety żadnej kopii w kopercie nie było, więc nawet nie wiem za co mam płacić, na jakiej podstawie ????
Kwestia spotkania - dobry pomysł !!!!!!!!! ustalmy czas i datę, nawet przed naszym blokiem, musimy działać zanim "zarządca" nas wykończy.
Pozdrawiam sąsiadów .
F-16 ? No problem :)
SARL

Postprzez mk » 28 lipca 2008, 13:47

UWAGA UWAGA
Spotkanie odnośnie naszej nieruchomości odbędzie się 7.08.2008(czwartek) w Hotelu Sobieski, ul. Jana III Sobieskiego o godzinie 18.00!!!!!!- Informacja od Pani Karoliny za Anixu. Zawadomienia roześlą, ale czy dotrą?????
mk

Postprzez biksenon » 28 lipca 2008, 17:41

Drodzy Mieszkańcy ale czy ma sens robienie zebrania w okresie letnim (urlopowym). Nawet po Naszym parkingu widać iz większość mieszkanców wyjechała na urlop.
Nie lepiej przełożyć termin zebrania na I dekadę września.
I odnośnie spotkania w Hotelu Sobieski - KTO ZA TO ZAPŁACI ? bo jeśli MY(mieszkańcy) to zróbmy spotkanie w szkole lub w Domu Kultury przy ul. Sobieskiego jeśli natomiast za wynajęcie sali zapłaci ANIX to proponuje zrobic je w Hotelu SHERATON w Poznaniu
Ostatnio edytowano 28 lipca 2008, 17:41 przez biksenon, łącznie edytowano 1 raz
biksenon

Postprzez gorny6 » 28 lipca 2008, 19:21

Temat mnie nie dotyczy ale pomyśl biksenon, obojętnie jak to właśnie Wy mieszkańcy zapłacicie. W końcu zarządca nie robi niczego społecznie a utrzymuje sie z Waszych pieniędzy.
gorny6

Postprzez ullaje » 28 lipca 2008, 20:02

Właśnie dlatego,że ludzie wyjechali robi się zebranie.Nie będą mogli się przeciwstawić,im mniej ludzi na zebraniu tym wiecej moze zyskac zarządzajacy,akto będzie winien ,ten co nie przyjdzie.Zarzadzajacy też czytają tą stronę i wiedzą jakich ruchów sie mogą po Was spodziewać.Uzgodnijcie taktukę ale nie na forum,a potem na zebranie.Oby było Was jak najwięcej. Każcie wszystko protokułować.
ullaje

Postprzez kicia » 29 lipca 2008, 07:21

Witam
Skoro wszyscy nas ostrzegają, że trzeba być przyotowanym, może spotkajmy się w piatek o godzienie 18.00, przed blokiem lub na parkingu, jeśli ktoś ma inny pomysł to dajcie znać.
kicia

Postprzez gepcio i zebcia » 29 lipca 2008, 15:59

kicia napisał(a):może spotkajmy się w piatek o godzienie 18.00, przed blokiem lub na parkingu, jeśli ktoś ma inny pomysł to dajcie znać.

jesteśmy za - godzina nam odpowiada i myśle, że Ci którzy czytają forum szybko powinni się zdeklarować, bowiem czasu jest bardzo mało.
pozdro dla mieszkańców
BLESS
gepcio i zebcia

Postprzez kicia » 31 lipca 2008, 07:48

Widzę, że zaiteresowanie jest "ogromne", mam nadzieję,że ktoś się zjawi.
Pozdrawaim Gepcia i Zebcie.
kicia

Postprzez dorofieja » 31 lipca 2008, 10:29

Witam , właśnie odebrałam pocztę, list od zarządcy firmy ANIX z zaproszeniem na zebranie Wspólnoty Mieszkaniowej dnia 07. sierpnia - czwartek - o godz: 18 w sali bankietowej Hotelu Jan III Sobieski - Luboń ul. Sobieskiego 126 A. Chyba jednak czytają nasze wypowiedzi na forum że przyspieszyli termin tego spotkania z 30 września na 7-ego.....
dorofieja

Postprzez gepcio i zebcia » 18 sierpnia 2008, 20:57

zarządco Anix gdzie ty jesteś nic tu nie gra u nas w bloku!!! Zobaczyć kogoś od nich to sukces stulecia, niech ich cholera!!!!!!!
BLESS
gepcio i zebcia

Postprzez biksenon » 18 sierpnia 2008, 21:39

z tego też powodu chciałem aby Nasz zarządca założył osobną stronę dla JP II 5 , jak nie przyjeżdża to chociaż by sobie poczytał
biksenon

Postprzez prezess » 30 sierpnia 2008, 01:04

gdy słyszę ile wynoszą czynsze w blokach obok... gdy przypomnę sobie jak ta mila pani w MAX-biurze odpowiadała na moje pytanie o przyszłe czynsze, ze będą na poziomie 150pln to aż mi się gotuje krew w żyłach ze bylem taki naiwny i nie dopytałem się czy ma na myśli jedynie miejsce postojowe w kurzo-stajni :twisted:
Anix mógłby nawet postawić cyrk z tańczącym panem M. na linie, to i tak nie chce ich tu widzieć bo kroją nas jak dzieci :evil: :evil: ktoś tu ładnie powiedział "MAMY STO RĄK..." ... :!: :!: :!:
prezess

Postprzez TAP » 2 września 2008, 11:41

Witam,

Przed kupnem mieszkania w nowym bloku na JP II 5 słyszeliśmy od Maxbudu że sami sobie wybierzemy zarządcę i wspólnie ustalimy stawki za czynsz. Czynsz miał wynosić około 150 PLN + media (czyli to co się zużyje). Obecnie ANIX z nas ściąga potworne zaliczki za ogrzewanie i wodę pomimo tego że mamy liczniki - czyli powinniścmy płacić za to co zużyliśmy. Nie wiemy też kiedy będzie rozliczenie. Poza tym stawki które dyktuje ANIX są za wysokie.
Uważam że jak najszybciej trzeba wybrać nowego, uczciwego Zarządcę. Wg mnie powinna to być firma z wieloletnim doświadczeniem w tej branży a nie firma taka jak ANIX, która dopiero się uczy (i to naszym kosztem) zarządzania nieruchomościami.

Proponuję ustalić czas i miejsce spotkania mieszkańców. Najlepiej w weekend w drugiej połowie września - po urlopach.

TAP
TAP

Postprzez kicia » 2 września 2008, 14:52

Drogi TAP
Jak widac nieuczestniczysz w życiu naszej wspólnoty. Proszę skontaktuj się z jakimś sąsiadem to może ci powie co jak i kiedy.
Pozdrawaim
kicia

Postprzez Dragossani » 2 września 2008, 16:37

Witam
nie było mnie na ostatnim spotkaniu wspólnoty ... ale mam takie pytanie czy ktoś może został już wybrany na członków naszej wspólnoty która będzie nas reprezentowała na podczas rozmów z anixem?? czy moze bedzie tak jak na pierwszym spotkaniu duży chaos który przedłuży rządzenie ANIXU?????????
Pozdrawiam
Dragossani

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do NCL - Nowe Centrum Lubonia