Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Budowa ulicy Wschodniej

Re: Budowa ulicy Wschodniej

Postprzez Ja98 » 12 lipca 2017, 07:57

Szanowny Panie Libero zgadza się, że jeśli uszkodzą świeżą nawierzchnie to powinni pokryć szkody. Tez mi się nie podoba, że jeżdżą po chodniku ale z drugiej strony jak inaczej mają wyjechać? Dwa inne wyjazdy maja zamknięte przez budowę drogi. Niesyty musimy to przeboleć. Lepiej niech Karinktony naprawa sobie bramę która wieczorami i w nocy strasznie skrzypi
Ja98

Postprzez WalerySlawek » 13 lipca 2017, 08:01

Sprawa została już zgłoszona do Straży Miejskiej.
WalerySlawek

Postprzez Edwardo » 13 września 2017, 06:40

Tak z czystej ciekawości - kiedy szanowna Straż Miejska (Wiejska?) zacznie reagować na to co się dzieje na ulicy Pułaskiego, na całej długości ale w głównej mierze na odcinku od nowopowstałego ronda do ulicy Okrzei? Samochody tam parkujące uniemożliwiają przejazd w obie strony. "Mistrzostwo świata" osiągają tu zwłaszcza okolice od zjazdu z ronda do wjazdu na ulicę Wschodnią (praktycznie vis-a-vis punktu karetek) choć na odcinku wjazd na ul. Wschodnią - Okrzei sytuacja też jest żałosna. A nie wierzę w to, że SM nie ma choćby jednego przejazdu na tym odcinku w ciągu całego dnia.
Edwardo

Postprzez ddd » 21 września 2017, 20:04

Coś ta budowa bloku na stawie (Wschodnia 19) stanęła, denerwująca pompa odsysająca wodę zamilkła i wystarczy przechodząc obok zobaczyc jakie są tego efekty, pomimo że od dłuższego czasu już nie pada stoi tam woda, więc powodzenia przy zakupie tam mieszkania.....
ddd

Poprzednia strona

Powrót do NCL - Nowe Centrum Lubonia