Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Zobacz wątek - Co jest grane w Luboniu?

Co jest grane w Luboniu?

Wszystko co ma związek z szeroko pojętą kulturą i Luboniem.

Re: Co jest grane w Luboniu?

Postprzez izabell » 14 września 2011, 17:37

Pawlok organizator mówi, że na pewno, a ja nie mam zamiaru podważać tego co przekazuje, bo też dlaczego miałabym to robić. Chyba wie kogo sprowadza na koncert. Ostatni wokalista grupy Genesis, muzycy tej grupy oraz grupa symfoniczna.
izabell
Pomógł forum

Postprzez pawlok » 14 września 2011, 19:02

izabell napisał(a):Pawlok organizator mówi, że na pewno, a ja nie mam zamiaru podważać tego co przekazuje, bo też dlaczego miałabym to robić. .

Jak na razie informacje które przekazujesz są bardzo tajemnicze.
Póki się nie dowiemy "agencja......zaprasza na koncert......w.. dnia..bilety...zł...." tak długo możemy gdybać.
Aż sobie zajrzałem na strony angielsko języczne - nic nie widzę o Genesis w takiej konfiguracji i to w Polsce :-)

http://www.genesis-music.com/

http://www.worldofgenesis.com/NewsIndex.htm

Natomiast widzę na stronie Raya:
http://www.raywilson.net/tour
że grywa w mutacjach:
Ray Wilson - GENESIS Classic; Genesis Classic - Ray Wilson & Band; Genesis Classic - Ray Wilson & Berlin Symphony Ensemble; RAY WILSON - acoustic band; Ray Wilson - GENESIS Classic Quartett....
Na razie Lubonia nie widzę, a e 16 lipca grali we Włoszakowicach :-)

Pawlok
pawlok

Postprzez izabell » 14 września 2011, 19:57

To czekaj cierpliwie
izabell
Pomógł forum

Postprzez izabell » 16 września 2011, 15:26

izabell
Pomógł forum

Postprzez pawlok » 16 września 2011, 20:07

izabell napisał(a):http://e-lubon.pl/news/legendarna-grupa-genesis-wystapi-w-luboniu-2332" onclick="window.open(this.href);return false;

Czyli 14IX września przewidziałem ową mutacje :-): Genesis Classic - Ray Wilson & Berlin Symphony Ensemble.
Ciekawe czy wybrano Luboń ze względu na "małomiasteczkowy charakter" i potencjalne dotarcie do widza stað czy też z uwagi na problemy z miejscami do grania w Poznaniu (Eskulap nieczynny , Zamek w remoncie) - choć ponoć coś ma się ruszyć na hali nr 2 MTP (tej przy zachodnim).
Pawlok
pawlok

Postprzez Plociu » 15 listopada 2011, 12:14

Witam serdecznie,

zdarzało mi się wcześniej czytać forum e-Luboń, ale jeszcze nic nie napisałem. Tym razem, jako człowiek co nieco zorientowany w poruszanym właśnie temacie, postanowiłem się aktywować.

Koncert, który odbędzie się 2. grudnia w hali LOSiR jest jednym z wielu (jak to było napisane wcześniej) występów w ramach projektu Genesis Classic (oryginalnie było nawet Genesis Klassik, jako że był nastawiony przede wszystkim na rynek niemiecki). Niestety, mimo tego jak wyglądają informacje "Organizatora", mimo tego, co możemy przeczytać w lokalnej darmowej prasie (vide krótki wywiad z dyrektorem LOSiR-u) - nie będzie to zespół GENESIS! Ani ten z 1997, ani z 2007 (z Philem Collinsem).

Jeśli ktoś chciał zobaczyć na scenie Tony'ego Banksa i Mike'a Rutherforda, to się zawiedzie. Będzie za to Ray Wilson (wokalista Genesis w latach 1997-98, z którymi nagrał jeden album - "Calling All Stations" (1997)), wspomagany przez muzyków, którzy również wchodzą w skład grupy Stiltskin oraz przez kwartet smyczkowy (stąd "Classic"). Podczas swoich występów grupa wykonuje utwory Genesis, Phila Collinsa, Petera Gabriela, Mike & The Mechanics oraz z solowej kariery Raya.

Osobiście widziałem ich może 3 razy, z czego najciekawszy chyba był występ w Auli UAM w grudniu 2010.

Co prawda, nasycenie tymi koncertami w naszym kraju jest takie, że rzeczywiście można odnieść wrażenie, iż cały projekt to nic innego jak „granie do kotleta”, ale na pewno nie można odmówić Rayowi charyzmy scenicznej, czy warunków wokalnych! Głos ma niesamowity – jeśli chodzi o utwory Genesis, to niektórzy mówią, że blisko mu do stylu Petera Gabriela. Własne kompozycje dość rockowe (np. „Inside”).

Na koniec – jeśli ktoś nie widział wcześniej „Genesis Classic”, a taki styl muzyki mu odpowiada: gorąco zachęcam. Jeśli ktoś woli coś bardziej mocnego – niech wybierze się na koncert „Ray Wilson & Stiltskin” (jeden był niedawno w Eskulapie).

Pozdrawiam serdecznie
http://biegatata.wordpress.com - o bieganiu i nie tylko...
Plociu

Postprzez izabell » 15 listopada 2011, 21:35

Z tego co wiem zostały już ostatnie bilety na koncert w Luboniu.
izabell
Pomógł forum

Postprzez pawlok » 15 listopada 2011, 23:20

izabell napisał(a):Z tego co wiem zostały już ostatnie bilety na koncert w Luboniu.

Akurat dzisiaj w CIMie dowiedziałem się po ile są bilety - 120 złotych osoba - cenią się...- spokojnie można było nabyć...
Swoja droga nie rozumiem czemu na plakatach organizator nie podawał tej informacji.
A co frekwencji - jaka jest dopuszczalna pojemność lubońskiej hali dla organizacji koncertów ?

Pawlok
PS: akurat nabywałem bilety dla znajomych na Luxtorpede w znacznie milszej cenie 30zł...
pawlok

Poprzednia strona

Powrót do Kultura