Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

stella lubon- lubonski

Wszystko co ma związek z lubońskim sportem

stella lubon- lubonski

Postprzez kibic » 13 września 2014, 17:24

mam takie pytanko dla zarzadu Stelli, kto pilnuje bezpieczenstwa na meczach dzis zdarzyl mi sie przypdek ze grupka podpitych gówniarzy 3 chlopakow okolo 20-22 lat i jedna kobieta , ktorzy wychodzili po meczu z stadionu zaczela uderzac kijem w stojce tam smochodzy i uszkadzali lusterka, to nie wina kierwoców ze nie ma gdzie postawic auta tylko klubu za niezorganizowanie jakiegos parkingu czy miejsca psotojua, nie wiem gdzie straz miejska i policja co oni robia w tym czasie moze pokrecili by sie w takim miejscu i czasie gdy organizowane sa mecze w Luboniu czy wola siedzie na taboretach i pierdziec w nie, od czego w koncu sa za co im placimy z naszych podatków? Kazde masowe imprezuy powinny byc zabezpieczone a mecz miedzy lubonskim a stella gdzie jest kilkset osob do takich chyba nalezy.
kibic

Re: stella lubon- lubonski

Postprzez hehe » 17 września 2014, 16:50

proponuje przy pisaniu uzyc słownika ortograficznego
hehe

Postprzez krelma » 1 czerwca 2016, 10:12

Hahaha, ale riposta ;p. Ale w sumie trochę prawda, bo jak się to czyta to krew z oczu normalnie....
krelma

Postprzez karogolok » 27 marca 2017, 16:41

czesc
karogolok

Postprzez Magdak » 24 września 2017, 00:38

Dzień dobry.
Ja też dodam kilka słów dot.meczy Stelli przy ul.Szkolnej w Luboniu.Mam to nieszczęście mieszkać blisko boiska.Przy okazji każdego meczu przechodzę horror przez straszne huki,race,petardy itp.Moja mama staruszka niedawno miała zawał i dziś gdy podczas meczu gdy zamykała brame wjazdową nastąpił taki wybuch że się przewróciła.Drodzy kibice cieszcie się
z wyników swoich drużyn,ale bez tych huków,bo one naprawdę są zagrożeniem dla zdrowia i życia ludzi.Ale najgorzej przeżywają to psy.Mam psa po przejściach ze schroniska.Chciałam mu dać dobry i spokojny dom,a ma co najmniej raz na 2 tyg.gehenne na którą nie mam wpływu.Zobaczyć jak ten pies strasznie cierpi po takiej petardzie,to serce pęka.Cierpi,bo ludzie chcą się "zabawić"Problem ten dotyczy też innych mieszkańców tej lokalizacji.Dlatego zwracam się do widzów oglądających mecze Stelli przy ul.Szkolnej o zaprzestanie używania wszelkich materiałów hukowych .Błagam,a ludzie i zwierzęta będą wam dozgonnie wdzięczne.W życiu mamy tyle hałasów,po co je jeszcze mnożyć.To jest moja prośba i gorący apel.Pozwólmy naszym psom i ludziom często schorowanyn żyć w spokoju.Nie bądźmy bezduszni
Magdak

Powrót do Sportowy Luboń