Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Zobacz wątek - brak mozliwosci przejscia suchą nogą Podgórna-Armii Pozań

brak mozliwosci przejscia suchą nogą Podgórna-Armii Pozań

brak mozliwosci przejscia suchą nogą Podgórna-Armii Pozań

Postprzez timur » 4 stycznia 2017, 15:56

Witam
mam pytanie -kto(jaka to firma mająca w d...wszystkich poruszających się pieszych)-i komu mozna zgłoscic aby się tym zainteresował) jest odpowiedzialny za rozwalenie przejścia pod wiaduktem(ul.Podgórna-Armii Poznań) .Od kiedy zaczeła działać tam jakaś firma która odpowiedzialna jest za przebudowe torowiska,po deszczach nie ma możliwości przejscia suchą,uwaloną od błota nogą(jest tam wielkie rozlewisko,błoto,rozjechane przez parkujące tam wywrotki-ktoś kiedyś próbował tam zaradzić poprzez połozenie płyt betonowych ale to się sprawdziło na chwilę).Mieszkam na Podgórnej i codziennie jestem zmuszony(i nie tylko ja ale jest wiele klnących jak szewc ludzi) Idąc codziennie na przystanek autobusowy na ul .Armii Poznań na przeprawe błotną i jest to jedyne przejscie-następne Kręta lub Grzybowa wszystkie ładny kawałek od Podgórnej(nadmieniam ze nie ma tam zadnego znaku o zakazie przejscia )
Proszę o pomoc w zlokalizowaniu odpowiedzialnego za tą sytuacje
timur

Re: brak mozliwosci przejscia suchą nogą Podgórna-Armii Poza

Postprzez milena145 » 5 stycznia 2017, 22:26

he,he a na wschodniej mają problem i wielka debata bo im tam brudzą kostkę brukowa błotem a tu strach by było czołgiem wjechać aby nie ugrzęznąć a co dopiero przejść !!! ,,Teraz Polska,,
milena145

Re: brak mozliwosci przejscia suchą nogą Podgórna-Armii Poza

Postprzez timur » 19 stycznia 2017, 12:43

do mileny145 każdy ma swoje problemy, ale ja tez bym chciał mieć tylko taki problem (jak by tu była nowa kostka :crazy: pewnie tez bym wyzywał od baranów ludzi za to odpowiedzialnych)całe szczęście jest teraz mróz,ziemia zamarznięta i nie musze się martwić o obuwie ze je pobrudzę lub zostawię w jakimś błocie :lol: ale obawiam się kiedy mrozy puszczą co tu będzie :thumbdown: tym bardziej ze jest wiecej rozjezdzajacego droge przez sprzet który robi tunel pod torami
timur

Powrót do Ogólnie o Luboniu