Wypadek na Opolskiej

Przestępstwa, kradzieże

Wypadek na Opolskiej

Postprzez cheetah » 28 czerwca 2007, 21:24

Wracając dzisiaj do domu ulicą Opolską natknąłem się na potężny korek. Okazało się że droga jest częściowo zablokowana. Na poboczu leżał skuter a na środku drogi leżały dwa kaski. Z tego co się dowiedziałem od znajomych którzy przejeżdżali parę minut po zdarzeniu w wypadku ucierpiało dwóch chłopaków którzy podobno leżeli na środku Opolskiej około 20 minut w oczekiwaniu na karetkę.
Jak ja przejeżdżałem około 15.40 to ruchem kierował tam jakieś człowiek z lizakiem ( nadzór ruchu? bo policjant to to nie był). A kaskami było oznaczone miejsce gdzie leżały ofiary.
Pewnie czekali na jeden z dwóch!!! radiowozów który przyjeżdża do wypadków.
Może ktoś wie cos więcej na ten temat i może zweryfikować informacje o czasie oczekiwanie na karetkę?

Pozdrawiam
cheetah

Postprzez syrenka » 28 czerwca 2007, 21:41

O 17.00 nie było śladu po zdarzeniu. Więc wszystkie służby musiały już dojechać i nawet się rozjechać. Pamiętaj, że Opolska to jeszcze Poznań - a te dwa radiowozy są na teren powiatu (Poznań jest oddzielnie).
Tyle wszystkiego, że na samym Górczynie autobus miał spóźnienia 25 minut, a w drodze jeszcze z 15 dołożył... :roll:
syrenka

Re: Wypadek na Opolskiej

Postprzez pawlok » 28 czerwca 2007, 21:44

cheetah napisał(a):Wracając dzisiaj do domu ulicą Opolską natknąłem się na potężny korek. Okazało się że droga jest częściowo zablokowana.
Może ktoś wie cos więcej na ten temat i może zweryfikować informacje o czasie oczekiwanie na karetkę?

Pozdrawiam

O 16,30 korek byl rownie gigantyczny..ruchem kierowala policja i jakis cywil w kamizelce (tez mnie zastanawialo kto to), kaski lezaly na srodku ulicy motor tez hmm troche mi to za duze na skuter...
Wypadek na odcinku prostym, nie wiem czy jednoslad probowal wyprzedzic na sile?
Pawlok
pawlok

Postprzez cheetah » 29 czerwca 2007, 09:37

syrenka napisał(a): a te dwa radiowozy są na teren powiatu (Poznań jest oddzielnie).

A to nie wiedziałem.
cheetah

Postprzez gorny6 » 29 czerwca 2007, 22:41

Ogólnie to dzis w Poznaniu bym horror z AWFu na Politechnikę raptem 500metrów jechałem uwaga 45 minut. Cztery razy bym pieszo przeszedł - tragedia - i jeszcze mamy miec Euro śmiechu warte jak przy piątkowym popołudniu miasto stoi w jednym gigantycznym korku.
gorny6

Postprzez pawlok » 30 czerwca 2007, 07:47

gorny6 napisał(a):Ogólnie to dzis w Poznaniu bym horror z AWFu na Politechnikę raptem 500metrów jechałem uwaga 45 minut. Cztery razy bym pieszo przeszedł - tragedia - i jeszcze mamy miec Euro śmiechu warte jak przy piątkowym popołudniu miasto stoi w jednym gigantycznym korku.

tylko rower:-)
podziwialem wczoraj popoludniowe korki jadac swoim jednosladem:-)
Pawlok
Ostatnio edytowano 1 lipca 2007, 22:52 przez pawlok, łącznie edytowano 1 raz
pawlok

Powrót do Kronika kryminalna